Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posaljite pasos i (vip/mts/telenor) racun. To je vecini proslo, ukljucujuci u mene.
 
E pa rpoblem je sto to ne prolazi ;)
We regret to inform you that your verification request has been denied.

Reason:
We are unable to accept mobile phone bills as they do not meet UK AML standards which we comply with.

We kindly ask you to submit a high quality image of a physical bill, which includes your name, address and which is not older than 3 months from the day of its issue. Please take note that the document must be visible in its entirety so all required information is clearly visible.
 
Mozda je ranije prolazilo, vise ne. Imaju jasno napisano na sajtu sta treba, samo sto se nekad desi da zakeraju i za to....
 
BTC/LTC/FTC [cena, menjačnice, kupovina i prodaja]

Meni prosao pasos i mts racun za mob u prosli petak.
 
Ja pokusao 2 puta ali nece da prodje .. Da li si racun kompletan skenirao ili samo onaj donji deo koji se otcepi ?
 
Btc proso zastavicu od 1000$...
 
...kad se na 700$ istopilo nekih 6-700btc-a, znao sam da je trebalo da kupim, sad cekamo novu priliku :type:...
 
Može samo potvda jel ovo točno oko backupa?


Znaći dovoljno je da ja pohranim ovaj file C:\Users\YourUserName\Appdata\Roaming\Bitcoin/wallet na neki prenosivi disk i u slučaju da mi krepa kompjuter ponovno instaliram novčanik i taj file vratim gdje je bio i moji bicoini su i dalje na mjestu?

Jel to isto kao i kad idem na Datoteka > Backup novčanika?
 
Aman vise covece usao si u temu vezanu za cenu criptovaluta, pravis sum.
 
Poslednja izmena:
Može samo potvda jel ovo točno oko backupa?


Znaći dovoljno je da ja pohranim ovaj file C:\Users\YourUserName\Appdata\Roaming\Bitcoin/wallet na neki prenosivi disk i u slučaju da mi krepa kompjuter ponovno instaliram novčanik i taj file vratim gdje je bio i moji bicoini su i dalje na mjestu?

Jel to isto kao i kad idem na Datoteka > Backup novčanika?

Da.
 
to je skocilo kolko sam prodao komp i ne mogu da pristupim berzi :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 
stalo... ne trguje se zadnjih 15 minuta (jako sitno), iscekivanje :D
 
nešto se razmišljam sad...ima 3~4 menjačnice sada, i koju gledati uopšte i pratiti? danas rekoh da nema fee-a u Kini, pa možda ne bi bilo loše tamo pratiti situaciju, barem što se grafikona tiče. kretanja su mnogo ispeglanija, trebalo bi da ima manje šuma i djubreta. elem.


ovo sa bitstampa, sto vise nije validno, posto smo presisali 950 >

123456.jpg



u kini izgleda ovako >


23456.jpg



6045 yuana sto mu dodje oko 1000 $


vredi tek tad razmisljati o kupovini. i to pod uslovom da bude epskog fajta na 1000, tj. da bude nekog ozbiljnijeg obima. do tad...zzzzzzzzzzzzzz
 
Poslednja izmena:
Stvarno si smesan sa tim tvojim graficima, cena pala na ~560 nisi kupio, sad je na 1000 posle par dana, pa sad razmatras ako predje 1000 da se kupuje jer neka linija tako kaze :p
 
zeljko, ti si prvi lik na benchu koji mi ide na ignore.

stvarno si beskorisno i dosadno laprdalo.

hahaha znaci bio sam u pravu inat crta grafike, pa ti si stvarno smesan :)

Ja nigde nisam tvrdio kretanja cena i prokenjavao se ovde kao neki znalac, samo iznosim konstatcije i licna uverenja, ako proveris videt ces da sam retko pogresno tvrdio, jer objektivno sagledavam celu berzu i sve oko nje a ne ko krava u sarena vrata gleda grafike i pametujuje :p
 
cek samo da nadjem ignore gde je, pa ti nastavi da budes u pravu. :)

ps. nasao - ekstrica. :)
 
Poslednja izmena:
Pa ne tvrdoglavo tvrdim nesto sto niko nezna, evo sad kontam da moze doci do pokusaja rusenja cene ali isto tako bez problema verujem da BTC lagano ide ka ~1500$ sa ili bez dumpa

I tacno grafik pokazuje da ce raspon od 1000-1200$ biti kritican ali mene bas briga jer znam sta ce biti za mesec dana

Ja se kladim da su svi koji su prodali na ~1000$ a znaju nesto, uradili shorting i profitirali neki sa 10 neki za 80%! samo ti nisi
 
Poslednja izmena:

pa bio sam u pravu, samo sto sam omasio na btc-e buy order mi bio nizak pa omasio (vest iz kine), drugi pad (dump velik) nisam predvideo na vreme....

A verovao sam u kratkorocan pad jer se panika povecavala konstantno nakon 800-1200$ a posto je bio konstantan skro pump, bilo je ocekivat da ce neko pokusat shorting i stvaranje panike
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno