Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
neka mi prodje order na btce 940 pa neka padne posle :p


neki roan pauel ili kako vec treba da prica o btc-u na cnn-u, tako kazu na trolbox na btce, jel taj neko m0do ili ne, nece da utice na cenu/

edit: stvarno ce da prica ena napiso covek na fejsu, za nekih 20tak min
"
I'll appear on Fox Business at 5:15pm and on CNN at 7:45pm tonight to discuss Bitcoin. Both times are eastern. Hope you can tune in!
"

ode ltc pump
 
Poslednja izmena:
mislite a? ma kupio sam ga po 904 pa stoji taj order jos od tad, mozda i skoci vidim kongresmen u usa neki paul prica o btc-u, na cnn-u ako ima neko link za live stream neka pusti ovde da odgledam

nadjoh, ne treba

http://edition.cnn.com/video/flashLive/live.html?stream=1
ako hoce neko mislim da ce tu da prica,
 
Poslednja izmena:
Nemoj me slusati... ja ne bih prodavao. Nisam trgovao sa BTC-om, sa LTC-om jesam i lepo sam prosao. Poslednja tura nije bas najsjajnija ali cekam da skoci malo...

Kupio sam u pogresno vreme ;)
 
Ja ne razmisljam da trgujem po meni za rast postoje dve opcije:

1. kinezi su videli da je poverenje u BTC ogromno jer onoliki dump nije doveo do panike, pa kupuju...
2. ti *****i sto su dumpovali, videli da je trziste BULL i odlucili da pokupuju sto vise BTC-a jer su ostali u dolaru, naduvaju cenu i sacekaju dosta vecu cenu da se isprazne i ako su pukli na dumpu da zarade na pump-u

Pre bi voleo da je opcija jedan ali to niko nemoze znati...

Stvarno pametan covek, oduvek sam cenio njegov optimizam i veru u inovacije, slobodu... retko je takvih
money.cnn.com/2013/12/04/technology/bitcoin-libertarian/
 
Poslednja izmena:
Nesicu, laku noc ;)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1386636683171.jpg
    uploadfromtaptalk1386636683171.jpg
    12.1 KB · Pregleda: 121
Al je krenulo Nesica ovih dana :d Sad ima preko noci da ode na 1500$ taman da se ovaj izbode sto je prodao :p
 
:p na btc-e trgujem, tamo nije jos doslo

ahahahahah, dobra ti je ova, sutra u vestima, izbo se zbog kriptovalute
 
Poslednja izmena:
Ja se iskreno nadam da su ovo zadnji dana kad cemo da gledamo mBTC ispod 1$ ili ti BTC 1000$ :smoke:
 
stavih buy za ltc na 9$ i sell btc 1451$ toj mu je, i odo na spavanjac
 
litecoin

Bitstamp i BTC-e, ostale su u magnovenju.

Kupi od nekog odavde sa foruma, puno ih prodaje i ponuda je raznovrsna. Pogledaj nekoliko stranica unayad po ovim glavnim temama i naćićeš već i sam.

P.S. Peca bi mogao da nas časti za ovoliki broj novih članova. Po 10 LTC-a, nije to puno. :D

Hvala i ja sam registruvan na btc-e, ali kada pokusavam da ulozim depozit u evrima doguram skoro do kraja i tamo mi trazi da ukucam sms broj, ja ukucam ali nikako da stigne poruka sa kodom, pa nemogu da zavrsim ulagannje depozita pa tako i nista nemogu da kupim...jel se to i vama desavalo?
 
znaci ti me lightning zajeba da kupim ltc jeftino :p
ma nikad se nezna, kad je bio 35+ stavio sam buy order na 20 iz zajebancije, 2 dana pred pad kazem ma sta se mlatim nece to dole i skinem ga, i on pade lepo, od tad uvek neki smesan buy order pred spavanje
 
ćozdra!


rekao sam juče da ako prođe 900 - da će ići još gore. prošlo je jedva uz veoma mali obim. i dalje je sve iznad 900 dobra prodaja.


kako bilo - ako nastavi da ide gore, prodaću još čim se približi hiljadarci. svakako neću kupovati ništa.

(a upravo sad mi deluje kao da će opet dole)

ps niko se još nije obogatio na dnevnoj trgovini.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno