Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bro jutro!

vidim i dalje se deli "jevtin" btc.

zeljko, evo trčim da uplatim pare na bitstamp, da ne propustim taj voz na 1200 $.

:d

(inače, zmajns je u pravu - bitstamp počeo da kasni sa isplatama, što samo govori koliko se njih istreslo u ovom poslednjem naletu. mtgox je počeo da ima sličnih problema posle onog balona na 266; a to sve samo govori koliko je nesolventan bitcoin kada se cena približila 1000 $).

Stali skroz sa isplatom? ili samo kasne?
 
kopao sam na coinotronu ftc, po svim online calc trebao sam da imam ~130-140 a po isplacenim imao sam 100-109, nisam ltc kopao mada mislim da je isto, rppps
 
Nemozes porediti FTC i LTC, na FTC zavisnosti od snage mreze moze biti reject rate urnebesan, kao i na drugim shit coinim-a.........
 
ok, znaci mreza je shit da ne panicim sto nerece pre

a i vidim imaju neki problem sa walletom, izbacuje neku gresku
 
Poslednja izmena:
ako ti kažeš 400 - stavljam na 360 $.

:D

mada ne verujem da će brzo to tako, kao u aprilu, nego lagano, kontrolisano.
 
Poslednja izmena:
Sta kazete, ostaje na ovome ili ide gore/dole?
Ko ono bese prodaje btc-e code-ove?
 
Do kraja nedelje 1000+$ ( moje misljenje ) za BTC. Dok LTC vidim na 35+$ ;)
 
Velis da kupujemo? :p
 
123456.jpg





Bear-pennant.jpg
 
Poslednja izmena:
Koja fora e,ja imao nekih 10,5 worldcoin-a u novcaniku i reko da ih prodam na cryptsy-ju za ltc-e. Posaljem ja juce oko 12h tih 10,5 wdc na cryptsy i nista 24h meni ne stizu na racun i ja sad udjoh kad ono 21wdc na racunu. Poslali mi x2,ja brze bolje prodam,reko' dok se ne predomisle. :D
 
sad ce ltc dole, kupio sam jednocifren broj na 26.95$
 
... samo kinezi da se probude i sve ide dole.
 
Poslednja izmena:
...sve ce dole, samo kinezi da se probude.

Pa kinezi su budno, zar ne vidis da kupuju BTC, zeleno na sve strane :)

Ako pogledas bolje na 820$ je stavljen omanji zid da ne bi otisla cena gore, kontam da oni sto su dumpovali panice :p
 
Poslednja izmena:
...na BTCChina polako ide dole... jos samo kafu da popiju, ili kakav vec jutarnji ritual rade, i ide ispod 500$.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno