Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sad ste se uverili koliko je bitno ono 'da ne bude loših vesti' i da su spoljne okolnosti važnije od praznog kripto teoretisanja.


Ipak, očekujem oporavak i povratak. Samo da ne bude novih pretnji u toku nedelje.
 
Sad ste se uverili koliko je bitno ono 'da ne bude loših vesti' i da su spoljne okolnosti važnije od praznog kripto teoretisanja.


Ipak, očekujem oporavak i povratak. Samo da ne bude novih pretnji u toku nedelje.

Blago tebi stručnjak.. koje loše vesti?
 
Tramp može da bude samo dobra vest
 
Ja sam likvidirao svoj Bitcoin na mizernih 11k, ostavio samo 0.1 BTC, pa nek ide cena kud god hoće. Altove nisam dirao, do sad su jadni toliko iskrvarili da je bolje i ostaviti ih na miru.

Cena je toliko nestabilna da više nikakva analiza ne vredi, sada je sve lutrija i psihologija. Debeo pad je izgleda pred nama, ali još ne bih isključio i neočekivani reversal, nakon što su nas istresli. Ja se za sada povlačim, posao me je iscedio kao limun, ne mogu još i oko ovoga da se nerviram.

Dobra vest je da ovo sve više liči na klasični kripto ciklus, a ne B-vawe zgrabi i beži. Ako tako bude, nema razloga za sekiraciju, sve što smo sada možda propustili ćemo do kraja godine sigurno povratiti.
 
pre nego sto se neki zalete na permabull izjave permabullova koji su cekali (i pukom srecom docekali) da izadju sa krvavih 48$ na koliko su kupili ltc pri prvom ozbiljnom fomo, i od toga sad postaju mega strucnjaci a u medjuvremenu za one koji su malo duze na ovom forumu imaju reputaciju koja je vec zaboravljena a prilicno je siva da ne kazem negativna, NE ZALECITE SE! Osim ako ce vam licno ti isti isplatiti minus kad ga napravite. Ltc je vec napravio poprilican skok i mogao bih sa sigurnoscu od 70% reci da ce polovljenje docekati sa cenom mnogo manjom nego sto se ocekuje, recimo ispod 99$ sto je i tad odlican uspeh u odnosu na najnizu cenu koju smo imali u poslednjih 6 meseci. Posto volim da baratam procentima, 20% je da ce ltc biti preko 100$ a 10% da cemo izaci preko 200$. Drugo, peak cene nikad se ne postize u danima ili neposredno pred polovljenje vec ranije, nedelju-dve pa cak i mesec dva ranije. Moje licne procene od oktobra a pre toga sam pauzirao nekih 7-8 meseci sa trgovinom, napravile su i meni i ljudima sa privatnih kanala dovoljno para da ne pomislite da ovo pisem iz drugih razloga. Trziste je visoko volatilno i kao nikad do sad podlozno manipulacijama. BTC pravi “organski” rast i pad po 5-10% u roku 30min, kako da ne. Jedini koji ce ovde zaraditi su kitovi i par sretnika koji su usli i izasli na vreme. Manite me procena “trza” “osecam” “nema da omane”. Ljudi su na savete vas par ozbiljne pare izgubili i zaduzili ste i sad verovatno ne smeju to da napisu sto zbog gorcine ali i osecanja krivice jer naravno niko im nije kriv osim njih samih. Par ozbiljnih ljudi ste oterali glupavim komentarima i vasim pausalnim analizama. Svako ko trguje mora da dobija i gubi da bi bio bolji u tome sto radi a procene vaze nekad pr sati nekad danima i nedeljama. Smanjite dozivljaj, prestanite da lozite ljude bez upozorenja na rizik. Da li cemo videti Ltc na 200$+ , da ali ko zna kad, mozda za 3 dana a mozda i za 2 godine, slicno za Btc , verujem da cemo pre videti 6.5k nego 10k, da li cemo preko 10k, da ali ko zna kad. Bull jeste ali moze da se sa jednom dnevnom i nedeljnom svecom okrene trend i zaglavimo jos par meseci ili duze u limbu. Pouka za sve, pamet u glavu!


Sent from my iPhone using Tapatalk

aj da vidimo koliko sam omasio sa LTC


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A za Btc?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Čovek je lepo upozorio na ltc fomo kad su ljudi ovde pitali za ulaz na 150$ jer ste pisali o potencijalnih 200 - 300, i skrenuo paznju na vreme da je prošao voz. A kako ti doprinosiš temi osim što konstantno provociraš beskorisnim komentarima? :wave:
 
Gde nam je Saj nestao? Da malo unese optimizma :) Elem, SAD je momenat za kupovinu LTC, ETH, recimo za LTC <90$ i za ETH <230$ ali rasporedjeno, deo sad, deo ako padne jos cena itd...pogotovo po /BTC odnosu gledano. Pa cekanje....
 
On se uvek negde izgubi kada ltc doživi drastičan pad ali ne brini kada krene ponovo da raste eto njega opet ovde. :)
 
Poslednja izmena:
Tu sam, pravim neke plakare po gajbi, ubih se od posla. Pre toga je Tapatalk zezao a za komp jako retko sednem. Pogledam malo cenu ali nisam imao nesto vremena da pisem. Nemam sta pametno sada ni da kazem, izasao sam samo s malom kolicinom, nisam imao kada ni da pratim sta se desava.
BTC je totalno ukocio rast LTC-a kad je krenuo gore a sad vuce dole sve za sobom. Ne znam sta da kazem. Ne ocekujem da ode bas ispod 10K ali nista nije nemoguce. Neka nadje dno pa da krene ponovo lagano na gore. Prebrzo je skocio do skoro 14K, to nikada nije dobro.
 
Ma realno jedan metuzalem od novčića u suštini on i najviše koči i usporava mnogo bolje i ozbiljnije novčiće. Al sta je tu je bez njega se ne može.
 
@Saj ima jos dosta do halvinga, raketa moze cas posla, cak je moguca i posle polovljenja, sad je takvo mesetarenje da je najbolje ne istrcavati se. Za koji minut moze vec da bude 11k
 
aj da pitam, pitao sam pre, sada nisam hteo ali ajde opet, zasto bi cena rasla tj bila raketa neposredno pre halvinga? meni su to price za vune i malu decu inace bi svi bili milioneri. prodaj kucu, kupi ltc i nedelju dana ili dan pre halvinga prodaj = profit 100000% To vazi mozda kada je neki hf ili hf + airdrop pa cena raste jer ljudi kupuju sve do neposredno pre hf jer se dobijaju neki drugi novcici, ni to bas nije uvek, a kamoli halving gde se cena pumpa dosta pre ili posle. ocekivati raketu sve do halvinga je totalno nelogicno i pogresno, sto smo i pisali kada se na sva usta vikalo 200-300$, cvarci, 0.1, prestize eth i slicno... kineski shitcoin koji nicemu ne sluzi sem pd sema i dodolanju bagholdera.
 
@Saj ima jos dosta do halvinga, raketa moze cas posla, cak je moguca i posle polovljenja, sad je takvo mesetarenje da je najbolje ne istrcavati se. Za koji minut moze vec da bude 11k
Sto se LTC-a tice prozor za skok mu je vec skoro prosao. Ono sto LTC moze da pogura je ona kartica i Mast. To tek cekaju. E sad koliki ce odnos biti nemam pojma. BTC mu je blokirao run potpuno, onaj 0.018 odnos je izgleda bio top. Posle toga nikako da se vrati.
BTC se s druge strane solidno drzi, ocekivano iznad 10K. Mislim da mu nece dati da pada vise jer se kupuje dosta, spremaju stekove za polovljenje. Opalice i on. Odnos prema altovima, ko zna.

Tapatalk from Poco loco
 
Samo da prodje ova nedelja, da ostane u ovom nekom opsegu oko desetke, malo ispod (mnogo je važno da probija 10 povremeno-ako ne, to je bad omen), da prodje ovaj psiho efekat glede prosravanja Trumpa i ovih nepodopština hakerskih govvana i trebalo bi da se vratimo u igru.

Ako pak dodje do novih loših vesti u naredne dve nedelje idemo nadole tjs ugrožena je zanimljiva jesen.

U svakom slučaju ovo mu je vatreno krštenje. Do sada u ovom periodu, se pokazao prilično imun na psihološke uticaje, mada ipak je ovo udar od strane Prezidenta i teško je bilo ostati na nogama.
 
Poslednja izmena:
borko, pa zar ti ne rece

Što se tiče kursa, sve po planu i programu, očekujemo novi proboj, ako ne za vikend sigurno u sledećoj nedelji, očekujem da zadrži žilavost i ako bude manjih padova

kako sad propast?
 
Tri support zone gde je moguca reakcija:
9200-8050-6900

Ko sedi u dolarima, na ta tri lvl-a obratiti paznju, sa SL 2-3% max na prvom lvl-u u slucaju da cena propadne do sledeceg.

Ko je vec u shortu, to su zone za uzimanje dela profita jer odatle moguc mali odbitak.

Ko je u longu, tu neka pojacava poziciju.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno