Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma covek jednostavno NEMA pojima i ne zeli da nauci nego tera svoje, pustite ga ili na ignore i cao

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Dobro, ja sam na 13700 otvorio short, a vi moonboy-i što znate mnogo bolje od mene, radite kako god smatrate da treba.
 
Po ovom odnosu sa btc ispada da je sad vrijeme za kupovinu Ltc, osim ako ne moze jos nize?
384345342a48bb0e57741ca365468e95.jpg


Sent from my phone
 
Po ovom odnosu sa btc ispada da je sad vrijeme za kupovinu Ltc, osim ako ne moze jos nize?
384345342a48bb0e57741ca365468e95.jpg


Sent from my phone
Moze da bude nize zbog ovoga sto kaze Ji ali pitanje je koliko je realno da BTC opali dok paypal ono ne pokrene. A kad pokrene opalice LTC sigurno. Odnos je toliko nizak da treba uci, nema tu mnogo lufta da ide dole a ima velike sanse da ode gore.

Tapatalk from Poco loco
 
Nizi je bio samo u martu 2017 i to 0.003, a opaljivao je Btc i prije i posle toga, i krvarili altovi pa nista

Sent from my phone
 
Moze da bude nize zbog ovoga sto kaze Ji ali pitanje je koliko je realno da BTC opali dok paypal ono ne pokrene. A kad pokrene opalice LTC sigurno. Odnos je toliko nizak da treba uci, nema tu mnogo lufta da ide dole a ima velike sanse da ode gore.

Tapatalk from Poco loco

E ali bila je ista priča sa PayPalom još jednom, ne sećam se tačno kada ali isto tako "biće na PayPalu" bla bla i na kraju ništa :) ima negde unazad da se tačno nađe kad je to bilo...
 
Iako dosta ljudi smatra da btc ide na 100k+ meni deluje nerealno da ce narednih 5 godina dostici taj nivo.
I ovaj rast koji imamo nije kao nov/dec 2017 kod je skakao po 1000$ i vise svaki dan nedeljama. Posto se desilo jednom, neki misle da moze opet.
Kao sto uvek kazem, nadam se da gresim, vreme ce pokazati al sam sumnjicav u velike skokove do 100k i preko. 30k mozda u narednih godinu dana
 
kako stvari stoje do nove godine vjerovatno cemo imati bar jedan potop, krvarenje svega, a u neki ludi skok nema bas nekog smisla.

Naravno svaki scenario je moguc pa i ATH u ovoj godini... BTC i crypto nas stalno iznenade, ali ako bi se kladio vise vjerujem u pad ispod 10k nego skok na 20k+
 
Mene brine hoce li ili nece biti sledeci corona crash, tj radovacu mu se da jeftinije udjem ako sad ne kupim


Sent from my phone
 
U martu je bio crash zbog korone, a sada tesko je reci, vjerovatno je da se slicno nesto desi naredna 2-3 mjeseca nemam neke nada za dalji rast, a pad je sve izvjesniji.
 
E ali bila je ista priča sa PayPalom još jednom, ne sećam se tačno kada ali isto tako "biće na PayPalu" bla bla i na kraju ništa :) ima negde unazad da se tačno nađe kad je to bilo...
Bilo pre 4 godine kad je krenuo segwit i kad je pump bio. Tada je jos bio pregovor. Kasnije se nesto suskalo kad je paypal krenuo da zaposljava ljude vezano za kripto ali nista konkretno, sve je bilo nagadjanje. U principu pripremalo se sve godinama za ovo sada. Prvi put su u junu ili julu objavili da ce krenuti sa kriptom bez nagovestaja kada i tek pre sedam osam dana su objavili onaj video zvanicno kao teaser. Par dana pre toga se vec suskalu uveliko da ce u drugoj polovini novembra poceti, da ce hvatati bozicne praznike za launch. To stvarno jeste savrsen termin kada se najvise para trosi i taman pred sledecu godinu. Sve ima smisla i za sada sve sto se suskalo ispostavilo se da je istina.

Tapatalk from Poco loco
 
Poslednja izmena:
Молив vas , може ли неко стручнији да mi odgovori , da li je kasno kupiti ETH , и он би trebalo да moze 480 -500 на основу инверзне главе и ramena на cartu 1d !
 
Zvuci kao da je Deutsche, Arci... Nemoj zameriti coveku, trudi se...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Onaj lik misli da eth jos nije odradio svoje i da moze do 500 pa i 700, ali isto tako kaze da ko nije kupio na vreme da je sada nezahvalno da se ulazi.
 
Ceka se ishod elekcija, ako Rampa bude pobedio idemo lagano 20k do kraja godine, a mozda cak i vise imo.
 
Ne znam cak ni koliko ce izbori imati uticaja. i ako padne malo za nedelju dana se vracamo na staro i ponovo ce juris na 20K. Ovo je krupnije od izbora ;)
 
Slazem se, ali verujem u veci pump ako bas on pobedi, bas zbog njegovih politicki odluka.
 
Sve je to ok ali ove godine je jasno da kripto ne moze da se ignorise, ulazi vise novca nego ikada. Samo je pitanje vremena kada ce se bankarski sistem promeniti, banke su svesne toga i usle su u pricu odavno. S Trampom ili bez njega to je pokrenuto, samo je pitanje vremena. Ko god da dodje na vlast skupljace poene na to tako da slobodno se opusti. Pump ce se desiti svakako.

Tapatalk from Poco loco
 
U sredu bile krenule evropske berze da se lome zbog novih zatvaranja usled korone, ECB odmah reagovao stimulusom, kažu nadoknadiće preduzećima 75% štete od korone, sve se primirilo. I ovde je Mitsotakis obećao milijardu i po evra pomoći. :zgran: Podignem juče sa ATM-a 500 evra, izbaci mi sve ganc nove pedesetice, sve sa bliskim serijskim brojevima, pravo iz štamparije došle, eto odakle pare. Kad se frka oko korone okonča, ja ne vidim kako možemo da izbegnemo inflaciju. Ja polako postajem nervozan sedeći u kešu, ali moram da strpljivo sačekam vesti da li da kupujem kuću ili zlato.

Nepoznanica u svemu ostaje Amerika, tamo nikako da se dogovore oko stimulusa, a i svi su nervozni oko izbora u sredu. Pogledaj SPX, pravi školski M pattern, FU smirk pre nego što ti pokupi pare. Vrlo slična situacija kao u februaru, čak se i cene zlata i nafte identično ponašaju. Ne kažem da će opet ponoviti isto, ali ozbiljna pretnja postoji. Ako Dump pobedi, ja sam bullish. Ako izgubi, taj je tip koji svašta može da uradi. Dovoljno je samo da ne dozvoli stimulus do kraja mandata kako bi uvalio vruć krompir sledećoj administraciji.
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    7.9 KB · Pregleda: 138
Kupi btc i da te vidi bog :d
 
Rekao sam da ti se necu obracati ali brate mili sta se razmisljas, uvaljuj sve do poslednjeg evra u kripto i nemoj da se zahvaljujes. Inflacija je neminovna, to ne moze da se izbegne u ovakvoj situaciji. Ja sam pre 15-ak dana dao stos pedesetki sa serijskim jedan za drugim, nije to nista cudno, glanc nove. Zlato je sigurica ali to je sigurica 20-og veka i steta je da ne zaradis mnooooogo vise od kripta. BTC ti je sad sigurica, nikad ga vise nece biti ispod 10K, to je sigurno. Pogotovu ako uzmes inflaciju u obzir. Tursku ubi inflacija od preko 36%, svako ko je cuo za BTC je kupio vec. Cuvaj kapital, budi pametan. Sve ti se samo kazuje ;)
Za kucu je rano, biraj sledece godine koju hoces, ove se ne kupuju nekretnine. Ja sam pre proslog pump-a sredjivao stan, dao sam 2/3 kompletnog kripta u to. Sledece godine sam mogao dve stancine da kupim za te pare ali nije mi zao. Pamet u glavu, uci na tudjim greskama, to bar ne kosta ;)
 
Gde su sad oni koji su rekli da 13 800 nesto predstavlja i koji su mi postalvjali pitanje da li cu ulagati na 13 800 ili tako neki lupljeni broj 13700 ne secma se ?

13 800 ne predstavlja apsolutno nista ustvari predstavlja broj kao i svaki drugi.
 
Poslednja izmena:
Nego mene zanima kad ce malko altovi da skacu?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno