Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li je ovo 5600 postala linija podrske ili mi se čini? [emoji2]


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Iskreno, ne izgleda lepo ova cena. Btc je skakao malo na racun altova ali bas tesko ide. Altovi previse krvare, nema svezih para jos uvek.

Tapatalk from Poco loco
 
Da ne moze da se opravi nikako, smucise se vise...
 
Videćemo šta će biti. Mada meni deluje logično da deo ljudi pobegne iz tether-a u BTC i altove, s obzirom na okolnosti
 
Upravo to. Dokaz toga je da cena na poloniex-u koji radi s tetherom prestigla cenu na cex-u. Cena se jos i strava drzi obzirom na vesti ali nije iskljuceno da ce biti potopa ako krene masovna prodaja.

Edit: problem nastaje kada ovi koji su iz tethera pobegli u kripto svoje novcice prebace negde drugde i prodaju. Ili cak i kada sede s novcicima a sveze love nema kitovi ce da nanjuse da vreme da se rokne cena pa ce da istovare. Skoro isti je epilog.
E sad, jos pre par dana se videlo koliko se muci cena i da para nema i odmah posle toga ovakva vest. Dali je sve planirano ne znam ali nije ni to iskljuceno. Jednom smo vec imali akciju sa napadanjem tethera na onom pump-u i znamo kako se zavrsilo.
 
Poslednja izmena:
U podforumu Kriptovalute, 2 dana nije bilo ni jedne nove poruke, apsolutno najbolja vest za kripto do sada, ako mene pitate. ;)
 
Nema više šta da se ispriča, samo hold i za dve, dve ipo godine bićemo milijunaši!
 
Nema više šta da se ispriča, samo hold i za dve, dve ipo godine bićemo milijunaši!

Nije bilo ni ranije nista da se isprica pa su razni likovi tresli praznu slamu i bistrili politiku ovde.
Cinjenica da je takvih sve manje je odlicna jer ovo ne moze gore dok se svi ne otresu.
 
Isterala me sinic iz kafanane ekipa koja odgovorno tvrdi (da, u 2019 godini to tvrde ljudi, koji se nalaze medju nama, zive, rade..) DA JE BITKOIN PREVARA KOJA JE PUKLA KONACNO. Eto, sve da upozorim da se klonite mene u poslovnom i privatnom smislu jer se bavim prevarom kojoj je, hvala bogu po druge, dosao kraj ali cim se opet aktivira eto mene u prevarantskim pohodima
 
"Gospodine ponavljamo molim vas samo izadjite napolje" :d
 
Isterala me sinic iz kafanane ekipa koja odgovorno tvrdi (da, u 2019 godini to tvrde ljudi, koji se nalaze medju nama, zive, rade..) DA JE BITKOIN PREVARA KOJA JE PUKLA KONACNO. Eto, sve da upozorim da se klonite mene u poslovnom i privatnom smislu jer se bavim prevarom kojoj je, hvala bogu po druge, dosao kraj ali cim se opet aktivira eto mene u prevarantskim pohodima

To su isti ljudi koji će da krenu da te smaraju o tome kako da ga kupe, kada cena ode na 15k+
 
Isterala me sinic iz kafanane ekipa koja odgovorno tvrdi (da, u 2019 godini to tvrde ljudi, koji se nalaze medju nama, zive, rade..) DA JE BITKOIN PREVARA KOJA JE PUKLA KONACNO. Eto, sve da upozorim da se klonite mene u poslovnom i privatnom smislu jer se bavim prevarom kojoj je, hvala bogu po druge, dosao kraj ali cim se opet aktivira eto mene u prevarantskim pohodima

Na zalost, bio sam prisutan tamo i sve zabelezio okom kamere... da se uvere ljude da "nije istina... sto bi naglasio..."

https://youtu.be/I735uV7xN-E
 
Ma bio si mi sumnjiv od samog pocetka [emoji41]

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li neko mozda na osnovu dosadasnje situacije, dosadasnjih izlazaka na menjacnice, cene trenutne i onoga koliko se ulaze u sam razvoj i reklamu coina, moze da kaze koju cenu bi mogao mozda dodirnuti RVN da li dolarski ili kroz odnos sa BTC?
Znam da ce kao iz topa biti odgovora da to niko ne zna itd...Ono sto me zanima na max supply od 21 milijardu, moze li otici preko 1$ vremenom... mozda malo vise? Ako se ne varam pre par meseci msm da je bio oko 0.015-0.025$ da li ga ooet tu cekati ili ce morati ici nize ako BTC zvizne kako se ceka i prica?
 
Da li neko mozda na osnovu dosadasnje situacije, dosadasnjih izlazaka na menjacnice, cene trenutne i onoga koliko se ulaze u sam razvoj i reklamu coina, moze da kaze koju cenu bi mogao mozda dodirnuti RVN da li dolarski ili kroz odnos sa BTC?
Znam da ce kao iz topa biti odgovora da to niko ne zna itd...Ono sto me zanima na max supply od 21 milijardu, moze li otici preko 1$ vremenom... mozda malo vise? Ako se ne varam pre par meseci msm da je bio oko 0.015-0.025$ da li ga ooet tu cekati ili ce morati ici nize ako BTC zvizne kako se ceka i prica?

Sve ispod 270 satosija je ok ulaz za gavrane, i kasnije prelaz u btc za 1000-1500 satoshija, a u dolarima-nije ni bitno. Moze nekad dogurati i do 1-2-5$ i vise, ko zna [emoji3].

Ja licno uvek gledam odnos btc-a, dolari su nebitni sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja na sve gledam round lowest x100, talko ocekujem BTC a shitovi bi morali i vise.

@Phoenix
Zasto, ako BTC ode gore x5, shitovi znaju da odu i x10?
 
Zato sto.je veliki rizik igrati na lose konje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
+1

Retko koji alt me je impresionirao ali Raven je jedan od nekoliko po meni boljih projekata, ne na prvom mestu iz razloga sto ga je Changpeng dodao na Binance samoinicijativno i bez placanja fee-ja (za razliku od npr Electroneuma koji na Binance nije mogao iako su sami nudili da plate fee po Gormanovim recima a od ICO-a imali 40 miliona, eto jedan lep primer razlike izmedju dobrog i loseg projekta i nesto sto potvrdjuje da ipak NISU svi altovi isti) nego sto imaju konkretan produkt i pokusavaju da ozbiljno rade na njemu i vec su pokazali da su u stanju da naprave najvaznije gde 99% altova pada - demand.

Uglavnom, jedan od par novcica od kojih ocekujem da u narednom bullish ciklusu jako fino isprati cenom.
 
Sve ispod 270 satosija je ok ulaz za gavrane, i kasnije prelaz u btc za 1000-1500 satoshija, a u dolarima-nije ni bitno. Moze nekad dogurati i do 1-2-5$ i vise, ko zna [emoji3].

Ja licno uvek gledam odnos btc-a, dolari su nebitni sada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mogu samo da postavim pitanje... kako si dosao do 250 satosija?
Inace mrzi me da listam PM... ali ako se ne varam ti si mi rekao za 1 coin pre par meseci... na kojoj granici da ga cekam, nisam imao zivaca, poleteo sam i naravno ysrao motku... on je dosao do te tvoje granice, cak i ispod nje je otisao dole.
 
Dva puta je ozbiljno odsocio sa te granice, prvi put do 1070, a drugi put do 1700.

Gavranima trgujem skoro od kad su izasli na bittrex prvo, tako da ono... to su neki moji lvl-i ulaz/izlaz u zadnjih 6-7 meseci od kad su izasli na binance..

Ako opet uletim ispod 300 super, a ako ne, opet super vijacu nesto drugo, jer ni jedan shitcoin ne planiram da cuvam dugorocno, samo btc i eventualno malo eth-a, ltc-a i mozda xrp-a.

Niti se trudim da uhvatim dno, niti top, skroz mi je nebitno. 4-6x na gavranima samo je skroz ok u bear marketu ( odnos btc-a, a dolarski ni ne pratim )

edit:
Secam se, onaj McAfee-jev novcic [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Najgore je proslo sto se bear marketa tice, sad malo hladjenje i rast na alt vs btc parovima.

Sumnjam da cemo ikad vise videti 3.2k.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno