Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ko bi normalan kupio 399.999 bitcoina dugovanja :)

ma pitanje da li je i toliko, dosta njih nisu AML verifikovani ili su nestali... silk road ima takodje tonu novcica na MtGox-u tako da ovo nisu cista posla, ko zna pozadinu......
ne bi me cudilo da dosta toga nije iscenirano od trenutne cene, nekoh desavanja i mtgox-a, na kraju ce opet neko da profitira

takodje mtgox ima bar 50%+ i vise uticaja na gubljenje poverenja, svaki tekst o bitcoinu spominje mtgox kao kamen na srcu istog, ili ti onog najvaznijeg poverenja.... zato i kazem da bi neka solucija mtgox-a puno znacila za BTC ma kakva bila ali da se zna sta i kako i da bude kraj istog Gox-ovanja

Sto se tice kineza slazem se sa genijalcin@23, da ce izgubiti mogucnost kesiranja na berze, ameri ce kao i prosli put sesti u privatne avione oticu u kinu i od njih kupiti jeftin BTC i cao djaci.......
Inace vec se prakticno zna da uplate nisu moguce preko banaka, tako da losijih vesti vise nemoze biti bar sto se tice kine (kontam da su berze to vec znale mesecima daleko pre decembra 2013)
 
Poslednja izmena:
Kratkoročno - smešan coin.
Dugoročno - niko ne može da zna... ono što sam naučio iz svega ovoga lakše je kupiti ako veruješ nego kopati.

PS. So na ranu: http://www.coindesk.com/investor-group-offers-buy-mt-gox-one-bitcoin/
:)

Meni ovo izgleda kao da su ovi u KNC videli da im propada posao pa pokusavaju da malo poprave situaciju sa nekim dobrim vestima.
Oni imaju snage da odplate svih 400k bitcoina u to nema sumnje jedino nije jasno da li ima istine u prici ili se samo pokusava izblefirati trziste.

Sto se tice HVC, mali volume je znak da niko ne dumpa, jos jedan znak jake zajednice kopaca.
 
Jel neko primetio da raspali Vircurex nudi kamatu na novcice koji tamo leze? Nemaju da isplate ni ono sto duguju a ne jos i da kamate da isplacuju. Nemojte da se neko slucajno zahebe, ovo im je dobra sansa da navuku neke novcice i zatvore.
 
Jel neko primetio da raspali Vircurex nudi kamatu na novcice koji tamo leze? Nemaju da isplate ni ono sto duguju a ne jos i da kamate da isplacuju. Nemojte da se neko slucajno zahebe, ovo im je dobra sansa da navuku neke novcice i zatvore.

Radi Vircurex, Bter u istom ako ne i gorem polozaju i one puca od voluma za max coin..... po ovima MtGox se vadi iz krize garant ;)
 
Ja poceo ltc lagano

Logika je sledeca. Sto naravno ne mora biti tacno :). Ltc je blizu dna, btc jos nije. Kad ltc dodirne dno, koje po meni ne bi trebalo biti ispod 7-7.5, pocece da raste ltc/btc da kompenzuje pad btc cene. Tada cekam dno btc-a, koje opet ne bih voleo da bude ispod 200, konvertujem ltc u btc i uzivam u rastu btc-a dok ltc stagnira ili raste sporo, cineci da pada ltc/btc. Tako je bilo letos.
 
nikad niza cena, nikad visi diff :D
dobro, bila je niza cena... jos kad je rasto novcic...
slazem se sa studentom, i ja ocekujem rast, paste ovolikog pada...

i ja kopam na ghash jos uvek, jos od one promocije... extra mi radi tamo za sad...
 
Prođe mi buy order na 350 i kusur...
Laku noć :)
 
I kako ja sada da ubacim zive pare na menjacnicu,pa u $ pa kupovina LTC-a,ili je bolje da mi neko odavde proda LTC(ako ima takvog :))"?.
 
kupi btce kod od zmajns npr, sačekaj da btce proradi :d i uzmi ltc
 
Odeš u NS kod Zmaja, daš gotovinu, dobiješ na berzi dolare, simple :)

edit, preteče me Vojkan
 
Krenuli domaci tajkuni da kupuju crypto valute, ima nade :d
 
Kupi Mladene bar za million dolara, da se odazi malo na cenu :)
 
vrlo lepo jutro :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno