Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
XRP daleko najviše raste od ostalih. Sada je već $0,575 Zašto ?
 
Airdrop spark tokena pocetkom decembra. Pretpostavljam da je to

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
U toku nedelje je napad na 19K, mozda vec sutra.
-Glavna vest danas je sta je CEO paypala rekao o btc-u, ukratko 28M trgovaca ce primati kripto. Bomba.
-Grayscale pojacava LTC. Akumulacija je i dalje u toku, botovi drze cenu nisko koliko je god je to moguce, zato skace i pada po nekoliko dolara konstantno.
-Lik u petak predao 2 patenta o pracenju transakcija na moneru. Sta znam, ne bih voleo da cekam pump u moneru posle ovoga. To je moneru bukvalno ono sto ga razlikuje od drugih.
-Ripple Klasican pump and dump coin, uvek ga naduvaju u startu 2-3x da naprave hajp i posle ga svi novi kupuju jer je "jeffin". Psihologija, nece 0.01 btc ali ce rado kupiti 1000 ripple-a.
-ETH Nastavlja gore, lagano 800$ do Nove.


Tapatalk from Poco loco
 
Kako je krenuo eth mozda i pre nove ode na 800$

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
To je to 100% eth sakupljen.Mainnet launch 1 decembar 12pm UTC :)

EnjhYd-UYAIyXBa.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako je krenuo eth mozda i pre nove ode na 800$

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Do Nove i znaci pre Nove :d


Da, kacio je Vitalik da su stiglo do 99%, samo je bilo pitanje trenutka ;)
Taj projekat je morao da startuje ovako ili onako, nisu novcici problem.

Tapatalk from Poco loco
 
Airdrop Sparka je, koliko vidim 12.12?
Dosta je to vremena, obzirom na trenutnu dinamiku rasta Rippla?

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Trenutno skacu novcici sa ogromnim suplajem. Xrp,Xlm,Vet,Ada...stvarno nema objasnjenja. Ili je sto kaze Saj u pitanju njihova cena,kada ljudi vide da je xrp 0.3 dolara pre ce nakupovati gomilu njega ili nekog drugog nego recimo ne znam koliko satosija.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
To oko cena je relativno. Evo ja se dvoumim da li da ulozim jos malo u LTC, vecinom sam usao na 60, tako da bi mi prosek bio oko 75. Da, znam da sam mogao da uzmem sve na 60 ili cak na 55 ali tako je. Ako cena ode na 200 svakako cu biti zadovoljan.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Moze neki mali savet,usao sam cisto bezveze sa oko 400$,imam 2 Eth kupljena po 125$ i imam nekih 100 xrp kupljena po 0.2.Da prodajem ili da cuvam?
 
Sve je krenulo ali ja ocekujem da BTC probije 19k i napadne ATH a to ce usporiti altove , bar takav razvoj situacije ocekujem, moraju se altovi obuzdat, ovo je ludilo sve zeleno :d
 
Ne mora da znaci, nekad idu i zajedno, ali samo polako, sve dolazi kako smo i ocekivali, cak su se i proroci za juce ucutali, shvatili da samo lupaju gluposti, sad bar mirno sede i nadam se da ce bar malo nauciti [emoji3]

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 
Ma sad ce altovi stati dok btc ne probije. Ako se zaleti i probije 19500 napsda ATH direktno.

Tapatalk from Poco loco
 
Kad se smiri BTC iznad 19k, koji je target za XRP, 1$ :)?

Za XRP je samo nebo granica. :) Šalim se naravno, ali to se obično kaže kada je euforija. :)
Prijatno me iznenadio XRP, ali njegov ATH je bio oko $3,50 možda čak i malo više.
Kada će i da li će on napasti to niko ne zna. Samo možemo da nagađamo.
 
Sa XRP se ne zna nikada. Njega naduvaju ludacki i onda istresu kad je najveci hajp i dok se ljudi jos loze da kupe "jeftin coin"

Tapatalk from Poco loco
 
Sa XRP se ne zna nikada. Njega naduvaju ludacki i onda istresu kad je najveci hajp i dok se ljudi jos loze da kupe "jeftin coin"

Tapatalk from Poco loco

Zato ga ne bih ni pipao, ali kada vidim da skoci ~30% u danu, na bilo kom leverage-u ćeš debelo da zaradiš. Jedino što me sad privlači je to što je dip-ovao žestoko, da se neko već istresao par minuta pre nego što je BTC pao na 18k. Posle toga, BTC je krenuo na 19k, a XRP je ostao manje viši isti sa cenom, čak je i pao zbog naglog rasta BTC-a. Ukoliko se stabilizujemo preko 19k, verujem da kada BTC krene sideways XRP bi trebalo da ima još jedan ~30% dan. Verujem da će dump XRP-a, krenuti 3-5 dana pre airdrop-a, ako ne i pre...
 
Ovaj sad pump rippla je jos uvek nista. Smatram ga prvim malim trzajem tj budjenjem.

Za 12-16 meseci ga ocekujem na $20. Coin koji ima sve sto treba.
 
Evo prodje BTC kroz prethodni maksimum i kroz 19000 , i dodje do 19100, sve u svemu oko 48000 pre nove godine
Eth kako je krenuo ja vidim na 2000 , posebno sad kad se aktivira 2,0
LTC je prema ceni Grayscale Litecoin TR LTC koji je trnutno 341 dolara , a zapravo predstavlja samo 0,08 LTC , sto znaci realno bi LTC trebao da ode bar na 3000. nesto se tu krije jer ovi ne bi tako skupo drzali akciju da ne postoji nesto .
XRP sigurno sad prelazi bar maksimum i duplo od toga , razvoj je doprineo . dakle ocekujte ga do nove na oko 30 dolara .
DASH sad kako je sve krenulo ide na oko 900-1000 .
A i svi ostali novcici ce ispratiti ovaj trend , Ukupna kapitalizacija mora da ide preko 10 000-12000 milijardi ili 10-12 trilijardi dolara . Jer sad nas ceka i podstricaj usa privredi od verovatno 3000 milijardi dolara pre Trampovog odlaska .
 
Poslednja izmena:
Da, 20$ mora da probije u toku godine. Njega naduvaju 70% u danu bukvalno i naprave toliki hajp da se posle noob-ovi pecaju i kupuju. Ja ga licno ne volim i ne bih ga dirao ali kad se na vreme udje moze opasno da se zaradi na njemu.
 
Evo prodje BTC kroz prethodni maksimum i kroz 19000 , i dodje do 19100, sve u svemu oko 48000 pre nove godine
Eth kako je krenuo ja vidim na 2000 , posebno sad kad se aktivira 2,0
LTC je prema ceni Grayscale Litecoin TR LTC koji je trnutno 341 dolara , a zapravo predstavlja samo 0,08 LTC , sto znaci realno bi LTC trebao da ode bar na 3000. nesto se tu jrije jer ovi ne bi tako skupo drzali akciju da ne postoji nesto .
XRP sigurno sad prelazi bar maksimum i duplo od toga , razvoj je doprineo . dakle ocekujte ga do nove na oko 10 dolara
DASH sad kako je sve krenulo ide na oko 900-1000 .
A i svi ostali novcici ce ispratiti ovaj trend , Ukupna kapitalizacija mora da ide preko 10 000-12000 milijardi ili 10-12 trilijardi dolara . Jer sad nas ceka i podstricaj usa privredi od verovatno 3000 milijardi dolara pre Trampovog odlaska .

Ne 0.08 nego 0.09339256 per share. Potraznja za LTCN je nenormalna, zato je cena onolika. I dalje ne znam ko kupuje po toj ceni ali hajde. Grayscale je pojacao maksimalno kupovinu litecoina, sada vec imaju oko 870.000 i kupuju jos, zato i ne daju cena da ode gore. Kapiram da nece stati ispod 1M novcica. Kad im bude dosta bice raketa a kupovace i tada. Realno, koliko im kosta svaki share imaju lufta da kupuju po bilo kojoj ceni.
Premalo je 900-1000 za Dash, ici ce vise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno