Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako ako, nego ti samo hold... I kartice i ETH :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

jok, odavno ga menjao u nesto drugo, ja sad tek krecem u kupovinu eth, tj krenuo sam od 180$ pa ce da vidimo dokle ce, a kartice neka ih. Mada, da sam ja na tvom mestu i da sam kopao sa r9 380 i ja bih gledao samo kako da ih se otarasim, makar i za 10e.
 
Prognoza cena u narednih 6 meseci-godinu dana za znacajnije novcice koji su preziveli vise ciklusa

BTC minimum oko 3000$
LTC mininmum oko 12$
ETH minimum oko 50$
DASH minimum oko 50$

Za ostale ne smem da dajem prognoze jer su veoma centralizovani i manipulisani od strane "izdavaca"

Objasnjenje: BTC vrlo moguc scenario pad na 3K u nekom momentu, izvor cisto istorijski gledano, od prethodnog ATH-a svaki put do sada pao je do x6...30>5, 266>40, 1200>200. Pre konacne kapitulacije moguc neki bulltrap do kraja ove godine.
LTC minimum prema BTC-u 0.003 bio prosle godine, sto uz malo lufta njemu, da ne padne bas toliko cini tih famoznih 12$
ETH veoma tesko prognozirati, 0.025 je bio dip pred decembarski pump prema BTC-u, uz gomilanje FUD-a taj odnos bi mogao ici nize do finisa njegovog rastakanja. I dalje mislim da je too big to fall i da ce se vratiti
DASH-prilicno kontrolisan i centralizovan, njega je najteze pogoditi, al vodim se logikom da prati ETH sa cenom

Za sada kretanje trzista kopira 2014. godinu, ako se tako nastavi za 3g imacete opet priliku da postanete milioneri, ili da to ponovite, kako ko.
 
To su vec puste zelje.

LTC tesko da ce ispod $10. Ja ga cekam izmedju $10-15 za long term run
ETH - $80-100
DASH - $40-60
XRP - $0.05

Bitcoin racunam $2500-3000 zonu kao dobar entry.

I to nece u Septembru ili Oktobru, nego negde izmedju Decembra i Aprila.

Sada polako uzimam altove za neki short term run. BTC dominacija 54%, morace malo korekcije pre nego sto ode na 65%+.

To je manje vise to. Ether je nagovestio ovim padom da moze stepenik nize. Dakle sa $80-100 pomeram long term entry na $40-60 kao kod DASH-a.

sto se ostalih sh!tova tice,

ZEC i XMR bi mogli nazad u $20-30 zonu u drugom/trecem talasu odavde (par meseci).

BTC Dominacija ce gotovo sigurno nazad na 70%+ do proleca/leta. Tek tada cu smatrati da je najgori bear prosao i da mozemo necemu da se nadamo.

Svakako novi run nista pre '21. Taman malo da se raja o'ladi i da se jahte i ferariji izbace iz misli.
 
U ovom krugu ETH i ZEC. Ether je blizu jakok supporta, kako dolarski tako i kroz odnos. Dok je ZEC dosao na ATL kroz odnos a dolarski se vratio na prolecni period '17-te (jedan od retkih).

Prosli krug smo isli NEO i DASH kao najjace kandidate i oba su otisla 75%+.

Treba gledati takodje XRP, ako sljosne u zonu izmedju 0.15-0.17, moze imati dobar short term run.

LTC dolarski tek treba gledati na $37-40, tu mu je solidan otpor za ovaj krug. Kroz odnos moze u 0.0065-0.007 zonu.

BTC moze imati blagi bounce ali prerizican je ovo period, u sred bear-a ocekivati blagi bullrun. Bolje sedeti u dolarima i cekati solidnu priliku za ulazak. Mislim da je posle $5700 sledeca stanica $5000 koja, verujem, nece dugo drzati.

Ovo su ulazi za kratkorocni hold. Za dugorocni hold sam napisao poruku iznad.

Kroz odnos bi to moglo izgledati ovako:
0.015 za ethereum
0.003 za ltc
0.01 za ZEC i XMR
0.025-0.03 za BCH (Hype ovde moze odigrati dobru ulogu).
 
ETH je najstrašnije pogođen od svih alotva. Nije ni čudno. Sam Vitalik je rekao da on može završiti na 0$

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Sve su maltene isto pogedjene kako ti rece.

Sve poznatije valute eth, ltc, zec... su okinule po 6-8 puta u odnosu na top dok je BTC trenutno malo vise od 3x down.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
@LA, ako sam dobro pohvatao, ocekujes kraj kapitulacije tamo mart aprili ‘19 ili na leto i pocetak akumulacije. Ako sam dobro proracunao, btc u zoni 3k a altovi na ovim odnosima kohe si ispisao gore u poslednjem postu.

Zanima me kako vidis eth short term, ocekuje se da btc izdrzi na 5800 a eth tu negde oko 0.025 ali ne znam kako da planiram eventualni bounce za eth tj levele koje da gadjam za izlazak dolarski.
 
@LA, ako sam dobro pohvatao, ocekujes kraj kapitulacije tamo mart aprili ‘19 ili na leto i pocetak akumulacije. Ako sam dobro proracunao, btc u zoni 3k a altovi na ovim odnosima kohe si ispisao gore u poslednjem postu.

Zanima me kako vidis eth short term, ocekuje se da btc izdrzi na 5800 a eth tu negde oko 0.025 ali ne znam kako da planiram eventualni bounce za eth tj levele koje da gadjam za izlazak dolarski.

Ista stvar i mene zanima [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bounce krenuo, sad dokle će, Boga pitaj...
Posle kad krene nizbrdo, nula je granica...

P Smart
 
Dog Eat Dog: "When you least expected - expect the unexpected!" ;)
 
MarkoZ lakše sa kupovinom ETH-a podigao si cenu za $30 :d
 
Jos 30 dolara i eto ponovo nestasice kartica :D
 
Za sada kretanje trzista kopira 2014. godinu, ako se tako nastavi za 3g imacete opet priliku da postanete milioneri, ili da to ponovite, kako ko.

Too easy, skoro sam siguran da ce se desiti nesto drugaciji scenario, previse ljudi ocekuje ovo sto si ti napisao. Nadam se da si u pravu.
 
Da vidimo da li će 220 i kusur biti max, ili može još gore... Sa tom cifrom, imamo skok od 34% u odnosu na minimum u ovom krugu, dok su Dash i Neo išli više od 70%... Nadam se da i ETH može barem do 50 [emoji1]

P Smart
 
Vec 24 sata cena ETH oko 200 i malo iznad , nije lose i to nego da ide ekstremno na dole kao pre neki dan.
 
^ Toga ce sigurno biti, ne brini, vece je pitanje da li ce posle toga jos jedan krug iznad.
 
Alo pesimisti !!
Kladio bi se, da ste nakupovali za sve sto ste mogli, na ovom dipu i to najviše ovo što najglasnije prizivaju 3000 btc i 10 eth. :p
 
top-20 exchange is phasing out an embattled cryptocurrency.

Digifinex has decided to replace tether (USDT), perhaps the best-known "stablecoin" designed to maintain a steady exchange rate with the U.S. dollar, with a rival, TrustToken's TrueUSD. Based in Singapore, Digifinex handled $131 million in trading volume over the past 24 hours, according to CoinMarketCap, making it the 16th-largest exchange by that measure.

Kiana Shek, Digifinex's co-founder, told CoinDesk she'd been "looking for ways to get rid of USDT" for months, adding, "I simply don't believe in tether but I had no choice" but to list it.

Speaking of the decision to adopt TrueUSD, Shek said, "through my research, due diligence, and my communications with the TrustToken team, I have come to appreciate their commitment to industry-leading best practices."

She mentioned the team's compliance with the U.S. Financial Crime Enforcement Network's (FinCEN) regulations and independent verification by an outside auditing firm
 
Sad vidimo ko je tačno sve prognozirao..al nema veze.

Borko ko je sta i kako prognozirao po meni nije bitno kao i prepucacanje ko je bio blizi.Do 7400 koje si pominjao treba mnogo ja bi iskreno voleo da se to desi ako se ne desi hold i kako bude.Ne znam zasto skacete jedni na druge cim krene u kontra smeru.
 
Ma nebitno. Iskreno nisam u poslu nekoliko dana, al vidim da sve po planu ide..ako ako..
 
Borku je uvijek po planu i uvijek uzima pare, nebitno jel on prognozirao da skace, a btc pada, on je u debelom plusu. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno