Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
btc na putu ka 100 $ nailazi na priličan otpor na kvoti 92 $. obim je mnogo veći negoli prošli put, što je ohrabrujuće. kada pređemo stotku, sva je prilika da ćemo ući u jedan mirniji period. ako ne pređemo 100 uskoro, idemo dole. ali ne mnogo, na 80~85.

ltc za sada stabilan na 2 $. zatišje pred buru, rekao bih.
 
Poslednja izmena:
Sto se ltc-a tice mislim da cena mora gore jer diff skace nenormalnom brzinom.
 
Poslednja izmena od urednika:
I koji je po vama najbolji pool za ltc?
 
Sta znam, svi su losi ako mene pitas. Ja koristim notroll koji mi deluje kao najmanje zlo od svih.
 
Znči da kupim još malo LTC-a na vircurexu? :) Jedino ne znam kako ću to prodati OSIM konverzijom u BTC na vircurexu, ko zna da li će i kada će Mtgox ubaciti i LTC. Znam da može na BTC-e da se proda directly za dolare ali opet ostaje problem prebacivanja ovde ako sam dobro shvatio, valjda zbog dosta velike provizije.
 
ti kako hoćeš, ja sam kupio/kupujem.

ne mnogo> za oko 6 BTC-a.
 
Poslednja izmena:
I koji je po vama najbolji pool za ltc?
PLZ Nemojte i u ovoj temi da pricate o mining-u, pool-ovima, GPU-ovima....

Inace, delim prognozu genijalcin@23....
Odlazi BTC u narednih 48h na ~100$.
Alternativa je u slucaju da neko izuje vecu kolicinu BTCova, da vrednost padne minimalno (do -10%) ili da ostaje jos neko vreme na ovom nivou (+- 5%).
 
Ne verujem da ce btc-u obarati cenu sada. Sad ce verovatniji scenario biti da ce se dizati cena i praviti neki novi balon. On je sada sigurica.
Mene sada vise LTC zanima i procene vezane za njega. Ako diff nastavi ovako a cena ostane postace neisplativ jako brzo. Kontam da ce cena morati gore ali i dalje se ne razumem previse u ltc, jako mi je tesko da predvidim bilo sta za razliku od btc-a.
 
za ltc:

Buy orders

Total BTC: 3211.94241471

price LTC BTC
0.02391 1.337 0.03196767
0.02386 1.337 0.03190082
0.02382 251.69962249 5.995485
0.02381 603.36281867 14.3660687
0.0238 4071.02174824 96.8903176
0.02379 202.44706937 4.81621578
0.02377 3392.18544801 80.63224808
0.02376 66.29536109 1.57517777
0.02375 1738.74472024 41.29518707

---------------------------------------------------------------

fina se baza stvara i pritisak na gore. ja kupio na 0.02372 i sad čekam.
 
Poslednja izmena:
A cim krene dole,"poplaseni" nude sta imaju i gotova propast!:d

U vise iteracija BTCovi su vec iscurili iz dzepova poplasenih (i btw ni jednom nije doslo do propasti BTCa).
Nece toga vise biti u velikoj meri, isto kao sto vise nece biti ni onakvog brzog rasta...
 
99$...
 
bombaš je napisao(la):
Meni sve lici da ce BTC malo pasti...
A cim krene dole,"poplaseni" nude sta imaju i gotova propast!
:d
Nema sada poplasenih. Zecevi su vec prodali sta su imali, sada su svi coini kod daleko iskusnijih ;)
Ide btc gore i to je to ;)
 
spremite se za skok, prica se da ce svakog momenta ltc na gox

***prica se znaci da nije sigurno




da li prodavati btc za ltc, ili cuvati btc jer ce cena da mu skoci (trebalo bi)
 
Poslednja izmena:
bombaš je napisao(la):
Iz tvoje tastature,na "boziji" monitor! :type:

Evo, da ne bude da nisam rekao, vec je na 83e. ;)

Juce sam Zeljku pricao da kupi kad je vec imao para ali nije hteo da me slusa. Mogao je za 30h da bude dobar 13e po coinu. Na njegovih 1000e na berzi to je 170 ciste zarade kad se oduzmu provizije. Malo li je?
 
Nego u sta smo se ono kladili koja ce vrednosti biti za nedelju dana :D? ja sam lupio 150$, ako dostigne duzni ste mi "postovanja" :p...
 
Polako, u nedelju dana moze da stigne i da poleti >200$ i onda opet patosira na <100$
 
@Rapture

ajmo jos jednu prognozu za onu tamo nedelju :)... ali opet tako lepu trocifrenu :D

...a ja prodavao pre neki dan za 65 :wall:
 
Poslednja izmena:
Pa što se mene tiče neka skoči na 200 ili više samo da potrefim kad treba prodati :). Ali više bih voleo umeren i sigurniji rast ali toga ovde nema izgleda..
 
sad moze i ono 'buy high, sell higher' ali nije tolika zarada i veci je rizik.
 
moze, ako je iko cuvao $ posle onog pada i dna od 40-50$/BTC
 
imam ja evara, od onog sto sam prodavao po 65...
..uzeo sam sad nesto malo, ako okine i nije neki gubitak.
 
Poslednja izmena:
Danas i ovih dana treba biti pametan, pošto može opet neko da istovari gomilu za prodaju i da značajno obori cenu na duže..
 
Pazi, sad se cena vraca u normalnu i to je ok. Kad bi ostalo na ovome bilo bi do jaja. Ali ako potraznja opet krene onako bice novi balon i opet ce da se skljoka cena. Ja to sigurno necu cekati. Neka dodje do 140 i ja prodajem sve na keca, bukvalno cu vise od trecine ulaganja vratiti za mesec dana. Ako dodje uopste dotle. Ako ne dodje i to je ok. Bolje je da bude sigurica 100e nego onaj balon. Ali kako stoje stvari izgleda da ce opet da se duva.
 
ih 140€ to je još daleko, to bi bilo ekstra, i ja bih prodao skoro sve na toliko. Ali sada je recimo 89,5€ :D
 
do mojega. kupih LTC pred ovaj skok BTC-a. :D

ništa, čekamo bolja vremena za prodaju. inače, kako BTC skoči, tako LTC pada (u odnosu na BTC). logično.

inače, cena LTC-a uvek prati BTC, tj. kada BTC skoči i LTC skače, samo sa zakašnjenjem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno