Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
...pa dobro...prognoze i nisu toliko crne kako se prica ako je LA resen da na prolece pazari mining rigove :D
 
Ma ko je lud da placa onoliko za karte, nvidia je prsla s mozgom. Pogotovu je suludo uzimati za kopanje. To sto pre izbijete iz glave to bolje.

Tapatalk from Poco loco
 
Naravno bombashna to sam i mislio.Nadamo se samo da ce podeliti sa nama ukoliko naidje na neke zanimljive projekte....sto on misli sto cuje iz koje kakvih pouzdanih izvora naravno ako zeli.
 
Ma ko je lud da placa onoliko za karte, nvidia je prsla s mozgom. Pogotovu je suludo uzimati za kopanje. To sto pre izbijete iz glave to bolje.

Tapatalk from Poco loco

Polako SAJ...doci ce opet vreme kroz godinu dve kada ce Nvidia 1070 i AMD modeli kostati mnogo naravno ako i kada krene sledeci bull... :) opet isto,nestasica,cene u nebo...ne mozes naci kartu itd...samo polako :)
 
Pa, polako. Dok mi dodjemo dotle ko zna sta ce biti aktuelno. Sta ako cekamo 3 godine na to? Cak ni tada se ne isplati kupovati ih. Kad krene bull trpati sve u novcice, kakav crni HW ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Jedini pravi savet u ovom momentu je da se ceka u dolarima za kupovinu. Pravi momenat za ulazak sami procenite. Da li ce to biti $5000, da li $3500, svako ima drugaciju strategiju. Na kraju, ako dozivimo jos jedan bull, totalno ce biti svejedno da li smo usli na par stotina nizoj/visoj ceni od planirane.

Ja sam u shortu trenutno, spremio rekvijem za altove i molim boga da ne izginu i nasi ljudi koji su zagrizli udicu i poranili sa ulaskom (aka bagholding). Obratite paznju na altove cim se spustimo ispod 5,7k.

Dash+LTC su sigurica za short. Ether re-entry hvatati tu na $130-140 zoni. ETA - 10-15 dana.

Hoćemo. Al nikako da se spusti ispod 6..
 
Ako u 24 sata ode još koji % gore lako može da zabode sveća preko 7k $ i to baš kupovinom ovih iz shorta da bi smanjili gubitke.
 
Poslednja izmena:
xrp luduje 2-3 dana ?:) skocio je u dolarima duplo :)
sta je razlog ako je neko ispratio :)
 
Verovatno isti razlog kao za dogecoin... drugim rečima nikakav.
 
Bile su objave oko dve nove velike integracije sa bankama. Zaboravio sam detalje
 
Ovim tempom preskace btc za dva dana :d

Pa cemo imati riple dominance :-devil-: :d
 
Imam pitanje za iskusnije atare clanove foruma koji su u ovom par godina...

Prica se o umiranju,krvarenju Altova...kakva je sansa i da li uopate ima sanse na osnovu ranijih iskustava i godina da Altovi koji su u 2017 dostigli neku lepu cenu u bullu tu mislim na manje Altove tj ne prvih 5 ili 10,da u narednom bullu ako ga nekad bude dostignu ponovo tu cenu,mlzda malo vecu?Da li to mkze da se desi ili ce biti iscedjeni do te mere da i ako bi BTC premasio nekad 20k koje je dotakao da oni jednostavno nece moci da se vrate na cenu na kojoj su tada bili?
Nadam se da je pitanje jasno i da nisam previse zapetljao. :)
 
Oni krsteni altovi ce pratiti skok i realno je da premase vrednost koju su imali ako i btc to uradi. Ali do tada dosta altova ce izumreti.

Tapatalk from Poco loco
 
Da li imate problema sa poloniu ?

Your IP address is prohibited from accessing Poloniex.
If you feel this is an error, please Contact Support.
 
bilo jednom .... ne tako davno
ltc bio 2 $ jednog leta 2013 jel tako ? pa je skocio te jeseni i preko 50$ i onda je krvario pa je januara/februara 2014 sa 20$ pao i krenuo putem bez "povratka" do 3-4$ gde je ostao dve godine, prosle godine skocio , sad ja iz glave , valjda je dostigao 400$ , (ja ga vidoh na 360$) i krenuo nazad dole a sada je na nekih 58$ ... mozda ce tu ostati par godina, a mozda moze jos dole

nesto slicno gore vazi i za bivsi drk, sadanji dash ... vtc ,ftc ,
zecu,eth,dcr i ostalim novijim kriptovalutama je ovo prvo krvarenje , ako prezive, mozda ce imati sudbinu svojih predhodnika

optimista u meni veruje da ce se oporaviti ,da altovi nece jos mnogo krvariri zarad odrzavanja vrednosti btc_A , ali furianac u meni kaze da ce altovi krvariti tvrdo zarad odrzavanja vrednosti btc_A. (bolje za nas bi bilo da vrednost btc_a padne na racun altova , ali taj film necemo gledati )

ali eto nije sve crno

ima nekih shitova koji u zadnjih par godina imaju relativno stabilnu cenu , te nisu mnogo u gubitku (ako se ne gleda PIK , vec godisnji prosek)

DOGE je fino porasao sa 30-tak satosija , sada je nesto ispod 90 i odrzava se
ripple je poludeo, danas . a dokle ce trajati talas ? mozda dva tri meseca a mozda ce splasnuti do kraja nedelje

kao i uvek zapetljan odgovor :)
 
Kapetane, mozes i sam da proanaliziras tako sto ces na cmc otvoriti history snapshot, npr iz 2014. ili 2015. i pogledaj top 50, pa onda pogledaj gde su sad. Ima svetlih, a ima i negativnih primera. Jedan od negativnih je Feathercoin, ali on je makar ziv. Ima nekih koji su umrli skroz.
 
Pazi pazi..nisam pratio, Ripple se baš pomamio..interesting..taman da se rešim jedne gomile, čuči na menjačnici sto godina.

Ovo ostalo, tjs BTc sve po planu..kao što sam najavio biće ovo zanimljiva jesen.
 
Proveri da ti nije uključen VPN, te adrese su uglavnom blacklistovane. A ako si na ADSL-uu, proveri koji IP imaš, resetuj ruter i proveri opet koji IP si dobio, često se dobija drugi IP posle gašenja i paljenja rutera. Pa probaj opet.
Da li imate problema sa poloniu ?

Your IP address is prohibited from accessing Poloniex.
If you feel this is an error, please Contact Support.
 
Do njih je nesto bilo. I kolega je imao problema jedno pola sata. Sad je sve ok.
Hvala na namjeri da pomogneš! :)
 
rekoh neki dan da je bočeo Boom.. kraj shorta.. kraj shortera ..
 
^Cekaj, 2020. ili 2022.?
Sta je babi milo to se babi snilo. :d
 
2020. ili 2022. ili 2027. nije ni bitno, zar ne?
 
Koja tisina da li ima neki razlog za istu ili nema nista novo?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno