Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možda je mislio kada je rekao da altovi idu na gore - gore, kao na lošije :D ili da će BTC da opali (sebi u glavu)...
 
Ok, znači ipak se nisam ja jasno izrazio, moja greška. Da pojasnim, kad sam rekao čoveku da nije čitao prethodne postove, mislio sam upravo da pogleda moj prethodni post gde sam rekao:

Stigao izveštaj o nezaposlenosti u SAD u drugom kvartalu, mnogi su očekivali da će biti tako loš da probuši balon na berzama, kad ono rezultati dosta bolji nego očekivano, idemo u novi push.
...
Umereni sam optimista da ćemo videti još jedan lep kripto rally pred korekciju.

Dakle rekao sam da očekujem još jedan push pred korekciju i to se ostvaruje. Sad, gde će ostati bez snage, ja pojma nemam i vrlo je rizično ulaziti sada pri samom vrhu balona. To možda Simke može da pokuša, ali sigurno nije za novog čoveka. Za njega je savet samo strpljivo čekati korekciju.
 
Poslednja izmena:
ko ce ga znati , znam da je uvek suprotno od onoga sto uradim, tj da sam uvek u minus. :p

gledam ove grafikone sada i btc i altovi svi su zeleni, i opet nije onako kako sam ocekivao. sada bih reko da je balon naduvan, ali ja ne znam nista.
da li je neki svezi $ upumpan u kripto?
 
Mjesecima prinataju tether, a i stable coine o onim pravim $ na USD mjenjacnicama ne znam da li ima igdje podatak mislim da nema.
 
Gde smo se mnogi oparili... Lepa vremena...

...Helios rising...
 
Neki ste se oparili, a neki smo i pojeli g :D
 
Ko pre devojci...

...Helios rising...
 
Ja sam medj' ovim jedacima onog sto se ne jede, ali to mi je bio prvi "market cycle" (hodl, to the moon, BTC na 1 milion USD itd itd). Sad kad sam skinuo mrak na tom prvom ciklusu, cekam drugi da uzmem koji dinar. :)
 
2017te i da si pogrešno kliknuo zaradio bi nešto sigurno [emoji28]

Vesti sa svih strana kako svetske kompanije se uključuju u kripto.. Kada je prešao 10k bio u novostima ili tako nesto.. Evo sada je blizu 10k niko ni da ga se seti [emoji28]

Marketing je pola posla! Sa dobrim marketingom sve bi otišlo X5 lagano kao tada.. Hype je čudo.. [emoji2]

Ne znam da li znate vest da je jedna kompanija iz usa naručila 18.000 S19pro.. Kada se prebaci u snagu to doje oko 5% svetske snage.. Isporuka do septembra.. Zato na bitmain ne može ništa da se kupi.. Rade samo za njih.

E sada gledam logično.. Ako neko ima znanje i iskustvo u kripto svetu i ulozi 40 milki u majnere samo.. To mora da nešto znači [emoji28]
Očekujem do kraja godine skok pa makar zbog težine kopanja [emoji28]

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
BTC sam istresao na 9600, ostale samo trunke, ali su mi torbe i dalje pune altova. Moj golden boy je tri puta bio odbijen od 8,5 centi i svaki put bi nakon toga krešovao gore nego prethodni, ali nakon što je četvrti put odbijen, našao je support u ichimoku oblaku i baš ga onako školski poštuje. Umereni sam optimista da ćemo videti još jedan lep kripto rally pred korekciju.

Aliluja!
 

Prilozi

  • Capture4.JPG
    Capture4.JPG
    36.4 KB · Pregleda: 216
Gde smo se mnogi oparili... Lepa vremena....

I na žalost, mnogi takođe stekli jako nadobudan stav zbog toga. Ja sam se recimo lepo opario ove godine, kada je za to trebalo puno veštine, pa i dalje pomažem drugima umesto da ih nipodaštavam. Just saying...
 
Za trgovinu ne znam ali za smaranje sigurno imas vestine... Just sayin...

...Helios rising...
 
Ne komentarisem, ali moram.. Hahaha.
 
Za trgovinu ne znam ali za smaranje sigurno imas vestine... Just sayin...

...Helios rising...

Smara ekonomija i mene, nemoj misliti da je volim. Čak mi i ovo špekulisanje kriptovalutama više nije zabavno, smorim se i od toga.

Na žalost, ukapirao sam da neke stvari jednostavno moram da učim i pratim. Da vidiš kako se tek smori moja devojka kad joj pomenem bilo šta od ovoga. :d Ali jeste svesna sasvim da sam u pravu.
 
Hahahahahaahahaha.....Pozz devojku.....i hvala na savetima,redovno te pratimo!!!
Sta kaze devojka na kretanje kripta,kad ce veca korekcija,Jel cekamo na jesen ili soon?
 
Pratim ovu temu od 2016 cini mi se i jedna stvar mi nikako nije jasna.

Jel ima ovde neko ko je ulozio bilo sta u kripto ili svi samo cekaju neku korekciju i pad? Citajuci ove poruke svi vec godinama cekaju korekciju i pad kako bi kupili a nikako da kupe vec jednom... wtf?
 
ja sam cuo od jednog forumasa kome je drugi forumas rekao da je cuo da ima neki sto je ulozio....pa eto ja mislim da je neko ulozio, e sad ako lazu mene i ja lazem vas...
 
ma ova tema je umrla jos prije 2-3 godine, ostali samo trolovi
 
ja sam cuo od jednog forumasa kome je drugi forumas rekao da je cuo da ima neki sto je ulozio....pa eto ja mislim da je neko ulozio, e sad ako lazu mene i ja lazem vas...

Upravo to. Ovde se skoro svi mole Bogu da cena padne. I cim padne odmah ce da ulete sa milionima.

A druga kategorija su oni koji ocekuju da im drugi direktno kazu kolika ce cena da bude sutra.

Ima jedan lik koji godinama ovde na svaku poruku ima podpitanje tipa "a jel to znaci da ce gore ili dole?" i stalno smara da mu neko da preciznu informaciju sta ce biti. Ne secam se koji mu je nick a i bolje da se ne secam da ne ulazimo u diskusiju :)
 
Poslednja izmena:
Doge poceo ponovo da trci, koja je najbolja menjacnica za njih, posto sad drzim na nekoj kineskoj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno