Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
WASHINGTON – Predsjednik američkih Federalnih rezervi (Fed) Jerome Powell je danas sipao hladnu vodu na Bitcoinu kada je rekao da kripto valute nisu stvarne valute jer nemaju interne vrijednosti.
Takođe je rekao: Postoji pitanje zaštiti investitora i korisnika.
  Kripto valute su sjajne ako pokušate sakriti novac
"Relativno nesofisticirani investitori vide da vrednost valute raste i misle:" Ovo je sjajno, kupiću ovo ." Ustvari, nema garancije za to.

:) Kazu da je ovo malo doprinelo stabilizaciji kriptovaluta veceras . ko ce ga znati :p


https://www.cnbc.com/2018/07/18/fed...tocurrencies-cites-big-risk-to-investors.html
 
Poslednja izmena:
BTC danas dobro napreduje i malocas je bio samo 40 $ udaljen od linije otpora 7546 $ koju juce nije uspeo da probije . Ukoliko je danas probije cena ce znacajno otici gore i verovatno 7754 je tada sledeca linija otpora .maksimum iz juna a onda ide 8000 psiholoska barijera :)
 
ETH je dosta pao u odnosu na BTC , ali gledajte na to pozitivno , ko nije stigao povoljno da kupi BTC moze da sad kupi povoljno ETH :)
 
Zayebo sam se pre 15 dana na odmoru sto ne promenih ETC u ZEN kod odnosa 1:1...kao da sam znao...ode ZEN na 30$ a ovo smece osta u mestu...sad cekaj ko zna sta i ko zna do kad...
 
Slazem se. Al nije bas ni da pada nego ga ne prati
 
Obožavam kad neko pročita post "dekoncentrisan" (da ne koristim ružne reči) a onda (da opet ne koristim ružne reči) "svašta" napiše....:lupko:
 
NEO je trenutno 33.10 USD$ sto je jako dobar nivo za kupovinu . Moguci skok od nekoliko dolara za nekoliko dana :) Kupujete na svoj rizik . Oprezno
 
NEO je trenutno 33.10 USD$ sto je jako dobar nivo za kupovinu . Moguci skok od nekoliko dolara za nekoliko dana :) Kupujete na svoj rizik . Oprezno

Evo NEO na 35 USA$ nismo morali dugo cekati :) ukoliko je neko slucajno kupio neku kolicinu neka stavi stop los na 33.5 usa$ ili neka zatvori poziciju . Ukoliko BTC danas probije liniju otpora i ode na visi nivo , NEO ce otici na preko 42 :)
 
Masakr altove, prelazi se u BTC masovno.. znači sledi skok BTCa, odnosno ovi koji su kupovali i digli cenu zadnjih par dana, očigledno znaju da će ETF proći.
 
Mmhhh... BTC Dominance: 45.4%, prilično impresivan povratak, mesecima sve veći i veći %.
 
To ce na 65%+ kroz pola godine.

Btw cekam sutra - prekosutra rebuy za BTC. Racunam da ce ~7000 drzati, pa cu rasporediti od 7150 do 7000. Tada cu i short zatvoriti.

Altovi bas fino krvare ali mi je intenzitet bitan. Ide brzo a to moze znaciti neki recovery uskoro. Ako btc bude bullish 3-4 nedelje - uglavice se i oni. Jer vidim da su na blizu solidnih support levela na alt/btc odnosu (etc, eth, xrp, ltc).
 
Bilo bi fino da BTC dostigne 9-9.5k narednih mesec dana. Al ni sam nisam previse optimistican.
Nikad se ne zna doduse, kad krene on stvarno krene.
 
Pisi Raven 1 USD, pisi dalje BTCZ 20c , SAFE 10 USD, CMM 1.5 USD... dosta za sad.
 
To ce na 65%+ kroz pola godine.

Btw cekam sutra - prekosutra rebuy za BTC. Racunam da ce ~7000 drzati, pa cu rasporediti od 7150 do 7000. Tada cu i short zatvoriti.

Altovi bas fino krvare ali mi je intenzitet bitan. Ide brzo a to moze znaciti neki recovery uskoro. Ako btc bude bullish 3-4 nedelje - uglavice se i oni. Jer vidim da su na blizu solidnih support levela na alt/btc odnosu (etc, eth, xrp, ltc).

Moze li se znati koji odnos po tebi je dobar za prelazak rrcimo ETC i XRP u BTC?
 
Ja sam danas u potpunosti izasao na 7700 mislim sam ok Prosao @La hvala na postovima,

Mozda budem ponovo ulazio ako padne danas - sutra - prekosutra na 7200-7300, ako nastavi da raste onda cekam sledeci veci pad verovatno ponovo onih 5700-5900, mada su to dugorocne ideje a ne ozbiljni planovi ..
 
Pitanje je samo dana kada će da "pukne" WEX menjačnica i koliko će BTC dostići do tog trenutka. Onda kreće strm pad, pa možeš ponovo da uđeš na $5,500-5800. Mada mislim da si požurio, mogao si bar do $8,500 da dočekaš.
 
@perafilozof upravu si verovatno izgubio sam dobar deo zarade, sa druge strane sam izracunao koliko sam uzeo u % i zadovoljan sam time...
 
Naravno, najvažnije da si u plusu. Uvek je bolje gledati koliko si još mogao da zaradiš, nego plakati nad koliko si izgubio. :D
 
Pitanje je samo dana kada će da "pukne" WEX menjačnica i koliko će BTC dostići do tog trenutka. .

Apsolutno nikakav uticaj wex neće imati na cenu btc-a. Menjačnica sa tako malim volume-om je nebitna.

btc-e iz kog je wex nastao je bila medju prvih 10 tada, pa kada ih je fbi zabranio zbog optužbe za pranje 4 milijarde dolara nije se desio nikakav uticaj na cenu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno