Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BTC očekivano nastavlja da pada, verovatno će opet testirati dno kanala. Razlika je što je prošli put 21WMA bio na 8500, pa je cena mogla još malo da potone, dok će ovaj put moći samo tu negde do malo jače od 9000, a da trend ne bude ugrožen. Ipak, čisto sumnjam da će trend pasti ovako blizu sloma berzi. Dok sam ranije mislio da će slom biti oko Božića, finalni datum za Brexit je postavljen za 31. oktobar. Noć veštica, prikladno je da bude tad. ;)

Još jednom, ko nije pratio na času. Ako BTC tada skoči zajedno sa zlatom, kripto će imati lepu budućnost. Ako zlato skoči, a BTC padne, znači da je njegova vrednost čisto špekulativna i da nije u stanju da obavi posao za koji je napravljen. Možete ga gomilati jeftino tokom krize da ga posle prodate skuplje kad tržište postane opet likvidno i bude opet novca za kockanje, ali ima daleko boljih stvari za kupovinu tokom krize.

Nego,BTC dominance opet u solidnom padu, kad je bio prešišao 70% mislio sam ovo neće stati dok sve ne pokopa. :D Koliko god bih se obradovao da mogu da kupim dobre altove za siću, nije bilo realno da se to desi.
 
Extreme fear već na 10500. Nemoguće! :zgran:

Najgore je što Goldman Sacks analitičar predviđa BTC na skoro 14k i savetuje ljudima da kupuju svaki dip, što znajući kako ova banka operiše znači da bi trebalo raditi sasvim suprotno.
 
...Možete ga gomilati jeftino tokom krize da ga posle prodate skuplje kad tržište postane opet likvidno i bude opet novca za kockanje, ali ima daleko boljih stvari za kupovinu tokom krize.

Ja sam uzimao u periodu dok je BTC bio 3-4k, ono je bio zicer kakav ne postoji.

Btw na koje to daleko bolje stvari misliš?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se i sada ocekuje da dodje do 100 dolara ETH ?
Krenuo je ljudski ka tome.
 
Uvek ista prica, pa da neko od nas zna u kom ce smeru i do koje cifre samo jedan coin bili bi svi milioneri [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nisam mislio da dobijem 100% tacnu informaciju, vise na neki osecaj :)
 
Moj osećaj je da to nema teorije da se dogodi :D mislim da je to i laicima kao meni jasno
 
Support na 9K je držao dva puta do sada, čekati da se vidi hoće li i sada, ako on popusti testiramo 8k
 
Altovi umiru vec duze vreme, ne daj Boze da ljusne btc na 6k, ostali coini bi ga ugasili

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
I počeo juče stock market da žestoko pada na vesti o rezultatu izbora u Argentini i lošim ekonomskim rezultatima u Kini i Nemačkoj, prekursor stvari koje nam stižu. Zlato naravno na gore, a Bitcoin, zajedno sa akcijama, sirovom naftom i ostalim merilima ekonomskog stanja, pravo na dole. Da sačekamo da stvari odu još gore pre nego što donesemo finalne zaključke, ali sve više izgleda da BTC nije nikakvo digitalno zlato, već digitalni ku*ac od ovce, kako sam uvek i smatrao. Treba ipak imati u vidu da se jutros cena BTC-a blago oporavila i opet vratila na trendline, ali očekujem da će doživeti novo batinanje kad se američke berze danas opet otvore.

Ako se ispostavi da je kripto porastao samo zato što je u rastućoj ekonomiji bilo previše novca koji se presipao u svakakve gluposti, videćemo BTC opet na trocifrenoj vrednosti, pod uslovom da se SEKa odigra kao prethodna, onako kako sam ovde pisao da će se odigrati. Međim jutros gledam Peter Schiff tvrdi da će ova kriza biti drugačija od prethodne i da će kinta od bailout-a masovno stići u retail, izazivajući veliku inflaciju, valjda vam je jasno šta to znači za kripto. Ja lično očekujem da to bude tek u narednoj SEKi, ali neću da protivrečim pametnijem od sebe.
 
Bit ce kako bude, do tad cekamo lambo i moon.
Samo opusteno, sem ako se ne bavis djavoljom rabotom tj. trgujes, onda si donji 200%.
Ja sam u svemu po malo, ulozio nesto na long hold, nesto imam u dai i defi i ubirem fin procenat, nesto u eth dapp gdje opet imam procenat, malo hobby rudarim.
 
Poslednja izmena:
Ako se ispostavi da je kripto porastao samo zato što je u rastućoj ekonomiji bilo previše novca koji se presipao u svakakve gluposti, videćemo BTC opet na trocifrenoj vrednosti, pod uslovom da se SEKa odigra kao prethodna, onako kako sam ovde pisao da će se odigrati.

Svasta moze da bude, mozda vidimo i dugo ocekivanih 100$... to je isto trocifreno.


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
polako ljudi.. cekamo prvo da se srusi pa tek onda sledi bull cekanje xd

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
kako se temeljno promeni raspolozenje u ovoj temi u roku od par nedelja. i kako je onda tesko odupreti se tome i drzati se originalnog plana pa kupiti (ili prodati) na nekom nivou koji si zacrtao. sreca pa sam stavio ordere jos pre par nedelja pa su se neki vec sami ispunili! ali vec kad vidis 'extreme fear' ili tishinu znaci da je vreme za soping!
 
NIsam odavno pratio desavanja..sad pogledam BTC u marketcapu za sve coine 70% ..zadnji put kad sam gledao bilo 50% :D

Prevario sam se (kao i uvek ) jer sam bio prebacio sav BTC u ETH misleci da ce da ima veci skok..a ono u odnosu na BTC samo pada i pada
 
Dzeno ti li si [emoji38]
 
Evo lepe prilike za long, sad između 10100 - 10200.. i sl. malo ispod 10k... target 11k

U vakumu bih se složio s tobom, svi indikatori su da će zaista da skoči. Cena BTC-a se stabilizovala kada su se berze smirile, ali dovoljno je da se opet zatalasa, pa da BTC ljosne ispod 9k i obeleži kraj ovog vrlo kratkog bull marketa. Naravno, ako si vernik da je BTC digitalno zlato, to ne bi trebalo da te zabrinjava, al čisto sumnjam da je ovde ostalo vernika uopšte, samo kockari.
 
Evo lepe prilike za long, sad između 10100 - 10200.. i sl. malo ispod 10k... target 11k

Ko me je ispratio u trejdu, moze podici sl na ulaz [emoji4] i cekamo lagano dalji rasplet.
Leverage 2-3x i lagano..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sto krijes realised PNL, ROE nista ne znaci. Udjes sa 5 dolara i kad zaradis 5 dolara ROE je 100%. Btw kasno si usao al opet si nesto uhvatio :p
 
Crypto Fear & Greed Index je na 5, najniže što je ikad bio. Ako BTC ne krene na gore koliko sutra, cena uskoro ima da zvekne dole tako jako da će svima uši da zvone.
 
Sto krijes realised PNL, ROE nista ne znaci. Udjes sa 5 dolara i kad zaradis 5 dolara ROE je 100%. Btw kasno si usao al opet si nesto uhvatio :p

Za razliku od vas ostalih velikih trejdera koji samo blebećete u prazno, ja bar napišem i objavim ponekad neki svoj trejd... A što bih objavljivao realised PNL, dovoljno je ovoliko, a ti misli da sam ušao sa 1$ i zaradio 1$ :wc:
 
Poslednja izmena:
Za razliku od vas ostalih velikih trejdera koji samo blebećete u prazno, ja bar napišem i objavim ponekad neki svoj trejd... A što bih objavljivao realised PNL, dovoljno je ovoliko, a ti misli da sam ušao sa 1$ i zaradio 1$ :wc:

Ali ako si sujetan, ti lepo staviš 1$ na obe opcije, pa koja god prevagne, ti možeš da se hvališ da si pogodio. ;) A mnogo je sujetnih ovde.

Ja lepo kažem iskreno i kad pogodim i kad promašim. Kažem i prognoze za budućnost i razloge zašto mislim da će tako biti. Nek idu informacije narodu. Neki se posle i zahvale.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno