Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesu objavili nesto za airdrop na LTC? Ja jos nisam video.

Ništa još uvek (proverio njihov twitter nalog upravo). Baš me zanima kako će ta vest da utiče na cenu LTC-a kad budu objavili.
Dokupio sam LTC noćas na 132$ za neku siću $ od uplate koja mi je sinoć legla, a plan mi je da to radim i narednih meseci. Šteta što nemam sad keš da uđem koliko sam isplanirao.
 
15b pise na delta app koji koristim, 15.2B circulating supply.
 
Ništa još uvek (proverio njihov twitter nalog upravo). Baš me zanima kako će ta vest da utiče na cenu LTC-a kad budu objavili.
Dokupio sam LTC noćas na 132$ za neku siću $ od uplate koja mi je sinoć legla, a plan mi je da to radim i narednih meseci. Šteta što nemam sad keš da uđem koliko sam isplanirao.
Skocice LTC sigurno pred airdrop. Kupovace ko nema samo da bi dobio FLR. Ako je XRP skocio onakav kakav je nema bas nijednog razloga da LTC ne opali sto zbog samog airdrop-a sto zbog smart contract-a koji mu Flare donosi.

Tapatalk from Poco loco
 
Usdt se masovno koristi, ne samo za trgovinu cryptom.
Zahvaljujuci brzim transakcijama u crypto, 1 usdt moze dnevno da promjeni milion ruku/adresa, zato i ima volume.

Pa ovaj zadnji dip je bio preko 200B volume, (znam, nije sve sell volume) uglavnom usdt smijesan.
 
Poslednja izmena:
Razmisljam nesto i imam pitanje za ove analiticare...
Svi ovde tvrdite da smo u scenariju sa pocetka 2017. a jel neko odradio analizu da budemo sigurni da nismo u scenariju sa pocetka 2018.?
 
Kako je cudno kada miruje BTC, taman sam sam se zaleteo sa short-ovanjem i poboljsao poziciju malo. Celo vece se cena odbijala gore dole, izmedju 32K - 35K, ne moze da probije ni otpor, ni podrsku.
 
uh :) ajde nek bue da sam pera kontras... jest da je zelja sviju nas , al nece biti ono sto zelimo ...
ja i dalje ne vidim na koju osnovu vecina vidi da ce 2021 biti godina slicna 2017. a vala smo daleko od scenarija sa pocetka 2018 te :)..

ako se gleda samo btc i eth , vecina moze biti u pravu , ali to nije sira slika. sira slika kaze da u 2017toj , zatvoris oci i odaberes bilo koji novcic , ti ces biti u plusu .EXP , FTC , VTC , mona , phoenix , myr , dbg, drk , ltc i jos mnogi nenabrojani su explodirali.

ja bih pre rekao da ce 2021 biti slicna 2015.-2016.. da napomenem vecina altova je imala zdrav rast 2017 , konstantan i polagan (koji je na kraju godine kulminiralo explozijom).. kraj2020- i 2021 toga nema. svi su tamo gde su. sto govori da su vece sanse da se narednih dana cena eth sroza , nego sto ce eksplodirati (tj da se vrati normali) niko ne voli zeca u trku , pa ni u ovom :)

naravno moje pesimisticko vidjenje stvari je subjektivne prirode i necu se uopste zaliti ako sam 100% u krivu , jer ce biti dobro i za mene :)



bitno je BTC i ETH da se iscuka iz ruku i to je to , ostali su tamo gde su bili
 
Razmisljam nesto i imam pitanje za ove analiticare...
Svi ovde tvrdite da smo u scenariju sa pocetka 2017. a jel neko odradio analizu da budemo sigurni da nismo u scenariju sa pocetka 2018.?
Nismo. Slobodno sedi i obradi sam raspolozive informacije i doci ces do istog zakljucka. Ne vredi da ti neko drugi prica ako se sam ne uveris u to.

Tapatalk from Poco loco
 
Počevši od 13.01.2021. Dash više neće biti dostupan na ecd.rs
Da li ima još nekih novosti vezano za $dash, kakava su vaša predviđanja vezano za cenu.
 
Ne moze sve da bude isto kao prosli ciklus iz 2017, sada je ranije krenuo rast da bi uhvatio mnoge na spavanju. Mnogi su hteli da kupuju kripto od marta meseca kad su ocekivali da ce krenuti rast, a BTC je sve iznenadio i probio ATH jos krajem 2020.
Za sada je samo BTC probio ATH, ostali jaci altovi jos nisu probili ATH iz 2017, i to meni ukazuje da tek treba da idemo gore, svi veci altovi treba da imaju novi ATH , a BTC nece ici samo 2X u odnosu na ATH iz 2017 i on treba jos da ide na gore, sve ce se to desavati tokom 2021.
 
Poslednja izmena:
To je to od korekcije. Mislim da se vraćamo gore, neki moji altovi su vec vratili vrednost od pre korekcije osim ltc-a

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Za sada je samo BTC probio ATH, ostali jaci altovi jos nisu probili ATH iz 2017, i to meni ukazuje da tek treba da idemo gore, svi veci altovi treba da imaju novi ATH.

Btc ima limited supply, i to sto je on izdivljao uopste ne mora da znaci da i ostali moraju cisto kako bi popravili odnos sa BTC-om koji su imali pre par godina. Jedan je bitcoin, mnogi su altovi. To ti je kao da je neko pre 10 godina rekao "marketcap google-a i facebooka je drasticno skocio, znaci sad ce da skacu yahoo i myspace"

Iako i ja mislim da ce se altovi oporaviti u odnosu na btc, shodno tome sam i usao u LTC ponovo, uopste ne smatram da nuzno moraju da probiju ATH samo zato sto je btc probio svoj.
 
Svi iole krsteni ce probiti ATH, samo je pitanje vremena. Samo nismo jos stigli u tu fazu.
LTC je super jeftin, odnos je jsko nizak... Opet se umrtvio i testira zivce svima.

Tapatalk from Poco loco
 
Pratim odnos od 14:05h LTC:AAVE i LTC:SNX u odnosu na USDT na Binance berzi:

LTC:AAVE mali okvir kretanja odnosa, ništa vredno pomena
ali...
LTC:SNX
MIN 8.823 u 15:56h
MAX 9.886 u 22:02h (trenutno)
ako se odnos vrati na MIN odnos, razlika je nekih 12% ... ,)
 
Svi iole krsteni ce probiti ATH, samo je pitanje vremena. Samo nismo jos stigli u tu fazu.
LTC je super jeftin, odnos je jsko nizak... Opet se umrtvio i testira zivce svima.

Tapatalk from Poco loco
Moj nije krsten [emoji23] treba mu samo x50 za ATH kroz BTC odnos a x9 za $ odnos... eh puste zelje onog prvog odnosa i ATH-a [emoji19]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
2-3 dana nisu printali Tether i veceras su krenuli + prica da je tether pokriven cashom i odma cijena BTC-a up mozda jos koji dan da pokusaju neku manipulaciju ali sve izvjesnije 40k+ da konacno krene kako treba prema 50 000$

Vodeci altovi ce ispraiti skok vjerovatno prvo kroz $ odnos a kasnije i kroz BTC odnos
 
Moje skromno mišljenje je da nećemo imati alt sezonu kao sa kraja 2017., altovi će pratiti BTC, ali će dominacija varirati. Još jednom će plima podići sve čamce, ali ne jednako. Altovi koji budu mogli da privuku više pažnje na sebe će više skakati. Recimo tražim što je DOT iznenada skočio 25%, kad ono samo zato što se njegov par sa dolarom našao na Coinbase glavnoj strani. :d

Ali oprezno bih se usudio da kažem da se ovaj put više gledaju neke malo praktičnije stvari. Ranije je buzzword bio potencijal, skakali su novčići sa praznom žvakom, niko nije pitao za projekte, partnere, praktičnu primenu, poslovni model i slično. Sada stari novčići koji su imali vremena da realizuju svoje projekte polako učvršćuju dominaciju, umesto da im mesto pod suncem kradu njihove ad hoc zamene koje na kratko bljesnu i polako potonu u zaborav.
 
Na prvoj stranici exchange su coini koji imaju najveci volume. Nije to eci-peci-pec, pa kome stane rulet. :)
 
LOL kakva glupost. To je to za proslu Srpsku godinu. Sad idemo dalje.
Ne verujte u sve sto procitate ;)
Ljudi, samo strpljivo i nemojte da vas nasankaju.
36e69d24ca433d8abb1c103eff640bc3.jpg


Tapatalk from Poco loco
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno