Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Situacija poprilično mirna sa sitnijim varijacijama...[emoji4]

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nema tu mnogo šta da se priča, kao što sam naglasio ranije, manji incidenti neće mnogo uticati na stabilnost, jer se BTC zbog realne novčane potpore, zatim psihološke tako da je nazovemo oguglalosti, većine trejdera na varijacije kursa, pokazao kao žilava živuljka.

Mora tu nešto krupno da se desi pa da ode baš naniže..

Priznajem, nisam nešto pratio specijalno par nedelja zbog privatnih poslova, ali kao što sam više puta naglasio teško da će to ispod 6k ići duže vreme..ja očekujem jedan dobar run u naredna dva meseca, ako ništa jedno 2 k na gore, a posle toga moguće i manji hajp pa ode i malo više..

U svakom slučaju imamo trenutnu nezainteresovanost sistemaša i regulatora ( gadne birokratije) što je dobro. S druge strane BTC mafija sigurno nešto smera, ne sede oni skrštenih ruku, njima ne odgovara stabilni kurs pa je i to sigurni pokazatelj da će se kurs menjati do kraja godine, tjs biće bula sigurno. Znači ko kupi ili je kupio za oko 6, 6 i nešto, ako sačeka sigurno će zaraditi do kraja godine.
 
Ja sad mogu mirno da spavam.
 
Poslednja izmena:
Prema zvaničnom saopštenju, počev od oktobra, Google će dozvoliti registrovanim kripto berzama da se oglašavaju na svojoj Google Adwords platformi, a ciljaju na američku i japansku publiku. Da li neki lepsi vetrovi duvaju sa zapada?
 
Već neko vreme smo u Bull fazi, dno BTCa za ovu godinu je odavno dotaknuto.. možda će to neko već jednom da prizna, pa se možda neko i izvini Borku..
 
Od kad sam rekao da je 6K dno, sve ispod toga bi bilo pogubno za sve jer i kitovi su ulazili na 6K i vise, moguc je neki blic proboj nekog kita da spusti na 4K da bi sisnuo ovce ali tesko da ce mu to drugi dozvoliti ako nisu u sprezi, a i to je neizvesno dal ce se ovcice primiti na to jer su i one pocele da bivaju vucici, treba sveza jaretina a ona ide samo uz salatu od svezeg BULLa
 
Sve to stoji, ali mislim da je rano još, nije se još zaboravilo ovogodišnje šišanje

F1
 
Već neko vreme smo u Bull fazi, dno BTCa za ovu godinu je odavno dotaknuto.. možda će to neko već jednom da prizna, pa se možda neko i izvini Borku..

Ne mora da nam se izvinjavaju, kad čovek lista ceo trid vidi da je bilo je masovnog lupetanja o propasti i ranije.. sad jes da smo nas dvojica jedni od retkih koji su dobro proučili situaciju i pogodili dešavanja u ovom periodu, ali ok.

Ono što raduje, na ovom zasedanju skupštine UN pominjana je blokčejn tehnologija u više navrata, po meni još jedan dokaz da nema ništa od propasti kripto. Moje mišljenje je da će u 2019. eventualno početkom 2020. da se dese velike stvari u ovoj oblasti. Znači za svaki slučaj jedan deo btc trajni HODL.
 
Poslednja izmena:
Ljudi ajde diskutujete normlano.

Kakva izvinjivanja...

Ova tema je sluzila za nesto drugo, kratkorocne analize, grafici, predvidjanja, podaci, vesti....

Sad se pretvorila u Peru MIku i Lazu koji navijaju da dodje do 30000 BTC pa da kazu: i told you

i na Ziku Maru Diku koje uopste ne zanimaju kriotpovalute, ali zele da to sve propadne da bi jelte isto rekli : i told you...

Ovi prvi nek prodaju sve sto imaju i nek cekaju 30 000 BTC-a, a ovi drugi isto prodajte sve sto imate i shortujte BTC ... kad su i jedni i drugi toliko sigurni.
 
Poslednja izmena:
Ovo je dobra vest, jedna u nizu od dobrih u poslednje vreme, ali nekako imam utisak da cena i dalje ne mrda previše na gore, a čim neki tviter prdonja bubne nešto, cena u bunar :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno