Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Support i bounce, ništa više


Sent from my iPhone using Tapatalk

koji support? gde? zar nije dovoljno padao i odbijao se? koju si potvrdu imao u proslom bullu pa si znao da je bull? upravo ovo sto je morbius rekao, dok ti cekas potvrdu ili igras na short ode voz...
 
Čovek je preopterećen teorijom..
 
Ljudi moji, danas je dan kada sam izašao iz kripto sveta :) Kupio sam neke dodatne količine BTC-a dok je cena bila oko 4K, upravo prodao danas, i pravo da vam kažem mnogo mi je lakše što više ne moram da pratim kretanja i cene. Da se razumemo, nisam postao milioner, ali sam fino prošao.
 
Drago mi je zbog tebe :)
Nadam se da ćeš uložiti taj novac u nešto pametno, pošto držanje fiat-a nikako nije dobra ideja.
 
najbolje je da kupis kripto i ne pratis kretanja i cene :)
 
Ljudi moji, danas je dan kada sam izašao iz kripto sveta :) Kupio sam neke dodatne količine BTC-a dok je cena bila oko 4K, upravo prodao danas, i pravo da vam kažem mnogo mi je lakše što više ne moram da pratim kretanja i cene. Da se razumemo, nisam postao milioner, ali sam fino prošao.
Pametno i zdravo. Drago mi je zbog tebe.
Mi ostali da se pečemo na tiju vatru.

Apropo, ovaj stabilan rast sa korisnim odbicima prosto zove na dodatna ulaganja. Ipak treba biti oprezan narednih dana ćemo saznati sudbinu najnovijeg ciklusa BTC. Naduvavanje ka 20 može da prekine samo graktanje sistemaša i njihove pretnje ili neki veliki incident sa menjačnicama. I naravno, ako banda povuče keš tamo negde oko 13-15k što bi glasine od ranije pokazalo kao tačnim.
Medjutim..ako BTC ostane otporan u tom nekom rasponu od 13-15k, naravno i u ovom periodu sad ne ode ispod 9, definitivno će biti pokazatelj da ni cifre koje smo ranije maštali nisu nemoguće. Čak i u ovoj godini. Ipak, treba biti realan, ovo je kocka i nepredvidljiva rabota i NIKAKO nije long term investment. Pa ko nema živaca nek se ugleda na Djoxxu:smoke:
 
Ako cifre o kojima smo mastali nisu nemoguce, zasto ne bi bio long term investment?
Po meni, upravo jeste long term investment.
1) kupis BTC
2) prebacis na hardware wallet
3) ne radis nista 3-4 godine

Ovo pod 3 je UBEDLJIVO najteze.
 
E moj Texacha, uvek si bio ludo optimističan:smoke:

Kupiti da, ali za koje novce? Neko ko ima par miliona eura može da dokupi i metne na usb štik, ali šta da rade mase, golje kojima je par hiljada ako puknu idu pravo na Brankov most:-devil-:
Ja sam recimo u minusu nekoliko soma eura i živo me baš boli, sam sam kriv, ali opet ne bih išao na long term opciju jel je ralno mala verovatnoća da će ikad BTC vredeti tih pola miliona eura. Na long term možete vi koji ste ga nabavili za lešnike, a mi sa živom lovom, jok.
 
Ne treba cekati bas tih pola miliona dovoljno ti i 100k

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Zavisi... Za 1 BTC koji ce da vredi 500K kupis 5 stanova, izdas svaki za 350 evra, i za tih 1800 evra mesecno se izvrnes na trosed, pijes kafu, i ~40 narednih godina placas maloletne medicinske sestre da te okrecu da ne dobijes dekubitis :), tako da realno, 100K za jedan BTC mi ne znaci mnogo :)
 
Kad 1BTC bude pola miliona onda ce reci lako je onima sto su kupovali kad je bio 10k $ :D

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Ne onda ce takvi da kazu sad ce na 2 miliona

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
na 2k pa na 300-500k :guitar:
:smoke:

A sad ozbiljne stvari. Manimo se šarenih linija i prugica i na pamet naučene beskorisne teorije, makar u ovom periodu.
Očigledna je nervoza da poraste u ovoj nedelji i videćemo snažan pokušaj do sledećeg vikenda. Šta nam sve ovo govori?
Naravno, postoji zajednički plan odredjenih grupacija i on se za sad uspešno sprovodi. Samo da ne bude loših vesti.
Još jednom da pomenem da nam odgovara ova situacija hoću kakim neću kakim u zalivu.. kao i da očekujem da se Iranci opet k-urč-e što nam na putu ka 15k svakako odgovara. Što je veća buka u ozbiljnom svetu, manje će banksteraj vršiti pritisak na sistem da plaši regulacijom. Naravno, dignuće oni/e opet svoju ružnu glavu uskoro, i tu ćemo prvi put da ozbiljno testiramo žilavost BTC u ovom periodu. Ja sam optimista:smoke:
 
Poslednja izmena:
LTC umro... juce mu davali 7 dana :d
 
Što više gledam trendove, sve jasnije mi postaje da nikakav alt season neće doći. BTC samo nastavlja da uvećava svoju zastupljenost, kad prebaci dve trećine tržišta, altovi će kapitulirati. Par najvećih novčića će ostati relevatno u smanjenoj ulozi, dok gomila sitne ribe će biti progutana.
 
Mudro zboris ali ja ga ne vidim na 100k, 50+ da, 100 nikako. Tako da mi je rast prebrz :)
 
Ako se ne varam, prošli put je alt rally počeo kada je BTC bio na oko 66% dominance-a, plus su mu otišle cene transakcija u nebesa.
Još nismo tu...
 
svi koji ga hvale su se opekli na njemu jer nisu prodali na vreme :-devil-:
 
Ovo sve više liči na pominjani b-talas. Uklopilo bi se u dosadašnju sliku nepredvidivog,gde je situacija sa BTC-om uvek bila suprotna od ocekivane. Svi misle da je počeo novi nalet bikova,sa čime se slaže veliki broj tkz. profesionalaca,niko ne očekuje značajan pad pred polovljenje. Rast je konstantno paraboličan. Sa velikim padom bi spojili dve stvari,iscedili bi do kraja džepove sitnih kupaca,i pronašli mnogo bolju poziciju za ulaz krupnog kapitala. Gde bi mogao da bude vrh,možda na 13500$,jer što se više penje,potrebna su višestruko veća ulaganja. Naravno,postoji mogućnost da je pametni novac već ušao pred ekonomsku krizu,ali tiho bez privlačemja pažnje,kupovali su manje količine,ali konstantno,tako da su jul i avgust veoma nesigurni za neku značajniju trgovinu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno