Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma pusti ga,

i 2013te je bio balon pa se nekako opet prenaduvao... neko zna da iskoristi, a neko se izduva zajedno sa balonom...
 
Jel crveno zbog vikenda, korekcija ili je bila neka negativna vijest?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da je zbog vikenda, al ocekivano je jer cele nedelje raste

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mislim da su altovi više odreagovali nego što je BTC pao dole. Samo mi se tako čini.
 
Pa mislim da izaci sada bi bilo jako pametno ...

Ja sam sa dosta "tuge", da se tako izrazim, pratio ovaj skok ( jel sam prerano izaso ) ...
 
Takodje ali nema kajanja, secas se proslog "bullruna" kada se sve sto je raslo par dana, izduvalo za par sati. Sta je prerano? :d
 
Isto. Čeka se drop pa rebuy.
 
Nekako u poslednje vreme je važila parola kad svi ocekuje nesto desi se suprotno.
Svi cu ocekivali posle onog pada skok u ovom periodu i izlaze na 8500-9500.

Ja sam vođen parolom da se desi suprotno strahovao da uopste nece biti jaceg skoka a sada kada se desio druga suprotna stvar bi mogla da bude da ode mnogo vise nego sto je ocekivano.

20% ETH sam tresnuo na 600, sledećih 20% cu na 650$ i tako dalje .. ako skoci do 800$ (u sta malo verujem) ispašće prosek od 700$ / planirao sam na 25$ skokove ali deluje da ima snage za 700$
Ako ne biću zadovoljan i sa ovim.
 
Poslednja izmena:
Nekako u poslednje vreme je važila parola kad svi ocekuje nesto desi se suprotno.
Svi cu ocekivali posle onog pada skok u ovom periodu i izlaze na 8500-9500.

Pa otprilike tako, ako se ceo jbeni internet tripuje na bull fazu ocekivajuci da ide i dalje na gore, to mi je signal da treba da se istresem i da cekam crveno za rebuy.
Mislio sam da ce vec za vikend da bude blaga stagnacija, ali kontam da ce se desiti pocetkom sledece nedelje. Videcemo. Prst na okidacu, loaded & ready.
 
I to je neka vrsta predvidivog ponašanja -kada internet očekuje rast a ti radiš suprotno. Ne vidim kako biti nepredvidiv, racionalan i uspešan dugoročno u trgovini ako nisi kit ili deo velike sinhronizovane grupe.
 
Mislim da broj ljudi koji praktikuju obrnutu psihologiju na berzama ne prelazi par procenata, svakako bi kitovi enormno vise profitirali ako izmanipulisu ogromnu masu nego ovu drugu grupu.
Na kraju krajeva bolje je biti i 100$ u plusu nego u debelom minusu pa onda i nema nekog dobrog razloga za kajanje :) Sto manje alavosti - recept za uspeh.
 
Opa..jel to krenulo konačno na gore..prespavao sam..smučilo mi se sve. Nisam nešto pratio par nedelja, onako po osećaju, deluje da će do 9,5 maybe i desetke, pa će da se strmopizdi.
a šta veli naša proročica?

ček da vidim..
 
Rich guy you haven't heard of before this post says Bitcoin will increase over 9000x before May!

:smoke:
 
Ovo izgleda ide na 10k a eth na 800 :d
 
Otresanje pilicara S03E06
 
Moze li neka analiza iskusnih, jel jos izgledan pull back na 9,5-10k ili da ocekujemo i neke svemirske cene?
 
Sad je vec stvar kocke, moze da probije 10K dok trepnes ali isto tako mogu da ga strmoglave da ne stignemo ni da kliknemo. Ovo je pitanje za @La a i on covek nije baba Vanga, statistika moze samo da da predpostavku
 
Mogli bi na tom svetom discordu da naprave(ite) mute rank pa ako vec necete trovace, da mozemo da citamo sta se desava ;). A kasnije po zasluzi, ili stagod :D
 
Sad je vec stvar kocke, moze da probije 10K dok trepnes ali isto tako mogu da ga strmoglave da ne stignemo ni da kliknemo. Ovo je pitanje za @La a i on covek nije baba Vanga, statistika moze samo da da predpostavku

Pa nisam ni ocekivao 100% preciznu prognozu nego sta kazu chartovi, da li je jaci greed ili fear.
Znam da je La napisao za ETH da je vec na 650 realan izlazak i da ce do 15. maja sve biti relativno pozitivno, sad je 25. a ETH je vec prebacio 700$, znamo da se trendovi menjaju pa i to sto se napise se moze promeniti u medjuvremenu. Mislim da je ovo i njega iznenadilo, narocito BCH.
 
Šta se ovo desilo sa ETC-om... taman sam se ponadao izlasku kad ono...
 
Mislim da mozemo zakljuciti da bi to bilo to od ovog bull-trap-a...

Nadam se da vam je voznja bila dobra ;)
 
Neko na pivo neko na kafu kako kome odgovara :p

Do sad se odbijao 2 puta na oko 6000 mozda bude i treci put videcemo zavisi kako se bude kretao, ima vremena par dana a mozda i par nedelja nema potrebe za zurbom , "cemo vidimo"..
 
U pravu je covek, izlazak na 650$ za ETH je bio bas pravi. :smoke:
A ovo za pivo i kafu, zavisi ko je kako prosao.
 
Sad da vidimo kolko ce dole ici :smoke:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno