Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja se nisam igrao od ulaska 2960$ i planiram izlaz 3960$ po bitstampu cex ce vjerovatno probit 4000$, ali isto tako i ja ocekujem da ce tu biti kraj sto se tice ovog kruga - jedan veci dump, e tad cemo trazit poziciju.

Sve u svemu prije 4000$ cu izac pa sta god kasnije bude ja sam ostvario ciljeve. Svakako cu se vratiti ukoliko se desi dump (iskreno ocekujem).
 
Meni ne deluje da ce biti korekcije skoro.

Koliko god ružno zvučalo, BTC je pump and dump takodje, tako da bi zaradili veće pare moraju da budu nepredvidivi.

Zbog toga očekujem da će korekcija ovoga puta biti odložena do pozne jeseni, osim ako se ne raketira preko 5K ranije pa je onda svašta moguće.
 
dnt i xid. Generalno svaki bi trebao lako da uhvati mcap od 100-200mil. Posle vec teze ide, po meni tada se prodaje. Ranom kupovinom hvata se x5-x10, a kasnije za x2 vec bude problem a pad je lak...
Na kojoj menjacnici ih ima? Ja gledao na Bittrexu i ima neki "Sphere" al to nije taj koji si ti predlozio.
 
zamalo da dodje do moji 3960$ cex je i preguro ali bitstamp nije steta :d kontam da je ovo malo bio panik crveni dildo da ima jos nade.
 
Screen Shot 2017-08-12 at 19.11.18.png

Ja se istresao. :p

Iskreno, mnogo tezak trade. bukvalno na 3 monitora pratim charove, ordere, berze. Preznojao sam se ziv.

Ali zato grabis $150 po novcicu pa puta 20-30.

Istresao se na 3930, 3946 i 3960, okrugle cifre i zidici bili.

Postavio odmah nisko ordere tj na 3838, 3802, 3773 itd...

Za sada mi jedan prosao, pa ga odmah i istresao.
 
Poslednja izmena:
@la dobro si ih rasporedio ja sam bio na poziciji i cekao krastavac, nekad covjek ubode nekad omasi idemo dalje cekamo :)
 
nije jos gotovo, verujem da ce ici do 4k, 4.1, pa nazad na 3850 gde mu je donja granica, pa ce malo da pliva
 
sta je bizmis..
izvini sto pitam, je l si ulozio u neki alt na long term?

Sa altovima sam baratao tamo u Martu, Aprilu i Maju, kad su divljali i isli 10x. Posle toga samo odredjene shortovao. Sada mi je kocka kod svih i necu da trosim vreme.

Jedino sto mi je od altova u walletu trenutno, to je LTC. Na njemu sam odlicno profitirao pre par meseci i pokusavam da ugrabim extra bonus. Tako kod njega ide, kad ga rasprodaju svi, on raspali. Cekam sledecu nedelju da vidim kako ce se stanje kod njega odvijati, ali bi trebao krenuti kad BTC malo popusti.

Za Long Term skupljam samo $. Svi ce oni potonudi kad i BTC, samo sa jos vecim procentom.
 
Kako ce da se ritne :smash:
 
Hahaha, napljuvasmo ga a fino nam doneo u Q1. :)

Btw, BTC bi mogao na $2600, tu ga cekam.
 
Mislim da će biti novi pokušaj proboja 4000$ pre. Nadam se uspješan, sledeći.
 
Poslednja izmena:
Pre će biti pokušaj proboja 3700. Meni tako miriše...Nek La presudi :)
 
Rade bre sa cenom sta hoce!
 
Stvarno ce da me razocara ovaj ltc konj...

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Sreca zatvorio na vreme short, inace bi upao u strasnu minuscinu.

Usao na $3980 sa ne-velikom kolicinom. Cekam do utorka da vidim sta ce biti. Ovo je neverovatno.

Edit, izasao na $4030, ovo kinezi eksperimentisu.

P.S Ovo je vec kocka, odustajem od trgovine za sada. Moze i gore a moze i dole, too risky.
 
Poslednja izmena:
ja ga cekao na 4100, doduse na sitno..
sumnjam da ce pasti ispod 3750-3850, donja granica u rasponu od 100$

edit ne bi me cudilo da padom bita eth nabije 350, koji ce povuci zeca do 280 u roku od 5 dana
 
Poslednja izmena:
Meni lici na otresanje marginasa i gore i dole, pa cemo dalje videti kako cemo
 
odkuda toliki strah da ce pasti? Nije se obrnuo trend. konsolidacija pa opet gore.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno