Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Hahah
 
Poslednja izmena:
Puca baloncic :S:
 
Ma gde puca, jos uvek je na >300.

Btw, burazer odlucio da kupi par komada, i cim je to rekao, cena skocila sa 150e na 225e. :d

Kazem ja njemu, reko sledeci put reci da prodajes, i cena mora ici dole sigurno, pa to iskoristi i kupi. :p
 
Sad je samo pitanje da li je neko u mogucnosti da toliko zestoko dumpuje da izazove paniku i lavinu dalje prodaje ili ce svi to videti kao mogucnost da se zaradi na jeftinom BTC-u.
 
Ja imam ~10Btc-a zahvaljujuci cloudhashing-u i nisam razmisljao o prodaji. Ali ako dodje do ~$330, mislim da cu sesti i razmisliti. Jer sto brze ide gore, znaci da ce i dosta pasti posle skoka. Pa bih opet kupio novcice kad padne na tamo nekih ~$150.
 
Ma penzionisali se. Narasla cena, njima ovih ~$280 odgovara i cao, zdravo. :d
 
sad pijuckaju koktelcice i boli ih tuki :p

edit: evo sad rade
 
Poslednja izmena:
U 3.08 am ltc 4.35 :)
 
Sta mislite da BTC prodam i povucem preko MTGOX-a ili da trazim nesto drugo tipa BTC-E, posto vidim da ovi iz MTGOX mnogo kasne sa isplatom trenutno, a meni su novcici/$ kod njih....???
 
Salji novcice na Bistamp pa tamo verifikuj nalog i salji na svoj devizni racun ;)
 
Strašna cena, kako sad ne prodati? :) Nekako mislim da neće mnogo gore još od ovoga... Mada me više znaima šta će sa ltc-om biti..
 
Strašna cena, kako sad ne prodati? :) Nekako mislim da neće mnogo gore još od ovoga... Mada me više znaima šta će sa ltc-om biti..

Tako sam ja pomislio kad je napokon preslo 100$ i prodao kolicinu pa pomislio na 140$ pa prodao i onda sam tako pomislio na 184$ i istresao sve pre neki dan :banghead: vise ih nemam tako da i mene samo zanima LTC .
 
Ne vidim zasto ne bi moglo jos vise. Dobra zarada privlaci investitore, koji dizu cenu, opravdavaju ulaganje onih pre njih i privlace nove.
 
Joj svašta sam i ja radio, glavni razlog zašto sad nemam mnogo $ je što sam uglavnom kupovao skupo i prodavao još skuplje a to nije to kao kad prodaš duplo skuplje ili više ;).

-edit- ma može još gore ali ja imam fobiiju zbog kraha u aprilu kad nisam prodao na vreme :)

-edit 2-btw ako neko ima molim da mi pošalje na pm zmaj-ov broj
 
Poslednja izmena:
Kako najlakse prodati bitcoin ako ste u Srbiji? Dakle, da lova legne na racun u banci i da se lepo podigne kes.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno