Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
'grupa neodgovornih klinaca'
kako nemaš pojma. šta kažeš na ovo, a? ovo je vrhunski :d

.

 
:zgran::d

satje cena eth u bunar
 
Poslednja izmena:
Transfer blama... [emoji47]

Sent from S9+ using Tapatalk
 
Pa samo malo analiziraj od proslog ATH gde je Ltc, a gde je Eth , Ltc je na 3,5x od Ath , a Eth je na 6x i ko je bolje prosao , Eth je bio zvezda proslog kruga i sad mu se desava isto kao i svima , a plus sto poverenje opada, dev team se ponasa kao grupa neodgovornih klinaca...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Pa reko ja da je kod LTC polovljenje vec uslo u cenu. Sad mozda dozivimo jos neki hyppe za zakasnele.
 
Kada ce halvening BTC-a da udje u cenu drugih altova? Ili je vec usao, s obzirom kako su osakaceni poslednjih mesec-dva?
 
Pa reko ja da je kod LTC polovljenje vec uslo u cenu. Sad mozda dozivimo jos neki hyppe za zakasnele.
Pa reko si i i ostao ziv. Koliko si lupio nemas ni sam pojma. Jos onda sam napisao ali dzaba kad ne citas i nastavljas po starom. Cena je skocila jer je diff na LTC-u na ATH. Diff je skocio duplo u zadnja 3 meseca. Na ostalim novcicima nije blizu ATH kao kad je pump. Eto zasto cena skace, naravno i polovljenje je savrsen razlog za ulaganje bez mnogo pameti.

Ne slusajte ljude koji nemaju pojma sta pricaju. Do polovljenja ima jos 2 i po meseca, jos ce cena da skace, nemojte da sumnjate nijednog trenutka. Koliko? Zavisi od btc-a.

Tapatalk from Poco loco
 
Videcemo cim prodje polovljenje koja je realna cena, zapravo realan odnos.
 
Ah pa posle toga ce polovljenje btc-a. Hoce li onda to biti realno ili ne? Odnos i cena ce stalno varirati tako je malo glupo pricati o tome ali hajde, diskusije radi.
Polovljenja su sjajan nacin da se umnozi lova. Pravite tako sto veci kapital za neki novi pump. Nije isto ako se krene sa 2K i 20K a cena skoci 20x ;)

Tapatalk from Poco loco
 
Pa samo malo analiziraj od proslog ATH gde je Ltc, a gde je Eth , Ltc je na 3,5x od Ath , a Eth je na 6x i ko je bolje prosao , Eth je bio zvezda proslog kruga i sad mu se desava isto kao i svima , a plus sto poverenje opada, dev team se ponasa kao grupa neodgovornih klinaca...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

ja samo vidim da ltc nikad nije ni prisao eth iako vec dve godine trubis kako ce ga prestici i kako se cekaju neki cvarci da cena explodira :d (inace eth nikad nije bio 1500$ ;) , a ako tako gledas gde je ltc bio u decembru, na koliko od ATH? A koliko je tada eth bio od ATH? ) Procitah vase prepucavanje sa morbiusom pa mi smesno malo, gde su samo one reci ltc nikad vise ispod 200, idemo na 1000, prestizemo eth i onda neko ne proda kad treba... Prepucavanje Vam je bilo neumesno jer on u dolarima normalno da ceka cena da padne, a vi u kriptu cekate moon, i jedno i drugo su licne zelje, a na koju ce stranu videcemo. On je swing trader i ceka da kripto balon pukne i ode na nulu (ako je to on bese govorio), a Vi ste sezonski traderi koji veruju u kripto pa je sam princip i pristup trade-u razlicit. Cekamo LTC polovljenje i bar da vidimo dokle ce da stigne.
 
Pa da, pricamo o tome da je on u dolarima i da ne znamo sta ceka da udje. On je ustvari cekao kao neku potvrdu bull-a da bi usao sto ne kapiram jer ce cena do tada skociti ne znam koliko a tada je kasno i jako rizicno za ulaz. Ako ceka pad i tu procena nije bas najbolja jer ne pada.
A LTC ko LTC, opalice sigurno. Cim krene da smrdi neko vreme znaci da ce da opali. I dalje je sigurica do polovljenja. Ako BTC nastavi gore malo da skace samo ce da boost-uje cenu LTC-a u dolarima. Posle toga cemo standardno bezanje u btc.
Mozda ne bi bilo lose ni pobeci skroz u dolare jer cenim da ce krajem leta oboriti namerno cenu btc-a da bi akumulirali pred polovljenje. Taj pad treba sacekati i uleteti oko nove godine i docekati maj.

Tapatalk from Poco loco
 
Nerezonski je tvrditi da ce Ltc (duplo) skociti zbog polovljenja, jer to niko ne zna, a i lako je moguce da je odnos kroz Btc vec odreagovao znog toga. Mozda se pokaze da je covjek u pravu, mada bih licno volio da nije, zbog kolicine Ltc-a koju imam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
uvek je skakao do sada, a i sad ce ltc je prvi okrenuo trend, a ko ne veruje neka jase svoga konja i nada se najboljem, jer svako zna sta mu je ciniti
 
Nerezonski je tvrditi da ce Ltc (duplo) skociti zbog polovljenja, jer to niko ne zna, a i lako je moguce da je odnos kroz Btc vec odreagovao znog toga. Mozda se pokaze da je covjek u pravu, mada bih licno volio da nije, zbog kolicine Ltc-a koju imam.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Brate i ja se nadam da nisam u pravu. :d
 
Što mrzim ove wedge formacije, svi lako prepoznaju šta se dešava, pa se pritaje, ne trejduju i čekaju na koju će stranu da krene, pa kad probije, svi potrče i naprave po 20% i više pomak cene na gore ili dole. Ovako je bilo zimus, cena je skakutala oko 4200 i bukvalno poslednjeg momenta na vrhu klina probila na više. Ja sam tad kao i većina drugih očekivao da probije na dole i da uletim sa svom kintom. Sreća što sam ipak u poslednjem trenutku poslušao pametnijeg od sebe i kupio bukvalno dan pred skok. Al onda sve prodao nakon skoka, očekujući korekciju. To se ispostavilo kao greška, ali jesam namlatio gomilu keša za samo par dana, a i ne vredi se gristi oko stvari koje ni daleko sposobniji od mene nisu mogli da predvide.

Vrh novog klina je prvi jun, do tada najkasnije mora da probije na jednu stranu. Kako meni chart izgleda, ja mu dajem 70% šanse da probije na više i 30% na niže. Moguć je i scenario da ode na više, pa se posle par dana skljoka, dešavalo se i to ranije. Ja kažem da će na gore, ali kako mi ide u zadnje vreme, ima da padne. Da vidimo ko je srećne ruke, šta kažete, gore ili dole?
 
Mnogi su pominjali ovo ranije, ali nije naodmet da se podsetimo:


Pogledajte prilog 270291


Pogledajte prilog 270291


Vrlo sličan razvoj situacije, minimalna cena u periodu od novemabra 2013. - do januara 2017. je bila 15. januara 2015 nakon 13,5 meseci od prethodnog ATH-a.
Minimalna cena u periodu od decembra 2017. do maja 2019. je bila 15. decembra 2019. što je tacno godinu dana od ATH-a u oba slučaja je zabeležen pad cene od 85%
Do polovljenja je ostalo još godinu dana do tada bi cena trebalo da se duplira, ako gledamo istoriju 20K možemo da očekujemo tek decembra 2020 ili januara 2021.
Ne možemo da budemo sigurni ko zna šta nas sve čeka, ali ovo je moj procena.
 
Nista ne mora, moze i na 0 , a moze i na 50k

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vrlo sličan razvoj situacije, minimalna cena u periodu od novemabra 2013. - do januara 2017. je bila 15. januara 2015 nakon 13,5 meseci od prethodnog ATH-a.
Minimalna cena u periodu od decembra 2017. do maja 2019. je bila 15. decembra 2019. što je tacno godinu dana od ATH-a u oba slučaja je zabeležen pad cene od 85%
Do polovljenja je ostalo još godinu dana do tada bi cena trebalo da se duplira, ako gledamo istoriju 20K možemo da očekujemo tek decembra 2020 ili januara 2021.
Ne možemo da budemo sigurni ko zna šta nas sve čeka, ali ovo je moj procena.

Jel' može pojašnjenje boldovanog dela teksta...pogotovo dela koji se odnosi na buduće vreme koje se tebi već dogodilo :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Jel' može pojašnjenje boldovanog dela teksta...pogotovo dela koji se odnosi na buduće vreme koje se tebi već dogodilo :eyebrows:

Htedoh reći 15. decembar 2018.:d
Ja sam optimističan, mislim da je cena dostigla minimum, i da neće pasti ispod 3K, da je počeo oporavak i da će u narednom periodu rasti sa oscilacijama kao i do sada, da će novi ATH biti krajem 2021 i da će biti daleko veći od onih 20k
Da će LTC/BTC biti 0,025 - 0,03 tokom jula, mesec dana pre polovljenja a nakon avgusta kad prođe polovljenje LTC-a pad na 0,012
Ja ću u LTC a jula kad dostigne višu cenu prelaz u BTC.
Ovo nikako nije savet radite kako mislite da je najbolje.
 
Poslednja izmena:
Denis i Denis kaze idemo na 9200 $ :type:
 
Samo ga ti još loži... [emoji3]
Edit: učini mi se 319, ok, 219 može da prođe...

SM-N960F

319 je MOON, mada,nikad se ne zna... Ja sam upravo prodao malo ltc-a, čisto da ne bude posle što nisam ;)
Ako BTC okrene na kratko raketu, biće o5 prilika za ulaz oko 80-85
 
Uh, teško, barem kratkoročno, prazan prostor do 9200 , a bogami i malo iznad...10K deluje kao lepa okrugla cifra...

SM-N960F
 
meni se jedino ne dopada sto je ovaj pump tokom vikenda, plus je sutra neki praznik u USA, pa je neradni dan.
CME market se upravo otvorio i sad je takozvani “GAP” izmedju 8140 do 8660. Ostao je isto od proslog vikenda, izmedju 7220 - 8000... pa sad, videcemo kad ce se popuniti.

edit:
CME(5).png

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno