Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel sad trenutak za kupovinu? Mislim konktetno Ltc. Planiram da cuvam nekolko meseci?

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
pusti ga , ako planiras da ga cuvas duze mozes slobodno i ovih dana uzeti, nece on mnogo jos dole
 
A sto si uopste kupio ako covek gresi:D

Bio sam već davno zatvorio kupovanje, ali onda se pojavi LaPrestige i kaže da je ovo konačno veliki balon iz njegovog proročanstva, ja se polakomim i kažem daj da gurnem još kinte kad padne na 21 DMA, jedan poslednji utovar pred poletanje. Support međutim nije održao, ovo ima da boli. :S:
 
Koliko experata na jednom mestu :) prosto se covek iznenadi kolicinom i kvalitetom informacija :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ma kada kada expert kaze jedno , velike su sanse da se tog momenta (do 48h posle) desi suprotno . ipak ,sve sto kazu obistini se u globali , pitanje je samo momenta
 
Ako experti ovde dolaze da nadju savet za trgovanje ili investiciju , to i nisu neki experti .

ali bitno je da imamo experte i profitabilne trejdere , na forumu .

Opet se postavlja pitanje zasto oni ovaj forum prate i citaju .
 
iz zabave i razonode, postoje druga mesta gde se ozbiljno radi ;)

ovo ovde je kao kad odem u zooloski vrt ali za kripto :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iz zabave i razonode, postoje druga mesta gde se ozbiljno radi ;)

ovo ovde je kao kad odem u zooloski vrt ali za kripto :)

Vidim vi imate vrlo visoko misljenje o sebi a vrlo ponizavajuce i degradirajuce o drugima , ucesnicima ovog foruma , administratorima i na kraju samim vlasnicima

JA da sam na njihovom mestu lagano bih ti pokazao u kom pravcu bi trebao da nestanes a i gde ti je realno mesto , ali to sam samo ja .
Sad sta ce ti drugi tolerisati i sta ce uraditi videt cemo .
 
Poslednja izmena:
Misljenje samo o par zanimljivih individua ovde ostali me ne zanimate


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
i ste videli mozda neke dokaze da potvrde njihove price? tipa da su zaradeli milione, kola, kuce i td [emoji16] koliko znam niko ne zna ko je prestiz niti ga je iko upoznao..a lako je da dodjes posle nekoliko meseca i ostavis post kad vidis promenu trenda.. i tako u krug
 
Niko ne treba da se hvali koliko je zaradio, a još manje da se legitimiše po forumu [emoji2955]
Ko se time hvali, možda jeste, štono kažu, otišao iz svog sela, ali selo nikad neće iz njega.
 
Zamisli, kada treba da se dokazujes na nekom forumu...
La kada je istresao 150 bitcoina, dosao kod mene na par dana da trazimo njegov nov amg, cls ili koji vec mercedes od 200k, mene pocastio za smestaj i ranu sa 5k i otkotrljao se kuci sa merdzanom...
Lepa vremena...

...riding on 720p...
 
Opet se ovaj p3dj4 javlja i kenja, da povrdi da nema pojma. La mu je baš trn u oku, ova mržnja je patološka.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Duke, ne znam čemu uopšte objašnjavanje sa dotičnima...Nema potrebe...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Sarkazam prijatelju...

Upoznao sam lika preko prijatelja, osnovao pre 10-tak god firmicu na fazon cdkeys i sl.
Prodao je kinezima pre 4 god za xy miliona.
Milionce je gurnuo u kripto. Sve je prodao kada je bilo na 20 k.
20% od kinte je ponovo ulozio kada je palo.
I sada zamisli njega da dodje na neki forum da se objasnjava i ubedjuje sa nekim x likovima... :D

...riding on 720p...
 
Meni znaci da cujem razlicita misljenja, ali se ne bih previse oslanjao na tudje savete, pogotovo kada je neka klackalica.

Na zalost skoro svi nasi su propustili ulaz izmedju 3-4k, a ulaz na 10k je po meni rizican. Kratko smo bili na dnu i akumulacija nije odradjena kao nakon 2014. Moguce da je bear zavrsen kao sto vecina tvrdi i da nas krajem godine ceka novi balon kao 2018. ali isto tako moze da se desi pad stock marketa koji bi povukao i btc sa sobom. Po meni je samo pitanje da li ce stock market da izdrzi dovoljno dugo da btc odradi svoje ili mora da ceka jos koju godinu za tih 50-100k.
 
Moze li neko od strucnjaka ili "strucnjaka" da da misljenje na temu stock to flow modela?
 
Borko bese drugi precednicki kandidat? :D

...riding on 720p...
 
Raketa je lepo poletela, ja sam mislio da ćemo biti na ovom nivou tek u martu. XLM je probio Ichimoku cloud koji je uz to flipnuo zeleno, što je prvi put da se to desilo još od.. od... ne pamtim. :S: RSI kaže overbought, zadnje tri sveće je zatvorio izvan bolinger bands, tako da bi bilo stvarno dobro da se malo ohladi i spusti dole, recimo da ponovo nađe support na narandžastoj liniji, 21 EDMA. To vam je ujedno i zadnja šansa da ugrabite koliko toliko dobru cenu. Ako se cena ne koriguje, odosmo u parabolu, što ne bih voleo da vidim, tako nešto nije za početak bull marketa, to je za kraj kad gledaš da se istovariš.

Ide mi, u životu ide mi...:,,: Nadam se da ste bili hladnokrvni i pokupili ovaj dip. Meni su kolena zaklecala kad je krunulo da pada ispod 21 DMA, ali kad je sinoć zatvorio sveću iznad, znao sam da je gotovo. Tri put smo u zadnjih pola godine bili odbijeni od devet centi, ovaj put će biti i poslednji. Idemo naviše, nadam se polako i stabilno.

I još jednom, ne morate XLM, držite koji god hoćete kvalitetan alt. Za sad najviše pumpaju LINK i XTZ zato što su novi i nema mnogo bag holdera na njima, kao i ETH zato što je na njemu najlakše naći velike poluge, ali verujem da razlika u profitu na duže staze neće biti posebno velike.
 

Prilozi

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    26.5 KB · Pregleda: 222
XTZ je malocas na bitfinex izasao na 3.5 usd$ . tako da sam ja neku kolicinu prodao . short na margin . Inace pre nekoliko dana je na bitfinex povecana poluga na 3,3 https://cryptoslate.com/bitfinex-increases-leverage-for-tezos-how-will-it-affect-xtz/


Sve u svemu mislim da se radi o vestackom dizanju cene i manipulaciji i da ce brzo cena da ode na oko 2 dolara mozda i nize

Opet to je samo moje misljenje :) nemojte da uzimate zdravo za gotovo pa izgubite novac
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno