Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Verovatno izašao iz BTC-a na istom tom trocifrenom broju, pa sad ne može da prežali što je ispušio ogromnu zaradu.
 
Altovi su, kako odmicemo sve rizicniji i rizicniji. Pogotovo ovi sto se jos uvek visoko drze. Sta neki ltc trazi na preko $80 jos uvek, xrp na $0.5+, BCH na $800+ itd. To ce sve mnogo dole, samo im dajte vremena. U ovakvim situacijama cekam i uzimam one koji najvise padnu. Od prvoklasnih eto Dash-a kao kandidata koji moze 50%+ prilicno lako.

P.S Inbox mi je katastrofa, trebace mi dosta da svima odgovorim.

A sta se desava sa ETC-om za koji si pominjao HOLD i cena 40-45$ ? To je jos u vek aktuelno ili mrka kapa tj ovegodine nista vise?
 
Mislim da ovde gresis.
LTC ima dobru podrsku, 30 min je potrebno za trasfer.
Verifikacija je trenutna, niski troškovi transakcije
Dosta stabilna valuta.


Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk


Postoje i dosta brze kriptovalute od LTC-a...

A sto se stabilnosti tice pocetkom prosle godine je bio ~4$ da bi krajem te iste godine bio ~370$ i sad oko 100$.. toliko o stabilnosti :) ali skoro svi novcic su "stabilni" kao ltc :)

Volim LTC ali ne kad je ovako "skup" :)
 
Raven transakcije traju manje od 5 minuta neke prolaze za 1 minut bukvalno pa vredi koliko vredi,isto vazi i za Ltc dzabe sto mu transakcije prolaze za pola sata ili manje kad je vezan za btc....

Ltc je vec pao ispod 100 dolara nemoj misliti da ako btc padne na 5k da ce ltc da stoji i da nece padati.
 
Mislim da ovde gresis.
LTC ima dobru podrsku, 30 min je potrebno za trasfer.
Verifikacija je trenutna, niski troškovi transakcije
Dosta stabilna valuta.


Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
O cemu pricate? Kakvih 30 minuta? Transakcije su instant zadnjih skoro godinu dana. To ako saljete na neku menjacnicu pa vam one zadrzavaju neko vreme je potpuno druga prica.
Sama brzina ne znaci mnogo ako sve nije dobro u paketu. Imate sada vec dosta novcica sa brzim transakcijama koji imaju ozbiljne mane. Dash je po meni bio prvi koji je kompletan paket ali su transakcije porasle sa onim drasticnim skokom cene. LTC je i dalje tu u samom vrhu ma sta neki pricali. Cena opet nema mnogo veze, sve je palo.

Tapatalk
 
Cena opet nema mnogo veze, sve je palo.

Sad kad pada cena pišeš "cena opet nema mnogo veze, sve je palo", a kad je raslo pisao si kako je LTC jak, kako neće više da pada, odvaja se od BTC-a, i slično. Što tada nisi pisao: "cena nema mnogo veze, sve je poraslo pa mora i LTC da raste"? :trust:

Nego kako se babi snilo...
 
da da, ali na sledecem skoku ce biti mnogooo vise, samo strpljenja i kupujte dok je jeftino
 
Divim se tvom optimizmu, ali cena da ide na gore mora da uđe svež keš. HOLD-eri da ne prodaju i ne razvodnjavaju količine na prodaji. A teško da će tržište da padne na Tether foru ponovo.

Zanima me koji su to izvori svežeš keša koji će da kupuju novčiće i podignu cenu?
 
Улетеће оног тренутка када крене поново позитива, када се сви велики накупују и дозволе то. БТЦ се опет држи на истим оним отпорима ко и претходна два пута ове године, да би растао мораће да падне на око 5к, тешко да ће испод јер видите колико су јаки отпори на 6000, 6200, 6400.

Мој план је да са неким кешом улетим на око 5500, али ево никако да рокне на ту цену.
 
Ti otpori kako dodju tako mogu i da nestanu pre 2 dana kad je padao do 6123 otpora na 6k nije ni bilo sada je malo drugacija situacija pasce kad tad ispod 6k samo treba biti strpljiv i cekati.
 
Мислим на отпоре где се цена највише "бранила", без гледања у оредере, само оно што је уцртано пре пар месеци. Опет, није то баш у десетицу, наравно да варира али ту је негде.
 
Pravo se ozbiljno oporavljamo. Zadnjih 7 dana - 13%

Ovu "zadršku" koju vam prave rade to samo zato da bi kada BTC dotakne bescjenje shvatite da ih još niste prodali.
Sve i da od tog trenutka i krene neki oporavak vi ste izgubili ogromne pare. Mogli ste prodati sada, potrošiti pola para i za preostalu polovicu tada kupiti 5 puta više BTC.

Od januara se smjenjuju 3 crvene i zelene vertikale, ali su crvene konstantno 10-20% veće.

Ide ovo još dole, a te "odbrane" se lagano spuštaju na jedan tweet ;)
 
A mene me zanima sta ce biti sa ETC :d:d:d
Prodao sam kucu,okucnicu i bascu i ulozio u ETC:D
 
Da dokupiš još kada bude još veći kanal i da čekaš. :)
 
Poslednja izmena:
vi ste izgubili ogromne pare. Mogli ste prodati sada, potrošiti pola para i za preostalu polovicu tada kupiti 5 puta više BTC.

Ovo ima smisla samo ako je neko ušao u to da se obogati za kratko vreme, pa propustio ATH ili da mešetari na berzi, pa je propustio da proda na vreme. Mnogi su ušli iz ljubavi prema novim tehnologijama, kada je sve koštao ko i kikiriki, bez nekog određenog plana za izlazak i takvi nisu izgubili ništa.
 
Lično, ne dotiče me mnogo. Kad je krvavo kao sad koristim šansu da dokupim više TRAC-a i hodlujem kao nenormalan.
 
Moja projekcija, ide uskoro manji bull, pa opet na 6-7k i tako do jeseni, a onda će biti svašta.
 
Moja projekcija, ide uskoro manji bull, pa opet na 6-7k i tako do jeseni, a onda će biti svašta.
da da a onda ako padne ispod 5k bice -rekao sam da ce biti svasta! ako bude preko 20k opet ces reci - pa rekao sam da ce biti svasta! uglavnom sigurno ces pogoditi!
 
Nemam tu ambiciju da se takmičim u 'pogadjanju'. To je neki moj osećaj, da će nešto značajno da se desi do kraja godine sa kripto. Možda i pre. Naprosto mora.
 
Mislim da će ti sada reći da će se cena kretati u smislu statike ili dinamike, ali definitivno do kraja ove godine, možda i pre.
 
ETH is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime.Ovo vec dosta dugo traje da li neko zna o cemu je rec?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno