Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Druze malo vise procitaj pre.nego sto pocnes ovako da lupas , ltc je jedan od najboljih coina , ima na pr brzinu o kojoj btc moze da danja i eth, placanje sa njim se odvija u sec, svi ga prihvataju, gomila projekata se radi i jos ce, ma necu ni da nabrajam, trebas da jos dosta procitas pa da se ukljucis u ozbiljniju diskusiju (a cisto da znas da je bio 420 u zadnjem skoku)

Da izuzmemo tvoju kulturu i pravopis, upravo si opisao 88 od top 100 coina, a uporedjujes jedan kriterijum sa 2 top coina koji su shit u kategoriji tog kriterijuma :). Nadam se da si svestan sta znaci edge. To sto ETH i BTC nisu na prvom mestu po brzini transakcija, ne znaci da ce svi koristiti LTC jer je bolji od ta 2, kad ima jos stotine brzih, nadam se da me razumes? A kako nesto sto je tog dana kostalo 420 (tj minut je u pitanju a ne dan), a posle mesec dana kosta 120, ti racionalizujes da ce se koristiti kao sredstvo placanja, ostaje misterija.

Sto se tice cene, i dalje nisi nista napisao, "vi" vec 4 godine curite na dole u satosiju? I to ne samo 4 godine nego na svakom grafiku :d. Ako se vec prica o ATH JEDNOG coina, zasto pominjete dolare? Zanima me koliko mislis da ce BTC, odnosno BTC/LTC odnos biti kad LTC dostigne 1k.

nisam niciji advokat i ne branim nikoga ali cinjenica je da je LTC na gdax-u bio 420 :) #notroll :D

Hvala sto si mi odgovorio tj. osporio me na ne-agresivan nacin :D.
 
Poslednja izmena:
Da izuzmemo tvoju kulturu i pravopis, upravo si opisao 88 od top 100 coina, a uporedjujes jedan kriterijum sa 2 top coina koji su shit u kategoriji tog kriterijuma :). Nadam se da si svestan sta znaci edge. To sto ETH i BTC nisu na prvom mestu po brzini transakcija, ne znaci da ce svi koristiti LTC jer je bolji od ta 2, kad ima jos stotine brzih, nadam se da me razumes? A kako nesto sto je tog dana kostalo 420 (tj minut je u pitanju a ne dan), a posle mesec dana kosta 120, ti racionalizujes da ce se koristiti kao sredstvo placanja, ostaje misterija.

Sto se tice cene, i dalje nisi nista napisao, "vi" vec 4 godine curite na dole u satosiju? I to ne samo 4 godine nego na svakom grafiku :d. Ako se vec prica o ATH JEDNOG coina, zasto pominjete dolare? Zanima me koliko mislis da ce BTC, odnosno BTC/LTC odnos biti kad LTC dostigne 1k.



Hvala sto si mi odgovorio tj. osporio me na ne-agresivan nacin :D.
lupas gluposti, vjerovatno si uplatio eure ili dolare na ltc, pa nisi na vrijeme izasao ili tako nesto, pa ti je sad ltc i ljudi sa foruma krivi. Ako si pak kopanjem dosao do btc-a pa onda kupio ltc i sad si u minusu u odnosu na btc onda shvatam tvoju nervozu ispoljenu ka ltc-u, u suportnom, ako si prije malo vise od godinu dana kupio ltc za 4$, mogao si da napravis x95, a ako nisi hvatao taj ath koji je trajao minut kao sto i sam kazes, mozes danas da ga prodas za x30, sto znaci da ako si uplatio 1000 eura ti danas imas 30000, a da nista nisi radio i ne bi trebao da te interesuje odnos prema btc-u, jer od ath-a i btc i ltc su pali od prilike isto.
Mene iskreno tehnologija ne interesuje, interesuje me zarada u eurima iskljucivo, vjerujem i tebe i ako je nesto u top 5 od 1500 projekata, onda znaci da vrijedi vise nego koliko ti mislis.
Ja isto ne volim ltc pretjerano i sam sam pisao u ltc temi o tome da su mnogi projekti skakali visestruko dok je ltc stagnirao, ali rast od skoro x100 za godinu dana nije uopste zanemarljiv.
Ako si ti pak ulozio pare u decembru, e onda se strpi malo pa ces napraviti x2, x3 kroz par mjeseci/godina.
 
lupas gluposti, vjerovatno si uplatio eure ili dolare na ltc, pa nisi na vrijeme izasao ili tako nesto, pa ti je sad ltc i ljudi sa foruma krivi. Ako si pak kopanjem dosao do btc-a pa onda kupio ltc i sad si u minusu u odnosu na btc onda shvatam tvoju nervozu ispoljenu ka ltc-u, u suportnom, ako si prije malo vise od godinu dana kupio ltc za 4$, mogao si da napravis x95, a ako nisi hvatao taj ath koji je trajao minut kao sto i sam kazes, mozes danas da ga prodas za x30, sto znaci da ako si uplatio 1000 eura ti danas imas 30000, a da nista nisi radio i ne bi trebao da te interesuje odnos prema btc-u, jer od ath-a i btc i ltc su pali od prilike isto.
Mene iskreno tehnologija ne interesuje, interesuje me zarada u eurima iskljucivo, vjerujem i tebe i ako je nesto u top 5 od 1500 projekata, onda znaci da vrijedi vise nego koliko ti mislis.
Ja isto ne volim ltc pretjerano i sam sam pisao u ltc temi o tome da su mnogi projekti skakali visestruko dok je ltc stagnirao, ali rast od skoro x100 za godinu dana nije uopste zanemarljiv.
Ako si ti pak ulozio pare u decembru, e onda se strpi malo pa ces napraviti x2, x3 kroz par mjeseci/godina.

Iju koliko pretpostavki :). Skoro pa si sve opcije pokrio, a opet nisi ubo. A da si pazljivo citao moje postove ne bi ni pretpostavljao ovako, barem pola ovoga sto si rekao ocigledno da ne moze da se odnosi na mene samo iz mog posta iznad tvog. Npr sto bi uopste kupovao LTC u decembru, ne znam da l' mislis na pocetak ili kraj ali ni jedno nema smisla obzirom na ono sto sam napisao u postu iznad. LTC mi je 2 puta sluzio za ulaz, skupa par sati sam ga imao. I vec sam x2 i x3 sa tim ulazom iz decembra a i januara, naravno na drugim stvarima.

Inace poenta price je kako LTC pada u odnosu na BTC od 2013. svaki pump je ili zajedno sa svime ostalim ili na Charlijevo baronisanje, pa se onda ispumpa. I da je to sto je phoenix rekao 1k (a ubacio sam se samo zbog nacina na koji je napisao kao da je LTC zapravo dobar coin :d) apsolutno nepotpuna informacija jer ako se to desi zna se zasto ce se desiti i onda se vracamo na moje pitanje koliko ce satosija vredeti kada se desi, jer tebe zanima cena i mene zanima cena i u toj temi smo zar ne? Ili sam ja jedini koji uporeduje odnos cena i odnos rasta, i potencijalni profit da budem u necemu sto brze raste (i to ne mislim na pumpanje altova i presipanje, nego long term najbazicnijeg BTCa)?

Koliko ja vidim ti se i slazes sa mnom ali gubis poentu jer pretpostavljas da sam salty :).
 
Ti si brate izgubio poentu sa samim sobom i ako mislis da si u pravu, bravo, ti si nas idol, a sad pusti nas da i mi uzivamo u zivotu
Uzivaj, ne bih te vise zadrzavao
Uci neke druge , a nas zaobidji
 
Jedino sto LTC ima pozitivno za sebe je GDAX. Ako se gleda celokupni sistem, i potencijal zarade od danas pa u narednih nekoliko meseci, u top 10 NEO je mnogo bolji (ako ne i najbolji) coin + daje free dividende u vidu GAS-a.
 
Ti si brate izgubio poentu sa samim sobom i ako mislis da si u pravu, bravo, ti si nas idol, a sad pusti nas da i mi uzivamo u zivotu
Uzivaj, ne bih te vise zadrzavao
Uci neke druge , a nas zaobidji

Srecom ovde ima jos ljudi osim "vas" sa takvim stavom, a "vas" cu zaobilaziti, da. Evo npr covek koji je posle tebe napisao konstruktivan post. Uporedi postove kad vec cene ne mozes :d. A da uzivam, kako mogu pored takvih ljudi i stavova na svakom cosku..
 
Gad demn suprim, dont fid d trol. Meni je smesnije sto ti padas na njegove gluposti, nego njegove gluposti u kompletu. Pusti, igrnosiri, iskuliraj, idi baci neki pikado bolje nego sto ovde udaras vetrenjace
 
Da li smo saznali neki pravi razlog ovog rasta cena ili je to plod nečije jednostrane akcije a ne zajedničkog delovanja velikog broja pojedinaca naspram neke pozitivne vesti? Beše vest o tumačenju šerijata tako da je kripto prihvatljiv. Ali jel to sve?
 
Ako ETH probije 440-445$ ima pistu do 500-550$, prvi nalet su odbili ali nije pao duboku u odnosu na zid.

Sto volim da citiram sebe kad se ispostavi da sam pogodio :D :D :D

Ako ETH probije 550$ , 600 i 650$ nisu daleko dok je na 700$ vec ozbiljniji otpor, ja cu na 600$ poceti da praznim po 15-20% na +25$ skokove.
Srecno svima ove radne nedelje :D
 
Svasta ovde ima da se procita...ekipa iz 2012/13 je kupovala ltc po $4 prodavala po $100, $200, $300...i opet cemo praviti pare na block halvingu u 2019

Generalno mislim da smo usli u bear market i da ce potrajati do 2019/20...samo strpljenja bice dobrih prilika za ulazak
 
Svasta ovde ima da se procita...ekipa iz 2012/13 je kupovala ltc po $4 prodavala po $100, $200, $300...i opet cemo praviti pare na block halvingu u 2019

Generalno mislim da smo usli u bear market i da ce potrajati do 2019/20...samo strpljenja bice dobrih prilika za ulazak
Nismo mi jos ni blizu pravog bear marketa, da jesmo, vec bi bili na 5500-6000$.
 
Svasta ovde ima da se procita...ekipa iz 2012/13 je kupovala ltc po $4 prodavala po $100, $200, $300...i opet cemo praviti pare na block halvingu u 2019

Mislis kupovala ga je za vise od 10 $ 2014 a prodavala za oko 4 $ tri godine kasnije. Cak je i jedan od likova koji se najvise kune u ltc na forumu vise puta izlazio po smesnoj ceni u odnosu na dosadasnju.
 
Poslednja izmena:
Nismo mi jos ni blizu pravog bear marketa, da jesmo, vec bi bili na 5500-6000$.
Ako probijemo 11k mozda i bude nesto...dotad smo u bear fazi

@asic

ekipa vozi nemce, prosiruje rudnike i ulaze u nekretnine, sumnjam da je od prodavanja ltca po $4
 
Poslednja izmena:
Ako probijemo 11k mozda i bude nesto...dotad smo u bear fazi

@asic

ekipa vozi nemce, prosiruje rudnike i ulaze u nekretnine, sumnjam da je od prodavanja ltca po $4


Ne kazem da nema i takvih ali mislim da vecina koji su usli dok je bio između 10 i 20 dolara nije uspela da ga proda po nabavnoj ceni a kamoli po 100 $. Vecina od ekipe iz 2013 je dok smo mi sedeli u ltc i nervirali se daleko pre skoka presla u eth, btc i druge valute da bi se u ltc vratila nekoliko meseci pre skoka. Uostalom potrazi stare postove jednog od dvojice najvecih zagovornika ltc na forumu i vidices da ih je kupovao za vise od 10 a prodavao kada je vredeo oko 4 $.
 
Poslednja izmena:
Gresis sinko , grdno gresis, coa je pokusao da ti otvori oci ,ali ne vredi, samo ti nastavi i kukaj , a mi cemo i dalje da uzivamo u jednom od najboljih coina
 
Nisam mislio na tebe nego tvog ortaka koji je presao u druge valute dok
je vredeo oko 4. :D
 
Svasta ovde ima da se procita...ekipa iz 2012/13 je kupovala ltc po $4 prodavala po $100, $200, $300...i opet cemo praviti pare na block halvingu u 2019

Generalno mislim da smo usli u bear market i da ce potrajati do 2019/20...samo strpljenja bice dobrih prilika za ulazak

Ako probijemo 11k mozda i bude nesto...dotad smo u bear fazi

@asic

ekipa vozi nemce, prosiruje rudnike i ulaze u nekretnine, sumnjam da je od prodavanja ltca po $4

Stvarno ima svasta da se procita. Pa mislis da neke "ekipe" nisu kupovale i Bitconnect na $4 i prodavale po "$100, $200, $300"? Kakav je ovo argument, sta treba da pokaze :d?


Nisam mislio na tebe nego tvog ortaka koji je presao u druge valute dok
je vredeo oko 4. :D

Ali pazi, nema stete i gubitka jer su pare zavrsile kod Charlija :D.
 
Poslednja izmena:
Ako probijemo 11k mozda i bude nesto...dotad smo u bear fazi

@asic

ekipa vozi nemce, prosiruje rudnike i ulaze u nekretnine, sumnjam da je od prodavanja ltca po $4
Volio bih da smo u bear fazi i da uskoro bude bullrun, ali cini mi se da ce ipak biti onako kako kaze la.prestiz, ovo i da ode na 11k bice samo bull trap...
 
Stvarno ima svasta da se procita. Pa mislis da neke "ekipe" nisu kupovale i Bitconnect na $4 i prodavale po "$100, $200, $300"? Kakav je ovo argument, sta treba da pokaze :d?
Iskusniji nisu ni trgovali sa bitconnectom, nego ovce za sisanje.

@izzy

vrlo moguce da odemo do 11k kao bull trap...ali pre novog ath ocekujem bar 3-4k
 
Gresis sinko , grdno gresis, coa je pokusao da ti otvori oci ,ali ne vredi, samo ti nastavi i kukaj , a mi cemo i dalje da uzivamo u jednom od najboljih coina

Uzivam i ja ali vise bi voleo da sam sve prodao po 300 nego ovako da uzivam. :crash:
 
Poslednja izmena:
Kakav je ovo mali minus danas?

:alo: Hoćemo više cene, hoćemo lepe žene!
 
Nisam mislio na tebe nego tvog ortaka koji je presao u druge valute dok
je vredeo oko 4. :D
Posto sve vreme potenciras na mene mogao si da skupis petlju i da spomenes ime. Mogao si i da napises kada sam presao i u sta sam presao. Mogao si i da napises i kada sam se vratio u LTC tj. na kojoj ceni. Mogao si da napises i na koliko sam prodavao i na koliko cu tek da prodajem. Ali ne, ti si tip koji voli da izvlaci iz konteksta i da vecito kukas. Mislis ako ne pisem nista da mozes da pises gluposti? :d

Tu sam, citam, nema nista pametno. Mrtva sezona a svi se raspisali, mlate praznu slamu u nedostatku desavanja. Ovih dana ponovo LTC na tapetu... Ni slovo necu napisati, neka misli ko sta hoce ;)

Tapatalk
 
Ko se igra sa tokenima na wexu - ltcet skocio na 0.95 u peaku :) sada je na 0.8.
 
Otkupio wex ltcet pa skocila cena, pre 2 dana procenat otkupljenih ltc tokena je bio oko 21%, sad je nesto manje od 27%. Verovatno ce u narednih 6 meseci wex otkupiti sve tokene 1:1.
 
Ko je izdržao do sada da čuva tokene i zaslužio je 1:1 :)
Ja sam prvi dan prodao za valjda 0.6x
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno