Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa upravo si sam rekao, ltc pratis i navijas jer branis investiciju, eth nemas, propustio si milion :D pa te i ne zanima previse. sve je to lepo ali kada se na papir stavi stvarno stanje dobije se druga slika, kada stavis na papir platformu, svrhu, koriscenje, aktivnost i td u odnosu eth vs ltc... Tesko da ce neki novcic doziveti onoliku slavu eth, a da li ce je opet eth doziveti ili prestici ostaje da se vidi. Jedno je sigurno, da eth nije vratio poverenje u mining i kripto generalno ne bi sada ni navijali za ltc 300+. Ja iskreno nemam ltc, nemam ni eth nesto preterano pa da branim investiciju, pricam samo realno. Da eth ode na 1$ opet bih ga branio, takav sam, ne grizem ruku koja hrani ili je hranila, zahvalan sam sto je mnogim ljudima pomogao. Ali, tako je uvek :) svaki coin kada krene da raste krece navijanje, idemo tu d mun i btc v2 ;)
 
Poslednja izmena:
Eth nas hrani vec 3 godine a i dalje nas sto imamo rigove tako da svi smo mi ovde da zaradimo lovu

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Neki smo ovde i zbog tehnologije [emoji1787]
 
Nije valjda da jos cuvas iz 2011???
 
Bravo care, zadnjih 400 ltc-a sam prodao 2016-te, naravno ostalo je na Vircurex-u u frozen balance jos dosta ali sam se od toga oprostio...
 
Sta se desava sa ltc trenutno?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Iskacemo iz voza? [emoji4]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Na koliko si prodao?
Ja cekam 150 pre nego sto neki prodam. Ne zuri mi se uopste.

Tapatalk from Poco loco
 
140$ i čekam ga na ~120$ ako ne krene btc. Ako glavonja poleti, uzimam instant sve nazad.
Istom se nadam ( ako bude ) na blizu 200$

I da se razumemo.. ne bih se ja ič zezao sa trgovinom, da imam kamaru. Ovako se cimam, ne bi li uvećao štek pred sledeći pump. A mogao sam lepo kupiti na 30$ i ćao.

Ti se Saj možda sećaš ( pisao sam ti na pm tada ) 2017-e, nisam do decembra ni sihronizovao novčanike. Bilo opušteno :smoke:
 
Poslednja izmena:
LTC, Dash, ETH sve su to vodeci ALTcoini, svi ce oni imati svoj momenat/pump samo treba strpljenje, meni su oci uprte u BTC siguran sam ode li BTC gore sve ce to polako za njim da krene.

Trenutno je vrijeme LTC-a zbog polovljenja, doce red i Dash-a i ETH-a samo treba pametno preljevati sacekat LTC da se ufati sto vise, pa viditi sta dalje.
 
Kakvo je misljenje za Neo? Slabo se pominje ovde, dosta je niska cena sada a po meni je tu negde u top 6-7 coinova nakon ovih velikana sto je goldi nabrojao. Ako drugi krenu on moze da "opali" kako Saj kaze i do 50$ lako ovog leta.
 
LTC, Dash, ETH sve su to vodeci ALTcoini, svi ce oni imati svoj momenat/pump samo treba strpljenje, meni su oci uprte u BTC siguran sam ode li BTC gore sve ce to polako za njim da krene.

Trenutno je vrijeme LTC-a zbog polovljenja, doce red i Dash-a i ETH-a samo treba pametno preljevati sacekat LTC da se ufati sto vise, pa viditi sta dalje.
Potpisujem.

Tapatalk from Poco loco
 
Gledam BTC price chart, opet ista pesma. Probio je ozbiljniji resistance, trebalo bi da jurne naviše, međutim puf... ništa, ne može ni 8200 da prebaci. Kao da će opet da nacrta M i vrati se odakle je krenuo. Koji je ovo put u zadnjih mesec dana kako radi jedno te isto?

Na gore ne može, a na dole mu ne daju. Deluje mi da nova lova nije ušla u kripto, samo je stara kinta reciklirana.
 
BTC stoji danima u mestu a LTC raste, sad BTC skace malo po malo a LTC laganim koracima ide ka dole.... zanimljivo.
 
Jedno pitanje od nekog ko je slučajno dobio isplatu u BTC.
Preko kog servisa mogu najlakše da prebacim BTC iz wallet-a (blockchain.com) na PayPal? [blockchain.com -> servis $$$ -> PayPal]
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje od nekog ko je slučajno dobio isplatu u BTC.
Preko kog servisa mogu najlakše da prebacim BTC iz wallet-a (blockchain.com) na PayPal? [blockchain.com -> servis $$$ -> PayPal]

Localbitcoins ti je najsigurniji,na lokalbitcoinu su i kupac i prodavac zasticeni
Pogledaj ovde
https://www.kupibitcoin.net/
Izaberes paypal i drzavu ,najbolje usa i vidis svu ponudu za isplatu na paypal na lokalbitcoinsu i cijene
Moras otvoriti racun na lokalbitcoinsu ,verifikovati ga .
Prebacis BTC koji zelis da prodas na lokalbitcoins i kad pokrenes prodaju,kupac tebi salje novac na paypal i postavlja dokaz uplate a ti tek onda oslobadjas BTC
Obavezno gledaj kakvu kupac ima reputaciju ,prvi broj u zagradi oznacava koliko je transakcija obavio a ovaj drugi u postocima je reputacija koju su mu dali drugi korisnici sa kojima je radio transakcije
Isto tako na localbitcoins mozes postati diler i postaviti oglas za prodaju i kupovinu uz proviziju koju odredis i metod placanja.Postavis oglas da prodajes sa Pay Palom odredis naprimer 3% provizije ili vise i cekas da se neko javi
 
Poslednja izmena:
Za sad sve po planu. Ko se nije zakačio za voz još nije kasno da zaradi koju kintu. Kad se setim onih što su zimus prognozirali ispod tri i propast:smoke:
 
A najbolje, sačuvaš taj btc.. ,)
Ma da je 1 BTC, pa da čuvam, nego nešto sitno nema ni za 200$ trenutno. Nisu mogli da mi plate na PayPal pa sam morao da otvorim wallet. I kako mi uplatili tako BTC počeo da pada pa se nisam cimao da keširam. I evo posle otprilike godinu dana vratio se BTC ponovo oko 8k$ pa rekoh da keširam da se ne osećam kao sa početka ove godine kad sam imao prepolovljenu vrednost. :d :mad: :wall:

Babic, hvala za info, može i ovo preko localbitcoins u dinarima preko banke, odgovara mi i to. Koliko vidim, postavim nekom ponudu ko kupuje i on ima sat i po da kupi... ako hoće da kupi tj. uplati... ako ne, ponovo mu šaljem ponudu?!? Znam da ima i neki sajt kod nas koji kešira u dinarima ali uzimaju 5% provizije i imaju 24 sata rok da me iskeširaju. A kako BTC oscilira u 24 sata to je još koji % i onda sve priče kako je BTC bolji za transakcije jer ima proviziju bolju od PayPal-a padaju u vodu kad treba sve ove konverzije da se odrade. Na svakom koraku se neko ugrađuje. Šišanje...

Evo, ko je znao mogao je da za par meseci mogao da duplira kapital. Lep je ovo sport ili da kažem kladionica :)
Uzimao sam dinarski kredit pre par godina. Kredit od 100.000 din., ukupna kamata 10% na godinu dana. Kredit može da otplati ceo i posle npr. 6 meseci i onda se ne plaća kamata za 6 meseci koji su ostali. Naravno, procenat kamate za prvi mesec je veći od procenta u dvanaestom. Koristio za preprodaju neke robe gde mi je zarada bila ~50%. Nemam poverenje za tako nešto da uložim u BTC, mada zvuči primamljivo ali ipak sa sve ovim manipulacijama... neka hvala. Mada Del Boy nije samo jednom rekao: ''He who dares wins, Rodney'' :wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno