Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja kako vidim ovo je reklamni tekst za kupovinu novih boljih njihovih minera :) i prognoza je takva.stari hardver je los.novi ce biti isplativ.kupite nov harvder :)
 
Ako sad ne žvajzne u narednih dan dva, 2020. će biti berićetna.
 
Ko se ukrcao na vreme kad sam ovo objabio ( 7850 - 8000 ), nebi bilo loše da se pokupi deo profita ( bar 20-30% ), a ostatak ostavljamo za 9200-9300, gde ćemo 99.99% videti reakciju ( istresanje ) i onda čekamo retest 7700 a vrlo verovatno i 7k, što bi bilo najverovatnije dno za ovu godinu. ;)

Ne verujem da ćeš ti druže videti BTC na 9200 opet ove godine. Ja bih ti toplo savetovao da pogledaš malo i ostale konje u trci, jeste da su velike poluge za BTC učinile altove suvišnim kao sredstvo kockanja, ali neki još uvek imaju vrednost kao sredstvo plaćanja. Baci pogled na chart, ovo je melem za oči.
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    100.2 KB · Pregleda: 295
Ostale konje cu tebi ostaviti [emoji3] meni je za sad samo btc interesantan.

Nisam dao nikakav vremenaki period za 9200, ali svakako je jos uvek u igri.
Videli smo 8800 na mexu, i videla se reakcija / istovar, iz tog razloga sam i napisao da se pokupi sa stola deo profita na 8500, da bi se mogli kupovati dipovi.

Ovaj range od trenutno milina za nas leverage trejdere, tako da ono... sto se mene tice, mozemo da se klackamo tu dokle god [emoji6] sto duze, do bolje.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najverovatnije halving pump vec uradjen, ali da, ako ce se investirati,i dalje je btc "najsigurniji". Bar jos par meseci ,i za cost averaging. Ne all in.
 
Upravo to.. Recimo svakog meseca kupovati koliko je ko spreman i u mogućnosti da investira i za godinu-dve-tri će se svakako uvećati uloženo.

Moguće da je pump pred polovljenje odradio svoje, mada iskreno ne verujem... jer je cena majnovanja / cena btc-a je dosta blizu ( mislim da je prosek oko 6.5-7k ) i tu će verovatno biti dno u ovom krugu a i težina je na ATH i stalno raste. Sad smo u periodu akumulacije, pravi pump tj bull market kreće obično godinu-dve dana posle polovljenja ( parabolic faza ) i tad se tek može očekivati 10-20-50X, koju će i sledeći put velika većina propustiti ;)
 
Lepo,ne procitah koliko ste novca izrudarili.
Imam osecaj da EPS trlja ruke...i prodavci hardvera.
 
A neko ima kapetana na brodicu-katamaranu dok neko bocne prstom na globus gde je sunce u tom trenutku godine ...
 
Hvala za savet.Jos jedna tacna pognoza,stvarno svaka cast.
Niko ovde nije insajder (i ako jeste, malo ko ce javno i besplatno podeliti svoje informacije). Ako malo pazljivije ispratis, vidis da postoji nekoliko sentiment struja koje trejderi prate, a koji poticu od chartova, plasiranih informacija iz grupa, od kitova.

Tacno provalis kako se bearish ili bullish sentiment širi kao požar po netu. Retke su situacije kada mozes da provalis da li je zamka ili ispravan signal.


Zakljucak, suludo je oslanjati se na tudje analize. Napravi svoj plan, i drži ga se. Jedno, ili više kajanja ti ne ginu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zasto se toliko tolerise trolovima. Neka barem ova tema ostane citava.

Troll,
Imao si pullback do $8800+, tj $1000+ od dna. Univerzalnu analizu ne mozes dati, jer ista zavisi od situacije i podlozna je menjanju cim grafk da neki znak.

Zasto nije isao do $9000 nego samo do $8820? Velik pritisak prodaje, double bottom je napravio na $7700 i usledila je mala rekacija. Ako u ovom naletu popusti $7700, bice mnogo lose.

$7100
$6500

To su dve zone ispod koje imaju koliko-toliko podrske. Altove ceka izgleda jos jedan krug dooma, bas su ih osakatili i zakopali holdere.
 
Ne, cekao je momak tacno 9000 da krene sa prodajom, to sto je mogao ordere od 8200-8800 da postavi nije bitno, sve ili nista...da cita malo vise i prati bilo bi mu jasnije sve, ovako najbolje kad neko sve sazvace jos i ako moze da mu se i daju pare da on ne mora da trguje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Altove ceka izgleda jos jedan krug dooma, bas su ih osakatili i zakopali holdere.

Hmm, interesuje me logika iza ovakvog stava. Istina je da niz altova na chartu izgleda vrlo loše, ali kakva je danas uopšte svrha BCH, LTC, EOS i gomile drugih prevaziđenih projekata? Sa druge strane, niz pametnih novčića je na putu da vrlo uskoro napravi golden cross prema BTC. XRP je porastao 50% prema BTC u zadnjih mesec dana i izgleda kao da je to tek početak.
 
ee ti bi mogao malo vise da se informises osim onih prognoza za juce ili jos bolje idi i uzivaj u zivotu :)
 
Ja cekam na 6500, pa sta bude.. a sanse su lepe 50/50%
 
50% da hoce, a 100% da nece :D
 
Cena BTC-a je ispod 200DMA i vidi se da death cross stiže, dakle BTC ima da u narednim mesecima padne i to dosta jako. Nema tu mnogo mudrosti, samo slušaj šta chart govori. Kad god sam zabrljao, to je bilo zato što nisam verovao u ono što mi chart kaže, nego sam pokušao da pratim neku drugu logiku. Tako lepo u aprilu cena otišla preko 200DMA i EMA ribbon krenuo da se izvrće, međutim ja slušam druge i krenem da pametujem, rešim da napravim swing trade, pa mora da se cena bar jednom odbije od 6k, bio je support toliko dugo, jel... od gotovog napravim veresiju.

Tako da više neću da izmišljam toplu vodu, sav BTC sam davno istovario na prvu naznaku šta se iza brda valja. Altove držim dok god zadržavaju sadašnji rising trendline prema BTC, ali sigurno će mi i oni krvariti prema dolaru zimus.
 
Onaj osećaj kad se vratiš sa odmora, otvoriš mex posle skoro mesec dana i prijatno se iznenadiš :banana:
Screenshot.png

@morbius

Opusti se malo i slušaj sebe, a ne šta drugi govore... Iskuliraj mesec-dva-pet. :wave:
Ako si siguran da idemo dole, šortuj ( mada ne znam kako, ako si već sve prodao sav BTC :d )
Ostaje ti sad samo da moliš boga da cena padne tu gde je čekaš, a znaš i sam da su neki čekali na trocifrenom i tu i ostali... tako da ono, nadam se da znaš šta radiš ;)
 
Poslednja izmena:
Cena BTC-a je ispod 200DMA i vidi se da death cross stiže, dakle BTC ima da u narednim mesecima padne i to dosta jako. Nema tu mnogo mudrosti, samo slušaj šta chart govori. Kad god sam zabrljao, to je bilo zato što nisam verovao u ono što mi chart kaže, nego sam pokušao da pratim neku drugu logiku. Tako lepo u aprilu cena otišla preko 200DMA i EMA ribbon krenuo da se izvrće, međutim ja slušam druge i krenem da pametujem, rešim da napravim swing trade, pa mora da se cena bar jednom odbije od 6k, bio je support toliko dugo, jel... od gotovog napravim veresiju.

Tako da više neću da izmišljam toplu vodu, sav BTC sam davno istovario na prvu naznaku šta se iza brda valja. Altove držim dok god zadržavaju sadašnji rising trendline prema BTC, ali sigurno će mi i oni krvariti prema dolaru zimus.

nek prvo dodje do 15 20k pa nek padne :d
 
Auuuu, e sad sam video sve. Prvo cena veštački oborena zadnji petak u mesecu kad se futures zatvaraju, a onda đipi gore preko 3k za dan. Manipulatore prosto zabole koliko im je manipulacija očigledna.
 
I ja sam sve video, kad će ispod 7k, odnosno 6k+, to nisam?

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока
 
Pa vi i dalje crtajte grafikone. :D
 
Auuuu, e sad sam video sve. Prvo cena veštački oborena zadnji petak u mesecu kad se futures zatvaraju, a onda đipi gore preko 3k za dan. Manipulatore prosto zabole koliko im je manipulacija očigledna.

Pošto je bilo toliko očigledno, bilo bi lepo da si podelio sa nama, da uzmemo i mi koji dinar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno