Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
LTC je klasični sado-mazo novčić,ali ja baš zbog toga i čuvam i dokupljujem

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nikad nisam nešto previše obraćao pažnju na LTC, uvek sam forsirao ETH pre svega ali nekako sad dok ovako zeza sa tom cenom (sve misliš sad će a ono nikako).....sve se mislim da će "opaliti" na gore pa će mi posle biti žao što ne kupih pa čak i po ovoj sadašnjoj ceni...[emoji1]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Купио сам по 140 10 комада па нек иде живот. Говорим о ЛТЦ.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
da li je pametno sad kupiti DOT ako mu je juce bio ATH...
 
Trenutni ulaz za LTC sa BTC mi je 0.00393 , sledeci na 0.00365 . Kilavi trenutno slazem se, al doci ce i njegovih 5 minuta. :D
Ako ste razocarani u coin koji drzite i zbog toga se dvoumite dal da ga prodate - strpite se jos malo. Imao sam preko 100 chainlinka i zbog toga sto se kilavio sam ga rasprodao po 16.9 , a sad je na 20$
 
Ne znam zašto gledate odnos ka USD..

Zar nije logično da jurite tik tok ciklus btc-alt nego ubacujete USD? [emoji2]

Npr eth je na max u zadnjih par meseci ka btc i nije loše da se predje iz eth u btc


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto gledate odnos ka USD..

Zar nije logično da jurite tik tok ciklus btc-alt nego ubacujete USD? [emoji2]

Npr eth je na max u zadnjih par meseci ka btc i nije loše da se predje iz eth u btc


Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
Možda ako kampuješ u BTC-u, ali ako ulaziš i izlaziš u ekvivalent fiata pred korekcije, onda ima smisla.
 
Trenutni ulaz za LTC sa BTC mi je 0.00393 , sledeci na 0.00365 . Kilavi trenutno slazem se, al doci ce i njegovih 5 minuta. :D
Ako ste razocarani u coin koji drzite i zbog toga se dvoumite dal da ga prodate - strpite se jos malo. Imao sam preko 100 chainlinka i zbog toga sto se kilavio sam ga rasprodao po 16.9 , a sad je na 20$
Mislis da ce past do tog levela? Logicnije mi je da se nece spustati ispod 0.0038 prije skoka, ali sta znam
8237c77e71b0822027474e1f4abc2bd7.jpg


Sent from my phone
 
Kako se zove ova formacija, wedge? Dobra je bila da pogodim mali ulaz na 115, ali sta znaci, je li bullish ili bearish znak?
cc92eb4233f73682312acf36441982c3.jpg


Edit:
Symmetric wedge izgleda, i ako ide gore onda ide sa 118 eura(140$ valjda)

Sent from my phone
 
Poslednja izmena:
Ljudi sta vam je sa LTCom? For real??? I kakvi su ovo meme lines?

Wedge ne moze biti jer kod wedge-a highs i lows linije idu u istom smeru (ka dole ili gore), symmetrical wedge ne postoji nego triangle. Sto ne znaci da je ovo triangle. Ukljuci EMA 50 100 i 200 pa ce ti se sve samo reci. A pre toga prebaci chart na pravi coin ;).

Protip: coini koji stizu i prestizu ce opaliti kada i LTC, verovatno i vise..
 
2017. je ovde bilo toliko besmislenog pisanja da su admini Benchmarka morali da zabrane pisanje novim clanovima u crypto sekciji.
Taj dan se ponovo blizi rekao bih. :)
 
Ljudi sta vam je sa LTCom? For real??? I kakvi su ovo meme lines?

Wedge ne moze biti jer kod wedge-a highs i lows linije idu u istom smeru (ka dole ili gore), symmetrical wedge ne postoji nego triangle. Sto ne znaci da je ovo triangle. Ukljuci EMA 50 100 i 200 pa ce ti se sve samo reci. A pre toga prebaci chart na pravi coin ;).

Protip: coini koji stizu i prestizu ce opaliti kada i LTC, verovatno i vise..

Moja greska triangle...ukljucio sam sve 3 EMA i nista mi se nije reklo[emoji23]

Koje coine, koji god da pogledam skocio je

Sent from my phone
 
AKRO me ponovo pozitivno iznenadio (skok od skoro 6% u nepunih 10 minuta), a evo to upravo radi i OMG (4% za 7 minuta). Oba projekta vezana za ETH mrežu...
 
LTC je krenuo u uptrend pocetkom oktobra, za 3,5 meseca dosao je do cene od 185 dolara znaci x4. Toliko o mrtvom konju, stim da se tek ocekuje znatniji skok jer kad mu pogledamo odnos kroz BTC tek tad shvatimo koliki potencijal ima LTC.
 
LTC je krenuo u uptrend pocetkom oktobra, za 3,5 meseca dosao je do cene od 185 dolara znaci x4. Toliko o mrtvom konju, stim da se tek ocekuje znatniji skok jer kad mu pogledamo odnos kroz BTC tek tad shvatimo koliki potencijal ima LTC.

Skakao zato što ga je pumpao Grayscale, kad je to prestalo, pala i cena. Njemu je jedina nada da Grayscale nastavi da ga pumpa, jer bez toga on nema šanse, jer je smeće. Njemu je cela žvaka bila da nudi jeftinije i brže transakcije nego BTC, a to su drugi novčići od onda odradili mnogo bolje i još mnogo više od toga. Nešto je Grayscale opet kupio prošle nedelje, pa ćemo videti. Ima poetike u tome što je LTC i počeo i završiće kao money grab.

Grayscale je inače kupio dosta i BTC u petak, a kako je NVT sveća za prošlu nedelju ostala crvena, ja sam dokupio još nešto. Ne verujem da će BTC još dugo ostati na ovim nivoima, mada bi bilo bolje da još bar nedelju-dve sačeka pre nego što produži gore.
 
Od poznatijih DASH i ETC koji trenutno ima slicnu cenu koju je imao u avgustu 2020.
 
Nijedan POW coin nije skocio znacajno, jer ima sell pritisak od strane minera.
Skacu tokeni i ovi proof-of-stupidity coini, stvoreni iz vazduha.
 
Poslednja izmena:
Jutros od 02:40h ispratio 12 altova u odnosu na LTC: [DASH, ZEC, DOGE, AKRO, IOST, DOT, XLM, XMR, REEF, ZEN, OMG, COCOS]
Izdvajam 4 koja su imali najbolje odnose do malopre:

LTC : AKRO
MAX 1 : 8649.21 u 04:33h
MIN 1 : 7633.33 u 07:18h (~13%)

LTC : REEF
MAX 1 : 8980.21 u 04:46h
MIN 1: 7479.74 u 11:47h (~20%)

LTC : OMG
MAX 1 : 35.833 u 04:28h
MIN 1 : 31.449 u 06:18h (~14%)

LTC : COCOS
MAX 1 : 274184.26 u 08:52h
MIN 1 : 207161.76 u 11:37h (~32%)
 
Svako od nas ima omiljene novcice koje cuva, trejduje itd. Na forumu se prica vodila u pravcu vidi sto je dobar DOT ili LINK nakon sto su pomenuti novcici dosli do svojih ATH i kako je naspram njih LTC mrtav konj. Ja sam siguran da ce LTC ova dva pomenuta novcica pregaziti u odnosu u narednom periodu, a sad zivi bili pa videli. Kad sam kupovao ripple na ceni oko 0,20$ isto se vodila polemika kakav je taj novcic, da li ga volim ili ne meni je to nebitno, u tom momentu mi je to bila extra cena za kupovinu da li sam pogresio videcemo.
Drzim i ENJ i od njega ocekujem dosta u ovoj godini.
 
Probudio se LTC izgleda... Videcemo da li trzaj ili..... ja sam 70 posto u njemu
 
Skakao zato što ga je pumpao Grayscale, kad je to prestalo, pala i cena. Njemu je jedina nada da Grayscale nastavi da ga pumpa, jer bez toga on nema šanse, jer je smeće. Njemu je cela žvaka bila da nudi jeftinije i brže transakcije nego BTC, a to su drugi novčići od onda odradili mnogo bolje i još mnogo više od toga. Nešto je Grayscale opet kupio prošle nedelje, pa ćemo videti. Ima poetike u tome što je LTC i počeo i završiće kao money grab.

Grayscale je inače kupio dosta i BTC u petak, a kako je NVT sveća za prošlu nedelju ostala crvena, ja sam dokupio još nešto. Ne verujem da će BTC još dugo ostati na ovim nivoima, mada bi bilo bolje da još bar nedelju-dve sačeka pre nego što produži gore.

Lupus in fabula
https://www.trustnodes.com/2021/01/16/grayscale-buys-370-million-bitcoin
 
Nikad manji 24h volume na Paxosu za LTC i BCH otkad pratim njihov ticker (~30 dana), "vazduh trepti kao da nebo gori..." :d

ltc-volume-paxos18-01-2021.jpg
 
Probudio se LTC izgleda... Videcemo da li trzaj ili..... ja sam 70 posto u njemu
Odbio se u cent od najvise cijene iz 2019te godine, sad dolje do 118e pa pukovnik ili pokojnik[emoji1]
c426dc1b89c59d41b38af1c4ce6fcdaf.jpg


Sent from my phone
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno