Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za to sto zelite je potrebno nekoliko moderatora da bez pardona maČetom seku promasene postove kojih je ovde podosta. Striktna pravila moraju da postoje ali nismo mi navikli na to.

On topic - Neo je skocio 30% u par sati, bas posto sam prodao sve. Da li neko ovde prati Neo/OMG, pomenuti su 2 puta u 1600 stranica teme?!
Pratim ja neo,prica na njihovom diskordu je da su kp kine izabrala neo za sluzbenu kriptovalutu(sta god im to znacilo)U ponedeljak imaju neke kao bitne vesti o tome ali pre ce biti da pustaju novi white paper i startuje dex neo tako da je ovo najverovatnije razlog pumpa dok koriste kp kine za jos veci hype.U svakom slucaju ja prodao 2/3 na 48$ dok ostalo cuvam za slucaj da kp stvarno to uradi.Evo twiter objave koja ne kaze nista konkretno tipa ako ovo citas vec si deo nea i odusevices se za 3 dana
https://twitter.com/MalcolmLerider/status/931521977839505408
 
BTC skok cene na Bitfinnex-u, imho, panika oko moguće nesolventnosti Bitfinnex-a i USD tether mogućih problema.
 
A zasto Usd tether ima probleme?Jel to na svim menjacnicama problem?

Gde si nasao te vesti?
 
pročitao sam pre dva dana da su krenuli stopama dolara, "printovano" preko 40 miliona tethera bez ikakvog pokrića
 
A kako su ga printovali ne razumem?Napravili odredjen broj novcanika i puff samo se odjedanput stvorilo 40 miliona?
 
Oni to rade non-stop. Problem je sigurno to veliki ali sve dok vrse isplatu nije.
 
Procitao sam sve pazljivo i komentare dole neki pisu da nemaju problema sa bitfinnex-om deluje prica malo prenaduvano videcemo.

Inace sutra je po meni veoma vazan dan videcemo gde stojimo sa bitkoinom konacno,bitcoin cash razocarao nije dosao do 1500 dolara a kamoli do 2000 prevelik hype+potrebno je dosta novca da se pogura cena.

Altovi standardno cim stanu i btc i bcc odmah idu gore.

U svakom slucaju meni altovi deluju klimavo treba cekati padove i na njima profitirati ne bih smeo da kupim danas nista ni altove ni btc ni bcc...Ceka se ponedeljak i rasplet situacije.

Sve ovo je samo moje misljenje :) eto da napisem nesto da probijem led posto niko vise nista ne pise u temi...
 
Što se BCC-a tiče, ušao na 0.128, izašao na 0.181. Očekivao sam da ide do 2.0, ali nije bilo snage.
 
Fallout3, "Inace sutra je po meni veoma vazan dan videcemo gde stojimo sa bitkoinom konacno"
Šta se sutra očekuje to?
 
Dobro si procenio :) ja sam usao na 1100 a izasao na 1300 kad sam video da nema snage....

Mogao sam i da stavim ordere na 900 ali sam mislio ako dodje na 900 tu ce se i zadrzati neko vreme pa cu ga kupiti a ispalo je da sam to prespavao nazalost.

Sad se nadam rastu bitkoina sutra i daljoj stagnaciji Bcc-a kupicu ga na 900-1000 ako padne ako ne padne cekacu da probije trenutnu high cenu....Ovo sada cena od 1182 je ok cena ali ceo dan se vrti oko to cene mora da se saceka da se vidi gde ce.

Pa ocekuje se oporavak Bitcoin-a dosta je stojao ukopan ceo vikend i petak.Onaj pad na 7460 to i ne racunam jer je to kratko trajalo uglavnom je bio stabilan niti je isao mnogo gore ni mnogo dole.
 
Poslednja izmena:
Pazite samo da se ne ukopate sa bcc jer ce ga kad tad pustiti niz vodu
 
Naravno ekstreman oprez je potreban za njega najbolja je zarada na sitno kupis na 900 prodas na 1000 ili manje.Ne ocekujte da ce biti 2000 ili vise dolara uskoro za tako nesto je potreban ogroman pad bitkoina a posle onakvog pada na 5000 nece skoro biti takvih ogromnih padova.Bar se tako pokazalo do sada da posle tih ogromih padova bitkoina prodje mesec ili vise pa opet bude neki tako jaci pad.

To je samo moje misljenje.
 
Poslednja izmena:
Svi su signali da btc ide gore a i ltc zajedno u paru. Danima sinhronizovano vrebaju. To su dva konja na koja bih ja obratio posebnu paznju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Svi su signali da btc ide gore a i ltc zajedno u paru. Danima sinhronizovano vrebaju. To su dva konja na koja bih ja obratio posebnu paznju.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Da Btc evo lagano krenuo Ltc ce verovatno krenuti samo malo sporije.

Svidja mi se sto Btc ide ovako sporo to je mnogo bolje od naglih skokova i padova cenim da ce do petka biti minimum 8500 do 8700....Bcc sa 1200 poceo polako da pada ako se zaustavi do petka na 1050 to je dobra osnova za vikend napad na 1400-1500....

Naravno samo moje misljenje.

Sve to moze da padne u vodu ako se pojavi neka negativna vest u vezi btc-a.
 
Dobih kao neki info za 'Decred' da bi trebao u Januaru ici gore, a do tada da ima neke oscilacije. Kao sto svi znate jedan dan mijenja sve, a ne cak dva mjeseca, tako da budite oprezni.

Razlog je sto ce Decred biti na nekim novim mjenjacnicama u Korei, a zatim u Venecueli.

To je to.
 
Kako volim kad ga namirišem da će da poleti!

JnqsLWw.jpg
 
Bravo :) ja sam ga kupio na 1250 kada sam 100 posto bio siguran da nece da se odbije i padne,sad cekam da probije ovih 1350 pa kupujem ga ponovo :).Mislim ako ga probije ako ne probije nista.
 
Poslednja izmena:
Da na Bch moze lepo da se zaradi ali je najrizicniji od svih novcica i mora covek da bude najoprezniji sa njim ne bi smeo sad da kupim i da stavim order na 1400 i da odem da spavam....

Ltc kakav god da je stabilniji je daleko od Bch-a nema velikih padova....Ali zato nema ni velikog rasta.

Evo pored Bch-a ulozio sam malo i u Dash kupio sam na 547 danas i stavio order na 600 dolara pa ako prodje prodje ako ne nista.Dash cak i da krene da pada veceras pasce recimo na 500 pa ce se odbiti do 550 tako ja razmisljam i zato mogu mirno da spavam....

Pre par dana isto sam imao ordere kod Dash-a koji su lepo prosli obicno su mi orderi bili 400 pa 500 pa evo sada 600....I tako malo pomalo lepo se zaradi....Na primer tako nesto ne bih ni smeo da pokusavam sa Bch.

U petak izlazim u Tether i cekam da vidim sta ce biti ako Bch nastavlja da divlja ulazim u njega tada....

Dash i Bch su sada glavni za zaradu ovi ostali altovi daleko sporiji rast imaju....

Za bitkoin sam promasio da ce 8500 da bude do petka dosao je samo do 8400 ali dobro imamo i cetvrtak i petak videcemo.
 
Poslednja izmena:
Ja imam taktiku da sam u fiatu dok se ne desi drastičan pad. Onda strpljivo čekam ovakav skok za prodaju. Takođe koristim i par BCH/LTC. Samo staloženo i ne previše halapljivo. S obzirom da nemam previše vremena da tumačim grafikone i gledam support zone, moram tako i za sada mi se pokazalo kao ok. LTC me je ubijao koliko uvek okrene na onu stranu suprotnu od mene.
 
To je obicno i moja taktika ali kad vec divljaju altovi rekoh da iskoristim to jer bas dugo nisu divljali zbog bitkoina.Kad budem primetio da nemaju vise snagu bezim nazad u fiat i hvatam bounce kad budu padali.

Da i ja isto nisam halapljiv nego lovim te male uspone ili padove zakljucio sam da je to mnogo bolje i zbog zivaca i zbog zarade.

Ja te razumem kupio sam bio Ltc mislim pre 2 nedelje na 60 i padne on na 55 nista kupim ja neku kolicinu na 55 i posle kad je dosao na 63 prodam ja svu kolicinu i dignem ruke evo ga sada na 70 ali mi nije zao....Ne verujem da cu vise ulagati u Ltc uopste jedino ako uhvatim neki veliki skok ili pad ne gube mi se vise zivci na njemu.
 
Posložile se kockice, baš fino. BTC u kanalu 8100*8200 rekao bih, i naravno altovi to koriste maximalno.
Ako BTC avako ostane neko vreme, LTC cu cekati na 100, Monero do 200. Jedino ne znam dali i koliko još može, BCH i ETH, rado bi izašao, jer se mogu strmoglaviti oba ukoliko bi bi BTC "jače" krenuo u bilo kom smjeru.
 
Bch napada danas sve vreme 1600. Vrlo lako moze da se desi koliko vec sutra da probije to i onda vec ide lagano napad na 1800-2000.
Trenutni, kako izgleda, jak support mu je na 1500.
Svakako povoljne vesti ga prate ovih dana, izmedju ostalog izlazak na stamp 07. Dec, zatim vec vise od mesec dana nije bilo najave novog batch-a od Bitmaina, a i btc lagano ide dole. Za sada je sve kako treba.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jeste napada ceo dan to je vec vidjena situacija samo razmislite koliko je posle onog pada od 2900 ostao prvo na 1500 pa na 1400 pa na 1300 i na kraju pao na ispod 900.

Onda ovaj zadnji pad prvo 1376 posle danima oko 1290 cisto da ti da nadu da ide na 1500 ali nista nije bilo od toga na kraju pada ispod 1200.

Tako da oprez ko nije siguran 100 posto da udje na ovu cenu nek ne ulazi bolje da ceka 1620 da probije nego da se kupi sada pa da opet bude kukanja....

Videce se tacno kad probije 1620 jos koliko ide gore to sve jako brzo ide minimum bih rekao da ce biti onda na 1700 pa navise.

Za altove mislim da ce sutra biti pauzica mala jednostavno svi su previse eksplodirali mora malo da padnu pa ce da vidimo za dalje....Ako nastave da rastu to ce biti veliko iznenadjenje.
 
Poslednja izmena:
Opet danas BCH poludeo ceo dan, a večeras ga uhvatim na 1663$, sad idemo ka 1800$ lagano.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno