Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ukoliko ne dodje do pullbacka kojeg svi ocekuju a neki i prizeljkuju nebi me iznenadilo da bude i daleko vise od 6k.
 
ATH iz minuta u minut. Ovo ne staje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
posto na poloniexu tek sutra dolazi bccda menjam po ovoj losoj situaciji zec --> btc ili ne ? tj da li ce biti da koliko btca imas da ces toliko i bcca da dobiješ ?
 
Dobije se onoliko koliko si imao u trenutku podele, ne zna i sad nista da menjas
 
Sreca zatvorio na vreme short, inace bi upao u strasnu minuscinu.

Usao na $3980 sa ne-velikom kolicinom. Cekam do utorka da vidim sta ce biti. Ovo je neverovatno.

Edit, izasao na $4030, ovo kinezi eksperimentisu.

P.S Ovo je vec kocka, odustajem od trgovine za sada. Moze i gore a moze i dole, too risky.

proso i ja na 3960$ :D sad je stvarno ulaz rizican, i dalje cekam veci crveni dildo ali kako je krenulo vjerovatno ce prije na 5k :)

Svakako sta god bude ovo je extra ispalo, sad samo hrabri ulaze ja nisam medju njima :d
 
Evo i ja podigao zadnjih 50$ koliko mi je ostalo u vrijednosti bitcoina haha. Pa, kada malo opane, valja uci sa konkretnim kapitalom :D :D :D
 
Ja u neo trenutno, em neo raste u odnosu na btc em btc raste.
Duplo umakanje:d

Inace sam u zadnjih mj dana povecao saldo za 1418.55% u $ u btc 750.57%
Nije da se hvalim, nego da shvatite zasto govorim da mi je ovo nestvarno i da ne mogu da vjerujem.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li je prekasno da sad uđem u Neo? Imam neka sredstva ali mi deluje da će sada usporiti.
 
Ne znam da li je prekasno da sad uđem u Neo? Imam neka sredstva ali mi deluje da će sada usporiti.

Ja sam tako mislio na 25$, izgleda da ima veliku podršku žutih i verujem da će biti istresanje e sad na kojoj granici pitanje je.
Idem ja ponovo BTC-ETH sada na 0.07-0.072 pa cekam da se vratim na 0.08 i iznad.
 
Malo gledao i analizirao.

Ima ovo jos lufta gore. Usao sam jutros na okruglo $4000 pa dokupio jos malo na $4080.

$4400 je solidan otpor. Posle toga $4900-5000.

Gledam kako se odvija situacija ali velike su sanse da rasprodam 80% na $4940, ako se ne promeni nesto u medjuvremenu i ne izletim ranije.

P.S Ako probije $5000 kojim slucajem, peak moze biti ko zna gde, cak ni $7k onda nije daleko.
 
ja nesto gledam ovih dana i cenim da testiraju 5000$. Ne verujem da ce probiti 5000, pre ce da bude da stigne do 4700-4900 i onda bi trebao raspad na nekih 3xxx tj stabilizacija i novi rast oko nove
 
jel se BTC preliva se u eth ? pa ce pump konacno.
 
Poslednja izmena:
dobro napreduje sto kazes mozda i bude nesto od njega


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Screen Shot 2017-08-15 at 11.39.00.png

Jos samo avatar da promenim u medveda. ;)
 
Dok glavni tone, tonu svi.

Kad pocnu izlaziti pare iz BTC-a, videcemo gde ce se prelivati.

Ja navijam za LTC, ali moze i te kako FAIL-ovati. Vec par nedelja izgleda skroz mrtvo, kao i pred svaki pump.
 
NIjedan alt ne raste i ako bitcoin ode u nebo ..cak sta vise altovi i u dolarima padaju neki i debelo
 
To je zato sto je sve prenapumpano.

I sad me ljudi pitaju u sta uloziti.
 
Ja sam kupovao malo ETC..od 14.5 pa do 13.5..mada sad je i nize..al racunam vratice se na 15$+
 
da bre, daj da cujemo i te ltc prognoze :d gde sad ide, na 0.03?

Ne preliva se jos btc nigde polako, samo pametno
 
Sta koristite za "daily trade" ? Bittrex ili nesto drugo ?
 
Poslednja izmena:
obratiti paznju na ETH, moze lako na 400+ makar privremeno, ocekivano zbog sutrasnjeg pojavljivanja na Bitstampu, ocekujem vrlo brzu korekciju i pad na 350-360, kad se uspostavi razvnoteza
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno