Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mene zanima koliko ima clanova iz poreske ovde koji se raspituju :d
 
Jutros za malo da se osnuje streljacki vod zbog ovih sto pitaju za trgovinu btc, racune i kartice...

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
@fizičar
to ti je isto ko kad pitaš matorce da ti razmene 50e i oni ti daju dinare haha :d
Zašto ti je i palo na pamet da je to ilegalno :type:
Ljudi kupuju kuće,kola,primaju platu u BTC sajtovi primaju btc za igre,stvari itd....
Oni koji se bune da je nelegalno npr. neki političari ili neke vlade njima smeta jel nemogu da prate lepo sve kako mrda njihov mrav u njihovoj državi pa otud takvih objava ponekad. :S:...


Naveo sam gore, da mi je Pay pal napisao u odgovoru zašto ne dozvoljavaju SMS dopunu Walleta, da nije u skladu sa zakonima Srbije....
Mene samo interesuje SMS transakcija i da me ne z.... za bednih 20 evra povremeno ,da je veća suma bih otvorio račun...
Za kakve su me gluposti birokrate cimale da moram i za ovo da pitam...
 
Poslednja izmena:
Jel se i vama btc-e vuce k'o crkotina?
 
Ceo dan Storm

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Svasta... Ok, zahvaljujem, bitno da nije nesto do mene.
 
Mnogo novih na forumu odjednom pa eto i ja da pitam nesto :)
Da li se zna unapred neko vreme da ce nesto ovako da se desi sa BTC-om? Na kraju se uvek sazna sta je uzrokovalo pad ili porast BTC-a ali mene zanima da li moze da se zaradi neki dinar na tome :) ako me razumete..
 
Mnogo novih na forumu odjednom pa eto i ja da pitam nesto :)
Da li se zna unapred neko vreme da ce nesto ovako da se desi sa BTC-om? Na kraju se uvek sazna sta je uzrokovalo pad ili porast BTC-a ali mene zanima da li moze da se zaradi neki dinar na tome :) ako me razumete..

Kako vremenska prognoza nekad pogodi vreme a nekad omane.;)
Mnogo je tu filozofija ali moje pitanje je kako misliš da zaradiš dinar, nisi precizirao?

Da si pročitao crypto vesti znao bi šta je uzrokovalo pad BTC a. Bankarska revizija BTC isplata u Kini.
Da li prodati stan i kupiti BTC za sve pare? Da i ne. :-devil-:
Da li uložiti sad u Mining kada ETH treba da stane da se kopa za par meseci Da i NE.
Da li krenuti da se baviš trgovinom sa alt novčićima vrlo verovatno sa mnogo strpljenja i znanja može neki din da se uzme do tada ćeš više izgubiti verovatno tako da odgovor Da i Ne.
Malo sam filozofski odgovor dao ali i pitanje je takvo :p :wave:
 
Mnogo novih na forumu odjednom pa eto i ja da pitam nesto :)
Da li se zna unapred neko vreme da ce nesto ovako da se desi sa BTC-om? Na kraju se uvek sazna sta je uzrokovalo pad ili porast BTC-a ali mene zanima da li moze da se zaradi neki dinar na tome :) ako me razumete..

Otprilike kad padne cena 5x od maksimuma kupi i cekaj godinu-dve. maksimum ces videti tek posle 6-7 meseci koliki je bio.
 
Teško da će ići gore, koliko su Kinezi pritisli btc ponovo...
 
Je li na cexu sve normalno kao i doa sada?! Koji je max dnevno za dizanje ?
 
Kao i do sada, vise nego sto ti treba ;)

Kinezi tesko da mogu da zaustave trgovinu btc-om niti to zele. Oni su svesni koja je to industrija ali ih pad juana tera da sprece masovnu kupovinu kriptovaluta da bi sprecili povecanje inflacije. Jednostavno su stigli do cifre gde im se upalila lampica i ostalo je sasvim ocekivana reakcija. Nekog daljeg veceg pada ne verujem da ce biti pre Kineske Nove. Trziste je odreagovalo na vest i to je to. Sto se skoka tice to ce sada ici mnoooogo sporije.


sent from P9 lite
 
Samo da ispravim dobronamerno...inflacija nije isto sto i vrednost. Vrednost juana pada ulaskom u kripto, ne inflacija. Inflacija je pad vrednosti usled povecane kolicine valute na trzistu.
 
Ah pa to je isko povezano. Ljudi zbog inflacije svoju ustedjevinu prebacuju u btc i eto ti onda povecanja kolicine valute. Znam sta sam rekao i lepo sam napisao, kina pokusava da spreci povecanje inflacije a ne da spreci inflaciju. Kripto nije bio uzrok inflacije ali ako se inflacija nastavi kripto ce samo to da ubrza. To kina pokusava da iskontrolise a ne da zabrani btc.

sent from P9 lite
 
1dadb0da8fbfbe15310ff57266e0405f.jpg


Tramp and Putin coin :)
 
Je li jos neko dobio poruku od bitstamp-a? Otvorili su mi tiket sa pitanjima na koja moram odgovoriti medju njima traze i dokaze o porijeklu bitcoina, razlog koristenja bitstamp account-a (trading, arbitrage,investing...), da li pored bitstampa koristim jos neku mjenjacnicu na koju vrsim deposit bitcoina, itd.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Je li jos neko dobio poruku od bitstamp-a? Otvorili su mi tiket sa pitanjima na koja moram odgovoriti medju njima traze i dokaze o porijeklu bitcoina, razlog koristenja bitstamp account-a (trading, arbitrage,investing...), da li pored bitstampa koristim jos neku mjenjacnicu na koju vrsim deposit bitcoina, itd.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Statistika, ne vidim drugu svrhu ovakvih pitanja.
 
Odgovoricu im poslije posla pa cu vidjeti sta ce mi jos pisati. I ja pretpostavljam da je to anketa koja je isla random korisnicima

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel se ovo opet lagano zaleće ili samo surfuje ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Talasa, talasa :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno