Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel neko zna kad je sigurno izaci iz btc a da bi se dobio bitcoin gold? Tacan trenutak.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Ostavi se corava posla , airdrop snapshot ce biti 25 oktobra, premine BTC gold 1%, zclassic dev vec najvio istog dana BTC gold wallet bez premine, znaci bice cista glupost kao i sve ostalo sto se danas clonira
 
Znam, nepolazem neke nade, nego moze da se desi povoljna situacija u odnosu na cenu.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poenta je da ko ima neku iole lepu kol btc-a sto da ne iskoristi ako moze.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Kilavo ide BTC-u kod kineza.
Samo u menjačnici BTC38 cena donekle prati ostale menjačnice i iznosi 5600.
Malopre sam analizirao Huobi i trenutno je BTC ispod 5200 dolara, a maksimum je u toku noći bio 5380

Realno, u Kini je trenutno zanemariv deo tržišta BTC-a (ispod 3%) ali me čudi da do sada niko nije iskoristio ovoliku razliku.
 
Ja se natankao raznoraznim sh1tovima, imam osecaj da ce kroz koju nedelju eksplodirati.

LTC i ETH standardno. Pored toga sam uzeo BCH, XRP, ZEC i nesto XMR-a. Bogami na kraju kad sam video koliko fali $$$, sokirao sam se. :d
Ako raspolazem nadu u BTC i verujem u skok, onda necu ni malo pogresiti kod ovih altova koji ce 99% pratiti skok BTC-a. Mozda ne odmah, ali kasnije verovatno.

Prvi scenario je da ih BTC odmah povuce gore cim krene skok.

Drugi scenario je da krenu gore kad se BTC prenaduva i krene izduvavanje(desilo se mnogo puta ovih godina)
 
Logican potez, trenutno vecinu malo poznatijih altova da kupis neces pogresiti. ETH, LTC, ZEC, BCH, LBC, cak i xzc, xlm i sys (na sys coinu poceli da rade nesto poput masternodova, bice i tu pumpanja). Mogu da eksplodiraju za koji dan, nedelju, mesec, najbitnije je strpljenje.
 
jel radio neko kripto arbitazu? Da li je prica realna, pojavljuje se polako softver koji prati...
 
Zanimljivo mi je da nas vecina ulazi u altove, izlazi iz BTC. Bar delimicno.

Osećam da će BTC da eksplodira. Kontra ponašanju većine. :(
 
Hoce al meni je veca zarada da predjem u altove sad. Dovoljno sam uzeo na btc.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ja majnujem ZEC. A, portfolio rasporedio ravnomjerno na PAY,BNB, GNT,FCT,NEO. I nesto imam jos u UBQ, CTR.

Ovo sam ostavio long term u smislu nekoliko mjeseci.... Sada su skoro svi na istorijskom minimumu, pa red je da narastu :D Komentar vas na ovo ?
 
Ja se natankao raznoraznim sh1tovima, imam osecaj da ce kroz koju nedelju eksplodirati.

LTC i ETH standardno. Pored toga sam uzeo BCH, XRP, ZEC i nesto XMR-a. Bogami na kraju kad sam video koliko fali $$$, sokirao sam se. :d
Ako raspolazem nadu u BTC i verujem u skok, onda necu ni malo pogresiti kod ovih altova koji ce 99% pratiti skok BTC-a. Mozda ne odmah, ali kasnije verovatno.

Prvi scenario je da ih BTC odmah povuce gore cim krene skok.

Drugi scenario je da krenu gore kad se BTC prenaduva i krene izduvavanje(desilo se mnogo puta ovih godina)

Sad bi se mogao vrlo lako ostvariti Drugi scenario, jer BTC krece ali da vidimo moze li prvo probit ATH pa i 6000$, e sad po mom skromnom misljenju ako krene izduvavanje bojim se da ce odvuc ALT-ove dole.
 
LTC prati BTC, u poslednjem satu skocio 4% sad ce i ostali novcici da idu gore.
 
Kud svi Turci tu i mali mujo ... prebacih 70% portfolia u LTC, ajd da vidimo sta se desava :)
 
Tek sada?

Bilo je druze moj i boljih prilika, smanjio bi ulazak na blizu 50 i sad te ne bi bolela glava na koju ce stranu. :)

Nocas/ujutro na $6200-6300 idemo, kroz par dana (utorak ili sreda) jos jedna sveca na gore i tu bi trebali biti blizu $7000 ($6800-$6970 moja prognoza). Najvecim delom bi tu izasao ako sve bude islo po planu.

LTC bez $100 ne dam.
 
Da, nazalost... Imao sam skoro 50% portfolia zakljucano u ZEN-u i sinoc igrom slucaja sam ub'o sam pik i sto bi ti rekao "istresao se" u BTC, napravio sam 3.5x profita od ulozenog tako da sam i vise nego srecan :)
A danas sam ceo dan bio na putu tek sam pre 45min stigao, tako da nisam mogao da reagujem ranije te da udjem na nekih 58-59$ vec na 62$, videcemo do kraja meseca kako ce se ponasati :)
 
Da, nazalost... Imao sam skoro 50% portfolia zakljucano u ZEN-u i sinoc igrom slucaja sam ub'o sam pik i sto bi ti rekao "istresao se" u BTC, napravio sam 3.5x profita od ulozenog tako da sam i vise nego srecan :)
A danas sam ceo dan bio na putu tek sam pre 45min stigao, tako da nisam mogao da reagujem ranije te da udjem na nekih 58-59$ vec na 62$, videcemo do kraja meseca kako ce se ponasati :)

Lijepo je ovo cuti. Zakon !!! :type::-devil-::banana: Ja sam kopac odnedavno. ZEC-a furam. Ima li zeko potencijal barem za duplo za godinu dana ? Zbog povecanja koina u opticaju me zanima, da se ne zeznem. Jer mi je na long. Godina i vise....
 
Ja sam od Zeca odustao. Totalno je depresivno gledati ga kako se vrzma oko 200$, uz poneki peak (koji je dobar za one koji ga redovno prodaju)...
 
Tek sada?

Bilo je druze moj i boljih prilika, smanjio bi ulazak na blizu 50 i sad te ne bi bolela glava na koju ce stranu. :)

Nocas/ujutro na $6200-6300 idemo, kroz par dana (utorak ili sreda) jos jedna sveca na gore i tu bi trebali biti blizu $7000 ($6800-$6970 moja prognoza). Najvecim delom bi tu izasao ako sve bude islo po planu.

LTC bez $100 ne dam.

Valja ali sad preci iz eth u ltc? Da li moze vise da se zaradi? Ili je bolje ostati u ethereumu?
 
Ja sam od Zeca odustao. Totalno je depresivno gledati ga kako se vrzma oko 200$, uz poneki peak (koji je dobar za one koji ga redovno prodaju)...

Mozda bolje sto miruje sada, zbog diffa, da ne raste. BArem moja logika... NE znaci da sam u pravu. Jos sada kada je ZEN skocio i nakon ETH forka, DIFF zeca se opet vratio na period avgust/septembar skoro...
 
Tek sada?

Bilo je druze moj i boljih prilika, smanjio bi ulazak na blizu 50 i sad te ne bi bolela glava na koju ce stranu. :)

Nocas/ujutro na $6200-6300 idemo, kroz par dana (utorak ili sreda) jos jedna sveca na gore i tu bi trebali biti blizu $7000 ($6800-$6970 moja prognoza). Najvecim delom bi tu izasao ako sve bude islo po planu.

LTC bez $100 ne dam.

E matori, tako ja jos uvek cuvam MAxcoin
 
A ima li ko kakvo misljenje o ETH cash ?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno