Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sta trosis reci zeljko, skoro sve je scam u kripto svetu, ljudi ce i dalje ulagati, ne mozes ih zaustaviti.
 
ma neka je sve scam dokle se isplati rudarenje.. kopas i prodajes i zadovoljni svi
 
Ne razumete poentu..... na scamu ti neces zaraditi, a ako ides na to proslo je 5 puta ajmo i 6-ti, jednog dna tvoj saldo ce biti 0
 
Ne razumete poentu..... na scamu ti neces zaraditi, a ako ides na to proslo je 5 puta ajmo i 6-ti, jednog dna tvoj saldo ce biti 0

Nece nikad ako uvek ulazes isto a zaradu cuvas/isplacujes. Ako si ulozio 1btc a dobio 10, neces uloziti 10 nego opet 1 ako nisi retos.
 
DA ulazem u ne znam sta... nikada ne bih ulagao sve.. Povratim ulozeno ROI, a onda kasnije nikad ne bih ulagao celu zaradu..
 
eeee, lako je to reći, al đavo nikad ne spava , samo smišlja kako da te natera da praviš neke gluposti, "što ne bih uložio sve što sam zaradio, da utrostručim iznos"
 
Charlie Lee‏Verified account @SatoshiLite 2h2 hours ago
More
Prediction: When BIP91 locks in and pools signal SegWit, BTC price will rally hard. Just like for Litecoin, market knows SegWit is awesome.

Mozda oce da svi predju u bit pa rokne mega pamp na ltc :D
 
Poslednja izmena:
napisao je nedavno 3000 60 in 2, kao zezancija, ali moglo bi to uskoro da bude :D
 
Aha, napisao majke mu ga :d Jos mi ne verujemo a on se kao zajebava. To je napisao pre 12 dana. Ako "in 2" znaci in two weeks" to znaci da ce LTC u roku od 2 dana na 0.02 ;)
 
Di ga je krenuo BTC?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
10k
 
Ajd da vidimo, ovo ostalo je otislo, ltc uvek kao ono sediste u vozu u hodniku na rasklapanje :)
Mora to malo da poguraju kinezi sada ili nikada.
 
Pozdrav, ja sam novi na forumu. Već dugo vremena pratim kretanje vrijednosti bitcoina, te sam odlučio malo uložiti u njega u povoljnom momentu. Posljednjih dana pratio sam stranice odakle bih mogao kupiti i uplatiti kada bude vrijeme za to (jer sam iz BiH). Na localbitcoinu imam samo jednu ponudu koja je preskupa, od ostalih mogućnosti kupovinom preko kreditne kartice svi sajtovi traže dokumente za verifikaciju (što bih volio preskočiti). Kao najpovoljniju soluciju pronašao sam da BTC kupim preko CEX.IO te dalje prebacim na svoj wallet i trgujem. Znam da je i ovo veoma loše rješenje ali to mi je za sad najpovoljnije. Da li neko ima kakav bolji savjet gdje da kupim? Znaci kupio bih preko kreditne kartice, uplatom na banku ili licno se našao sa prodavcem samo da sto povoljnije dobijem kupovinu. Nadam se da neko pomogne, veliko hvala i lijep pozdrav.

Poslano sa mog SM-J700H koristeći Tapatalk
 
@Saj na kolko da se prezalimo za LTC ja mislim na 0.1 sve ispod je dzaba :p
 
Sve djubrestina do djubrestine.... konstruktivnije od ovog nema........
 
pa samo ga pratis i radis suprotno :d
 
Zar nije bilo pametnije da si ostao u btc?
Btc ide ko raketa a ti prešao u alt, ne kontam.
 
Zanimljivo. BTC za 12 sati skocio sa 2250 na 2720 USD, tj 20% :) ako neko ima ideju dokle ce ovo, tj kada da ocekujemo korekciju?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno