Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto kaze spaske, kada postoji nesigurnost razdeli planiranu sumu uloga na vise manjih ordera prilikom kupovine na taj nacin sebi dajes vise prostora za kasnije reagovanje u slucaju naglih promena u cenama.
Ja sam pre neki dan zvizno poveci deo svog portfolia u LTC verujuci da ce uslediti skok, kad ono medjutim zatim! Sada sam zakljucan neko vreme dok se ne smiri ovaj hype oko BTC-a... narauvoucenije i kada verujes u nesto uvek idi sa dozom opreza i kupuj vise po manje nego alavo odjednom.
 
Hvala vam puno, super savet :) ono prekjuce kad su mnogi altovi padali, razmisljala sam da kupim deo, ali kao ajde mozda ce jos malo pasti. Kasnije cu poceli da se oporavljaju, pa sam onda postala skroz neodlucna.
 
Koliko sam uspeo da se informisem izgleda da dosta ljudi ceka ovaj drugi fork BTC a tj. Segwit2x koji ce biti 18 novembra. E sad po meni ima logike da altovi tek tada krenu a BTC krene ozbiljnije da pada. Ako je tako onda ce BTC rasti do 18. Tako da cena BTC a nece dole do 18 a i altovi mogu samo dodatno da padnu, osim ako se ovaj budjavi BTC gold nepretoci u altove. Ispravite me ako gresim.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Do Seg2x ima jos skoro 4 nedelje. Ovde se za dan - dva svasta izdesava, tako da je u ovoj vatri prerano govoriti sta ce biti.

Sta ako posle forka krene masovna prodaja, duboki dump do recimo 3500 ili 4000. On generalno posle toga moze do 6-7k u roku od nedelju dana. Tesko je (nemoguce) predvideti sta ce biti.

Ovo do sada smo drzali doneke na dlanu i znali neke targete. Ako dostigne $7000, ja cu vecinu prodati jer mi ta sestocifrena dolarska cifra sasvim odgovara. Uvek nesto malo ostavim, cisto ako krene do $10000, da ne blenem i kriziran. :d

Ocekujem zelenilo za prvu nedelju Novembra sto se altova tice. Napunio sam se svakakvih krseva pa cemo videti na cemu cu popu$iti, na cemu profitirati.
 
Ja svaki čas očekujem čuvenu mega korekciju, da mi konačno btc bude u plusu (sa vedrije strane pogled).

Savet iz 2013 za btc:


:)

1. BUY
2. Wait for the price to double.
3. Sell 60 % so yo're a bit ahead.
4. Withdraw fiat and coins. Spend fiat, hold coins !

e tako se to radi, reda velicine 100k coina.

Savet je bio primenljiv i u 2017.

Još jedan dokaz da je mega korekcija vrlo očekivana.


Da se kladim, rekao bih da će se ipak dogoditi i u 2017.
Ali i sa pozitivnije strane, oporavak će trajati ekstremno brzo, jer sa btc je uvek "očekujte neočekivano",.da bi dirigenti uvećavali kapital.

Tako da cu u trenutku forka gledati da se ipak nadjem u USD, sa vrlo nisko postavljenim buy nalozima, možda i bez ikakavih buy naloga.
 
Poslednja izmena:
Po meni prva gledajuci dugorocni chart BTC a prva ozbiljnija korekcija bi bila na 3500. A mega korekciju ocekujem u sledecem eliot wave-u.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Samo da posle forka krenu nazad u altove, a ne u $
Mada moguce i da taj gold prebace opet u BTC i tek tad krene pohod na 7k. Bas nezahvalno sad biti u altovima
 
Poslednja izmena:
Ako krene crvenilo na btc ocekujte sve altove zajedno sa eth da ga prate, izlazice se u $ pa tek kad vide ljudi sta ce biti odna nazad u altove ili btc
 
Kako stvari stoje, ko dnevno trguje u naredna 24h nema ustajanja sa računara. [emoji3]

Kina je krenula žestoko dole.
 
Poslednja izmena:
ljudi pa jel realno da BCH ne moze da se vrati na 400+ dolara? evo 4sedmice stagnacija
 
Koliko primecujem Ltc za sada odoleva poprilicno. Ima najjaci suport na 50-55. Ako se zazdrzi na ovom u naredne dve nedelje ga vidim na 70+. Eth me zabrinjava, ocekujem da jos ide dole. Mozda cak i do 250.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Bato bre od kada si ti postao tako opasan spekulant do pre 2 nedelje si se raspitivao o menjacnicama :D
 
U kripto sve ide 10x ubrzano. Speed server. [emoji2]

Meni je samo ltc ostao da udjem od altova i da se zafrknem još tu. Možda i poslušam batu. [emoji2]
 
Kakvo pitanje takav je bio i odgovor.

Drugi odgovor bi bio, sačekaj da pogledam kristalnu kuglu pa da ti kažem.

Što se tiče BCH nema te analize koja može da ukaže na odgovor na takvo pitanje.

Bitmain ga je malo pogurao pre neki dan. Od njega dosta zavisi, i to mu je jedini kec u rukavu. Da nije njega, i 100$ bi bilo puno za BCH i jedino što mu drži cenu pored toga je to što je lako podložan manipulaciji, i lak je za uzimanje love od naivinih, pa neće baš odmah da ga ubunare.

Jel si sada zadovoljniji sa analizom?
 
U kripto sve ide 10x ubrzano. Speed server. [emoji2]

Meni je samo ltc ostao da udjem od altova i da se zafrknem još tu. Možda i poslušam batu. [emoji2]

Pa sada ti ulaz u LTC i nije tako los u poredjenju sa mojim (62$), uzmi sada neku kolicinu, sacekaj par dana da vidis kakva je situacija nakon forka, dal ce sve da se preliva u FIAT ili u Altove ...
 
Kakvo pitanje takav je bio i odgovor.

Drugi odgovor bi bio, sačekaj da pogledam kristalnu kuglu pa da ti kažem.

Što se tiče BCH nema te analize koja može da ukaže na odgovor na takvo pitanje.

Bitmain ga je malo pogurao pre neki dan. Od njega dosta zavisi, i to mu je jedini kec u rukavu. Da nije njega, i 100$ bi bilo puno za BCH i jedino što mu drži cenu pored toga je to što je lako podložan manipulaciji, i lak je za uzimanje love od naivinih, pa neće baš odmah da ga ubunare.

Jel si sada zadovoljniji sa analizom?

naravno :)
 
Šalu na stranu, i ja čekam da se ritne još jednom bar do 400 za izlaz, ali to može da bude sutra, za mesec dana, ili nikada.
 
YoBit je na granici da prsne. Tesko ce ispratiti toliki promet.
Jel se jos neko istresao na 0.12+, cekamo ~0.02 za re-buy
 
Pozdrav. Jedno pitanje. Nisam stigao da prebacim BTC sa bitstampa na bittrex radi dobijanja BTG, a bittrex je zabranio deponovanje 24h prije forka. Postoji li opcija sad na nekoj drugoj mjenjacnici da se na oanovu svog BTC dočepam BTG. Hvala

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
A da prebacis na neki wallet? Zasto mora menjacnica?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Pozdrav. Jedno pitanje. Nisam stigao da prebacim BTC sa bitstampa na bittrex radi dobijanja BTG, a bittrex je zabranio deponovanje 24h prije forka. Postoji li opcija sad na nekoj drugoj mjenjacnici da se na oanovu svog BTC dočepam BTG. Hvala

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Vidi jel radi depozit na cex.io oni ce djeliti Bgold
 
Da li poloniex deli btc gold?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kupljeni LTC od pre neki dan po 62$ sam prebacio na Bittrex, na Bittrexu ga zamenim za ETH, ETH zamenim za BTC, BTC prebacim na Bitfinex, tamo predjem u USD i za USD uzmem LTC po 52.2$ tako da sam uspeo da smanjim gubitke koliko toliko :)
 
Kupljeni LTC od pre neki dan po 62$ sam prebacio na Bittrex, na Bittrexu ga zamenim za ETH, ETH zamenim za BTC, BTC prebacim na Bitfinex, tamo predjem u USD i za USD uzmem LTC po 52.2$ tako da sam uspeo da smanjim gubitke koliko toliko :)
Hahahah. Bas nisi imao mira!

Ja mislim da je sad nikad bolji trenutak da se udje u eth, ko nije ovih dana. Takodje i neo, ltc itd...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Eth i dalje prati Btc, bukvalno preslikan grafikon u zadnjih par sati.

pitanje je da li ce nastaviti trend, ako Btc okrene na dole. Da li moze do 250$ ili cak 218 gde ima ogroman support.

Kakva su vasa misljenja?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno