Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A zašto Sia? Jer je jeftin? Apsolutno nebitno. MC je 1,6 milijardi, mnogo treba da se poveća da bi bilo neke fine zarade na njemu. Plus BTC može da ga povuče na dole ako (kad) počne da raste. Ja kontam da je voz tu maltene prošao i da treba da se juri nešto što će tek da eksplodira.
 
Poslednja izmena:
Onda je za tebe pravi izbog Dogecoin :d

OT Cindicator me je pravo ispostovao iako sam prilicno kasno usao s njim, vidjecemo :)
 
?
Zašto DOGE kad je i on težak skoro milijardu?
 
Na Kucoin berzi ima par coina koji bi mogli da explodiraju, mcap po 30-50 miliona, to lagano ode na 200 uz par dobrih vesti i pojave na vecim berzama. Jedino ne znam koliko je Kucoin sigurna opcija obzirom da je to ustvari Kubi koji je ugasen zbog kineskog bana, pa su se navodno preselili u Hong Kong ali izgleda samo lazirali adresu dok su i dalje u Kini.
 
Na Kucoin berzi ima par coina koji bi mogli da explodiraju, mcap po 30-50 miliona, to lagano ode na 200 uz par dobrih vesti i pojave na vecim berzama. Jedino ne znam koliko je Kucoin sigurna opcija obzirom da je to ustvari Kubi koji je ugasen zbog kineskog bana, pa su se navodno preselili u Hong Kong ali izgleda samo lazirali adresu dok su i dalje u Kini.
Sta si mislio, dbc, onion ili pearl? Nekako mi oni djeluju jedino za hold na prvu

Sent from my Z5
 
MarkoNS ubada ... :)

alfieri37.jpg
 
Da li neko cuva BNB coin i sta misli o njemu?
 
Kako se ispalio na Poloniex-u za verifikaciju da kupim SC (Siacoin).
Sad moram da cekam da ne prodje pa da ponovo.
Tamo mi se cini da je najeftiniji pa da okusam srecu, ono long(er) hold.



Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
eth zero napravi haos :) malopre bio 30$ sad je na 85$ :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakav je ebtc, vidim da danas fino raste.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ja bih isto rekao da SIA ide dole i da je ovo što rade trenutno jako loš potez. Oni su sami sebi napravili problem sa tim ASICom koji su objavili. I onda dođe Bitmain, kaže "e mi sad imamo isto ASIC", a SIA dev uzme da rejdžuje kako će ih banovati sa mreže, jer ako je in house majner, onda može, ali Bitmain koji realno ni ja ne volim ne može jer to uništava coin onda. Sama objava Obelisk majnera je sukob interesa, a ovo što sad rade je prosto glupavo. Hteli su ASIC, dobili su ASIC, nema sad plakanja. Ko zna šta će tu biti još, možda vidimo SIA Classic uskoro.

Ovo nije savet za investiranje ili neinvestiranje, samo moje viđenje cele situacije i mišljenje da će cena sa ovakvim pristupom SIA tima ići dole.
 
Poslednja izmena:
Ovaj Obelisk asic tek 31. avgusta ili ranije treba da stigne, plus preorder je veće preko 7 meseci a i spec i cena se menjala pa čak i datum.
Iza ovog ASIC minera stoji SC tim, i kako sam skontao njima se ne sviđa što je Bitmain upao u priču i čak zbog njih prave soft-fork da ih odbiju, ali time će samo trenutno kupljenje Bitmain ASIC da diskredituju na par meseci.
https://www.reddit.com/r/siacoin/comments/7r4spy/dev_team_thoughts_on_the_bitmain_a3/
https://www.reddit.com/r/vertcoin/comments/7r597q/bitmain_makes_siacoin_asic_gonna_wreck_dem/

Jedino moram da pročitam detaljno ovaj njihov članak da pokušam da shvatim zašto su se odlučili za ASIC.
https://blog.sia.tech/choosing-asics-for-sia-b318505b5b51

Meni ne ide u glavu kako ASCI može da doprinese decentralizaciji mreže, i odbijanja 51% hashrate napada?
 
el to neki scam ? ja sam juce uzeo par kom kada je bio 60$ dal da odmah prodam to dok jos moze? posto pisu da je scam na btctalku?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Danas mu je bio lep pump isao je do 370$ :D

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima li kakvih svezih informacija za dobijanje ETZ-a ko poseduje ETH.

#ETZ-net is not live!no nodes are live!nobody is able 2 transfer any etz atm!Whales are playing a internal pump show on #yobit to convince noobs to import their privatekey on not usable #etherzero-wallet for a free lunch. It smells like a #scam, it walks like a scam
 
Poslednja izmena:
To i meni liči tako.
A na njihovom sajtu kao gomilu menjačnica podržanijh.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
 
pustite te gluposti, sta se desava sad opet.. velike prodaje na gdax-u se desavaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno