Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eth ili btc nema greske, mada ja mislim da je eth mozda bolja opcija trenutno. Lepo je pao dole, manji je supply trenutno, a bice tako i narednih par nedelja te ocekujem da ce da ide na gore.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
OK, znaci cex.io je sasvim OK opcija da sa njom idem i samo ETH. U koliko ETH bi bilo preporucljivo da se ulozi i da li treba ulagati i u onaj ICO ili samo da se drzim ETH?
 
@dzejdzej
Nemoj me pogrešno razumeti (nije mi cilj omalovažavanje) ali pitanja su ti na nivou upada u kladionicu i traženja sa koliko para i na koga da se kladiš...teško da će javiti neki iskusniji član jer je bilo sličnih slučajeva pa su posle bili ispljuvani kako su ih lošim savetima navukli na gubitake (sa indicijom da su na tome lično profitirali)...
 
Poslednja izmena:
Pa dobro ljudi, jasno je da stvarno nemam iskustva sto se ovih stvari tice pa sam iz najbolje namere postavio pitanje. Taman posla da ocekujem da neko garantuje bilo sta. Sto se ICO tice, ja zaista ne razumem najbolje kako to sve funkcionise. Gde mogu da se malo edukujem pa da bolje shvatim sustinu i prednost koje aplikacije kreirane na bazi blockchaina nude u odnosu na postojece aplikacije? Molim vas da imate na umu da nismo svi u tim vodama, ali eto imamo volju da naucimo :)
 
Drzi se dalje od ICO-a dok ne ispeces skolu, 99.99% istih su teske gluposti i ponzy, a ja licno verujem da se ICO izduvava
 
Poslednja izmena:
@Brzina, hvala na informaciji.
A sto se tice naseg sajta ecd.rs, da li tu moze da se pazari?

Na ECD provereno radi kupovina za BTC. Plaća se u dinarima na njihov račun (može i web-bankingom, a može i standardno uplatnicom u banci ili pošti).

Da li treba obratiti paznju na jos neke bitne detalje, gde mogu da pratim kretanje valuta, prognoze buduceg kratanja kao i da li treba obratiti paznju na jos neke valute i tamo uloziti?

Najbolje je da pratiš na berzi na kojoj trguješ, a zbirni sajt za sve kriptovalute je https://coinmarketcap.com/
 
BTC ce uvek biti za one koji ne znaju, sigurica, iako ne verujem u ETH poskocice al bice i pucanja jer ce ga ICO-i vuci dole
 
Uhh, pa sta treba ovde da gledam? Moze pomoc, tj pojasnjenje grafikona?

To ti je odnos BTC/ETH. Isključiš ispod grafikona opcije Market Cap, Price (USD) da te ne buni.
Kao što možeš da primetiš ETH u poslednjih nekoliko dana raste u odnosu na BTC ... e sad šta će biti u narednih par dana ... :eyebrows:
 
:smash:

ETH skocio! Da li rasprodati i cekati pad pred kraj meseca? Sta nas ocekuje :)
Hvala starim Forumasima, za podrsku :) :type:
 
Kakva vam je strategija kod kupnje i prodaje?
Dali čekate par uzastopni padova ili dizanja pa onda prodajete- kupujete?
Ili već na prvoj većoj oscilaciji trejdate?
:)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
Kakva vam je strategija kod kupnje i prodaje?
Dali čekate par uzastopni padova ili dizanja pa onda prodajete- kupujete?
Ili već na prvoj većoj oscilaciji trejdate?
:)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Omv3UugiTLNjR52UFBfMTMGGSoANKEs550ynDVSkN-k.jpg
 
Trenutno je vrijeme za altcoine.
Pogledajte IOP, EMC2, okcash, ERC...
Mislim da je sad vrijeme da se od 1BTC u atcoinima u kratkom vremenu stvori 3 BTC-a koje možemo držati.


Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk
 
Kruze price da bi Amazon i Ebay od oktobra mogli prihvatiti BTC kao sredstvo placanja
ako je ovo istina ode BTC preko 10 000
 
Amazon ga prihvata 7 godina...ja mislim da je suplja kao i mnogo puta do sada.
 
... Pogledajte IOP, EMC2, okcash, ERC...
Mislim da je sad vrijeme da se od 1BTC u atcoinima u kratkom vremenu stvori 3 BTC-a koje možemo držati.

Trenutno gledam ovaj Einsteinium (EMC2) ... preovladava naša ekipa :) Beograd, Niš ...

Koliko problematično može da bude što čak 45% tokena drži 10 adresa?

Emc2-Richlist.jpg
 
Trenutno je vrijeme za altcoine.
Pogledajte IOP, EMC2, okcash, ERC...
Mislim da je sad vrijeme da se od 1BTC u atcoinima u kratkom vremenu stvori 3 BTC-a koje možemo držati.


Poslano sa mog XT1635-02 koristeći Tapatalk

Skupio si u jednoj recenici samo teske shitove..... treba i to znati :D

@investitor
Pa topic se polako pretvara u kako za 48h se obagatiti na ulaganju u piramidalne seme, masa newbia ulaze u totalno djubre i onda ovde pise.... 0 analiza, nula interesovanja
 
Poslednja izmena:
ja odavno pricam da ovaj deo foruma treba da se zatvori za clanove mladje od 5-6 godina i xxx postova. samo read only.
 
Moj predlog za ovaj thread, pisanje samo La prestige, read only --> svi ostali. :)
 
Nema tema za početnike! , da ste se malo organizirali i napravili par tema za novake, nebi sad imali "problema"
;))
A što se mene tiče uopce nevidim problem!, ako ko postavi "amatersko"" pitanje!
možda je nekom ispod časti odgovarati na početnička pitanja, možda nema volje, itd,
Ali netko se uvek nadje, i nikad neznaš kad može nešto dobro da se izdiskutuje na kraju!
Lp



Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Stvarno nije problem u pitanjima. Problem je kad ti sto postavljaju pitanja, postanu strucnjaci za mesec dana pa oni pocnu da predlazu gluposti.
 
i admini su ljudi koji ovo rade za dzabe, dakle nece da otvaraju 150 tema i posle da citaju kojekakvo djubre/brisu/uredjuju, sto se tice pitanja malo se iscitaju teme par stranica unazad, ponekad i XX stranica unazad, pa se pita a ne sve jedno te isto u krug i posle se kuka kako niko nece da pomogne od starijih clanova, kao sto vidite forum su naselili novi clanovi, zbog junka koji se pise stariji clanovi su pobegli sa foruma,

a sto se pomaganja tice nadjite postove pre 2-3-4 god pa pogledajte kako se pomagalo tad, sa sve vecom navalom novih koji bi da zarade sad odma', za 1 noc, imam pare sta da kupim ne znam ni kompjuter da upalim i drobljenjem sve jednih istih pitanja kvalitet foruma je dosta spao => stariji clanovi su pobegli, vise nemaju zelju ni da citaju
 
Da!. ..možda nije loše da se uvede za svaki post opcija svidja mi se i nesvidja mi se!?
I onda je lako nekoga "podržat" ili ne :)


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno