Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ovo je klasican pokusaj vikend dumpa... sam odluci, ja se nadam da ce svi dumper da izvise, pa mogla bi jos i koja berza da nestane kao btc-e na primer bitfinex ponovo da se nauce pameti
 
pu pu daleko bilo :D.. gde nadje bitfinex :)
 
Cek, cek...jel klasican pokusaj, ili je klasican dump? :)

I dokle ce klasicno da sidje?
 
Evo ce d sidje taman kad vi dumpujete da je to to.... u ovo sam 99.98% siguran, zato samo napred :smoke:
 
au ala pada sve, ja prodo rig pre neki dan kad je bila jaka cena, valjda ce sutra iskociti neki povoljan :D
 
Evo ce d sidje taman kad vi dumpujete da je to to.... u ovo sam 99.98% siguran, zato samo napred :smoke:

To ti je odgovor u stilu onog kada ja pitam italijana na engleskom: Is this black or white?
A on odgovori: Yes
:D

Nego posto znas da je klasican dump ili samo njegov pokusaj pred vikend, mislio sam da znas i do koje cene ce da padne...ali...;)
 
Poslednja izmena:
To ne zna niko, imas supporte pa se odna nadas da ce takvi pilicari da panice da tog nekog supporta, svako ko kaze da zna dokle ce pasti, laze
moze jedino da navede support level-e koje svi mogu da vide
 
Trenutno zakucan na oko 3700, ali deluje da ce jos dole.

Sta misle iskusniji, ako su prisutni?

Na oko 3700 postoji nekakav support, ali i to kada se kaze, meni je sve relativno, jer svi ti buy orderi mogu da se sklone u sekundi i da vise ne budu taj isti support. :)
 
Suport je trenutno na ~3550, ako popusti moze otici na 3200, a onda na 2800...to je neko moje vidjenje, cekaju se iskusniji clanovi da kazu po koju pametnu
 
Ako ne krene da pada onda ce da raste ...

Mislim da je ovo naj preciznija procena koja moze da se donese :p
 
A mogao bi i da prestane taj pump & dump non stop. [emoji16]
 
Nesto mislim da bas zato sto svi ocekuju pad da ide do okidaca od 3.600 pa na gore ....
 
Imam nekih 150 € koje mislim uložit. Ima li kakva lista " popularnosti" od ovih ostalih cripto valuta?
Nije puno love, ali za SAD je toliko mogu da uložim pa nek stoji! Što predlaže te? :)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
Imam nekih 150 € koje mislim uložit. Ima li kakva lista " popularnosti" od ovih ostalih cripto valuta?
Nije puno love, ali za SAD je toliko mogu da uložim pa nek stoji! Što predlaže te? :)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

trenutno sve valute idu su u kanalu, al dugoročno btc, i verov ltc i eth... al ako btc pukne onda sve leti u vazduh
 
@mareleki. Ima i ta mjesta
Zima je na vratima :)
Uložit u dvi tri valute, pomalo pratit i kad bude opet love uložim opet.
OK hvala

Ps:netko je pita štacu s tom lovom ovdje!
Pa od nekud se mora počet ( krenut).
 
Poslednja izmena:

Sto se tice ETH metropolis hardwork najbitniji update je aktiviranje Time Bomb-a od 18 meseci. Jos nije jasno definisan PoS protokol Casper posle tih 18meseci i koliki ce biti reward ali ocekuje se drasticno smanjena inflacija godisnja koja je trenutno izmedju 5-6%. Takodje eth koristi tehnologiju zcasha i postaje anoimna transakcija ali ne po defaultu kao kod Monera, vec je to opciono. Sto se tice kopanja narednih 18 meseci reward je smanjen kao i vreme izmedju 2 bloka da tako da 5eth/25s na 3th/15s tako da je 1eth svakih 5sekundi(sve ostaje isto). Za 18 bice iskopano poslednjih 5%eth koriscenjem PoW. Tako da kartice mogu polako na prodaju :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam dobrim delom u $ i ne kupujem nista za sada, ceka se niza cena
 
Zato sam upravo pitao za ostale perspektivne valute ;) (a relativno jeftinije za ulaganje).
Pa bi radje u neke "jeftinije" uložio "sicu" i pomalo pratio.


Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk

Pogledaj ZenCash, oko 15 miliona mu je market cap, Edgeless je na 50 mil. a od malo većih sa potencijalom rasta GameCredits i Lykke. Moja 2 satošija :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno