Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam kakve bi ovo moglo posledice da ima al sigurno ce ga sad mnogi klinci mrzeti. Poremetio je celo trziste.
 
sta kazu vitalik likvidirao shibu u vrednosti od 13.000 eth
 
Poslednja izmena:
Drzi se Feg. Nego, meni laicki gledano izgleda da su kucici preziveli i da ce ovo brzo nazad uzbrdo..

Elon sa 000....20 na 80 za desetak minuta..
 
Poslednja izmena:
Taman pred dump provalim da ima Elon na Bilaxy i srecom zakasnim sa kupovinom😬
 
Da se nadovezem na kucice i meme koine, ako ce neki od njih da uspe ili u najmanju ruku da zaista dobije neki use case onda je to Doge. Na ovom dipu sam uzeo dobru količinu i to na osnovu dva parametra:
Elon Musk i kredibilitet koji on ima. Razmisljajuci o njegovim nastupima, tvitovima ja sam ubedjen da je on vec nasao use case za Doge i samo je pitanje kada cemo mi obicni smrtnici da to saznamo. Siguran sam 100% da on nikada sebi ne bi dozvolio da shiluje neki koin čisto iz dosade, radi se o čoveku koji je u potpunosti promenio auto industriju i koji salje rakete u svemir, ljude na Mars... Ima tu nečega velikog, sigurno.

Drugi parametar je onaj jos vazniji, chart pokazuje skoro pa savrsen setup za Doge, cena se ponovo potvrdjuje na supportu, bullish triangle formation, tweezer candlestick...Ispadanje i probijanje supporta takodje daje odlicnu priliku za short. Skoro win-win situacija i verujem da cemo uskoro svasta jos videti od Doge-a.Screenshot (115).png
 
Previse je to novcica kao istreseno a cena nije makla akoro nista za Shibe. I Akite su se prepolovile samo. Sto se Elona tice pao je sa 240 na 20 za sat vremena, on je ubedljivo najvise stradao. Nesto mi se tu ne uklapa u prici.
Inace krenulo je isto kad je krenuo i btc da pada i sve ostalo.
 
Previse je to novcica kao istreseno a cena nije makla akoro nista za Shibe. I Akite su se prepolovile samo. Sto se Elona tice pao je sa 240 na 20 za sat vremena, on je ubedljivo najvise stradao. Nesto mi se tu ne uklapa u prici.
Inace krenulo je isto kad je krenuo i btc da pada i sve ostalo.
Ti kao ona Sofronije iz crtanog kad je igrao zmurke sa onim malim pa se sakrije iza bureta, a mali nesto racuna pa zabode asov i hop Sofronije na asovu. Ali kako pa pa pa ne, nije moguce, ali ja sam bio tamo. Bolje da ne gledam, mozda sam stvarno tamo 😂😂😂.
 
Previse je to novcica kao istreseno a cena nije makla akoro nista za Shibe. I Akite su se prepolovile samo. Sto se Elona tice pao je sa 240 na 20 za sat vremena, on je ubedljivo najvise stradao. Nesto mi se tu ne uklapa u prici.
Inace krenulo je isto kad je krenuo i btc da pada i sve ostalo.
Zato sto je veliki deo shibe donirao, milijardu dolara u shibama je poslao samo za India covid fund. To ce tek da se dumpuje. I akite je negde donirao.

 
Previse je to novcica kao istreseno a cena nije makla akoro nista za Shibe. I Akite su se prepolovile samo. Sto se Elona tice pao je sa 240 na 20 za sat vremena, on je ubedljivo najvise stradao. Nesto mi se tu ne uklapa u prici.
Inace krenulo je isto kad je krenuo i btc da pada i sve ostalo.
Ne znam, ja sam tu nesto malo dokupio, pa cemo da vidimo. Shibe i Akite su bez obzira na silne nule, ocigledno presle nivo da mogu i ovako nesto da prezive, a mislim da je razlog sto kod dobrog dela ljudi postoji uverenje da ce oni rasti jos xy puta, pa je sa padom cena krenula i kupovina koja je onda stabilizovala pad.

Edit: dokupio sam Elona
 
Pitaj boga sta ce ti Indijci da urade sa tim i gde ce sve to da zavrsi. Pokrasce vise nego ove nase lopuze sto cede suvu drenovinu.
 
Mislio sam da posle Safemoon više nikad neću kupovati shitcoine. Ali evo sad čitajući ovo sve kupio FEG. Cccc šta mi radite 😉
 
Ne znam, ja sam tu nesto malo dokupio, pa cemo da vidimo. Shibe i Akite su bez obzira na silne nule, ocigledno presle nivo da mogu i ovako nesto da prezive, a mislim da je razlog sto kod dobrog dela ljudi postoji uverenje da ce oni rasti jos xy puta, pa je sa padom cena krenula i kupovina koja je onda stabilizovala pad.

Edit: dokupio sam Elona
Da li si barem pogledao etherscan? Pa Vitalik je prodao jako mali deo coina, 5% je donirao i ostalo mu je jos 45% shibe. Da je prodao sve cena bi dosla na nulu. Taj fond kad krene da prodaje ide jos -50% minimum.

 
Editovao sam, posto sam skontao da nisam bas jasno napisao. Dokupio sam Elona, a iskreno, nisam pogledao ovu statistiku.
 
Taj fond ako krene da prodaje cena je 0.0000000000000000. Dzaba im brdo bezvrednih novcica. A Vitalik mi nije jasan zasto je uopste prodao tih 5%.
 
Citali ljudi za Dafinu i Jezdu godinama ranije i shvatili da sve to sada legalno mogu da sprovedu u delo, kako niste shvatili :)
 
Sto se FEG-a i drugih slicnih coina, mozete ih uzeti na gate.io mjenjacnicu i sa malo para mozete se poigrati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno