Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Auu i BCH opalio kao lud, kada su ga bukvalno svi otpisali, dosta sam u njeg ulozio tokom 2019/2020 i holdujem sve od tad, mnogo lepo za videti :)
 
  • Like
Reagovanja: _00
Svi sem mene zaradjuju 🙃🙃 sta ces, takva sudbina. Nije sudjeno, jednostavno... sta da se radi, neke druge godine. 🔝
Coini koje pratim bas su se razgoropadili.
Moguce je veoma da se blizi kraj uskoro... mozda cak u petom mesecu kola krenu nizbrdo... 😩😅
Jednostavno ne vidim nacin da dominacija ode gore a koliko takodje vidim, minuti mozda sati nas dele od 49,xx%
 
ako ltc dostigne prvu kosmicku , gravitacija ga ne obara :p
 
Da li jos ko drzi XVG, sve od novembra meseca ima fantastican rast i danasnji skok je izvanredan. Nadam se da ce dostici svoj ATH s vremenom.
Drzim ja XVG. Kao i ETC. I SC. Nema shitcoin-a koji danas nije skocio. XVG +35%, ETC +60%, SC +30%. DGB +40% ( doduse on je u 3 dana ). Da sam pametan pa da sve to prodam ali to se nece desiti bas zbog sta ako.
 
Drzim ja XVG. Kao i ETC. I SC. Nema shitcoin-a koji danas nije skocio. XVG +35%, ETC +60%, SC +30%. DGB +40% ( doduse on je u 3 dana ). Da sam pametan pa da sve to prodam ali to se nece desiti bas zbog sta ako.

Ne prodajem XVG prije bar 90% od starog ATH pa da puklo.
 
BCH probio 1100$ :)
 
Kao sto sam i rekao... minute su nas delile i zvanicno od
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-04-16-19-12-18-228_com.coingecko.coingeckoapp.jpg
    Screenshot_2021-04-16-19-12-18-228_com.coingecko.coingeckoapp.jpg
    50.9 KB · Pregleda: 229
Mesecima citam ovo sto saj govori i do skoro nije imalo smisla, medjutim poslednje dve tri mini korekcije ltc se dobro odrzao, skoro bez pada, verovatno je to pokrenulo psiholoski momenat kod ljudi pa su krenuli da kupuju.
E sad koliko ce da potraje, videcemo...
Ja sam relativno kasno usao u ltc, mada za mene je x 2 odlicna zarada.
 
Izasao sam iz trejda. Sad ce vikend tu je sve moguce. Ako bude dump uci su opet u trejd, ako ne bude jos bolje raste hold deo.
Dosta mi je za danas kripta.
 
Pozdrav za LTC familiju! 😃
YtD: BTC LTC :p

BTC-ETH-LTC-BCH-SOL-16-04-2021-1952h.png


😂
300-Litecoin.jpg
 
Mesecima citam ovo sto saj govori i do skoro nije imalo smisla, medjutim poslednje dve tri mini korekcije ltc se dobro odrzao, skoro bez pada, verovatno je to pokrenulo psiholoski momenat kod ljudi pa su krenuli da kupuju.
E sad koliko ce da potraje, videcemo...
Ja sam relativno kasno usao u ltc, mada za mene je x 2 odlicna zarada.
krastavac, pricao ja odavno ali u poslednje vreme se sve vise videlo da ce krenuti a ja imam sve manje argumenata pa sam malo i prestao da pricam. Ne vredi da dajem municiju da me neko trpa i da pricam kako ce da skoci. Svejedno kasni za ostalima, trebao je ranije da krene ali i pre 4 godine je ovako, Tek je u aprilu krenuo i bilo je zestoko posle toga.
 
krastavac, pricao ja odavno ali u poslednje vreme se sve vise videlo da ce krenuti a ja imam sve manje argumenata pa sam malo i prestao da pricam. Ne vredi da dajem municiju da me neko trpa i da pricam kako ce da skoci. Svejedno kasni za ostalima, trebao je ranije da krene ali i pre 4 godine je ovako, Tek je u aprilu krenuo i bilo je zestoko posle toga.
Ti uvek pricas o LTC-u i kada treba i kada ne treba i generalno lozis masu svojim postovima koji se u vecini slucajeva baziraju na tvojim nadanjima bez duboke tehnicke analize kako je ti nazivas. Vise tvoji postovi iritiraju druge, jer ko o cemu baba o ustipcima. Niko ne prica o svojim novcicima ovde na nacin na koji ti pises. Ili u tvom slucaju o novcicu. LTC ovo, LTC ono. U bull market-u nema novcica koji nije skocio. Nema razloga da to ne uradi i LTC. Neki su vise, neki manje. Bitno je da su skocili. Samo ne treba presdstavljati LTC kao "one coin to rule them all" i s(h)ilovati ga do besvesti.
 
Sta mislite o Vet novcicu, jel begati iz njega ili cekati jos? :D
 
Ono sto ja mislim, licno misljenje, je da poslednjih dana idu ti neki coini koji su bili mrtvi sve ovo vreme, ltc xrp etc. Pohrlioi su sad svi u njih jer ue ovo sve visestruko skocilo i nema logike da ide jos gore. Kad se to bude ispucalo mislim da ce biti jedno hladjenje.
 
Ono sto ja mislim, licno misljenje, je da poslednjih dana idu ti neki coini koji su bili mrtvi sve ovo vreme, ltc xrp etc. Pohrlioi su sad svi u njih jer ue ovo sve visestruko skocilo i nema logike da ide jos gore. Kad se to bude ispucalo mislim da ce biti jedno hladjenje.
Pa naravno. Preliva se keš iz napumpanih novčića u ne napumpane :)
Dobar si primer dao, xrp i ltc, kao i dash.

Iskreno, ne bih voleo da krene btc pump tokom vikenda... U tom slučaju se neće zadržati iznad trenutnog ATH...
Idealno bi bilo da krene pumpanje u ponedeljak, a da tokom vikenda altovi nastave pump...

U svakom slučaju, lagano i pametno :)

Uzdravlje 🍻
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno