Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dead-cat bounce ljudi moji. Cekam da se altovi povrate malo pa da se vratim u BTC i sto se mene tice mozemo i u bear market.
 
Naravno pored BNB o kom sam pisao neki dan i objavio targete za ulaz i izlaz, evo još nekoliko predloga za long altova.

I ne zaboravite Stop Loss da postavite ukoliko btc okrene nazad sa 50k.

Uzdravlje i srećno trejdovanje
 

Prilozi

  • screencapture-tradingview-chart-LTCUSD-FBrPz0kb-Buying-Areas-of-10-Altcoins-to-BUY-IT-RIGHT-NO...png
    screencapture-tradingview-chart-LTCUSD-FBrPz0kb-Buying-Areas-of-10-Altcoins-to-BUY-IT-RIGHT-NO...png
    226.4 KB · Pregleda: 149
Poslednja izmena:
a sta je HBAR? i am not sure 😀
Jako veliki potencijal
Imas ovde mnogo velikuh kompanija su uz projekat

Post automatically merged:

Naravno pored BNB o kom sam pisao neki dan i objavio targete za ulaz i izlaz, evo još nekoliko predloga za long altova.

I ne zaboravite Stop Loss da postavite ukoliko btc okrene nazad sa 50k.

Uzdravlje i srećno trejdovanje

Pogledajte prilog 299302

Ne vide ti se grafikoni, jako je sitno. Da malo krupniju sliku :)
 
Jako veliki potencijal
Imas ovde mnogo velikuh kompanija su uz projekat

džabe sve, srećno ti sa youtube šilerima😂 ne baca mi se 10 minuta vremena na te gluposti.
Pisao sam bar 100x svoje mišljenje o njima :) ali očigledno ne vredi.
 
džabe sve, srećno ti sa youtube šilerima😂 ne baca mi se 10 minuta vremena na te gluposti.
Pisao sam bar 100x svoje mišljenje o njima :) ali očigledno ne vredi.
O kome si pisao?
Nisam na osnovu ovog youtube snimka izabrao Hederu, samo sam ti dao kao predlog da pogledas.
Uz projekat su Google, Boing, LG ,Deutsche Telekom, IBM,.....
 
Ne vide ti se grafikoni, jako je sitno. Da malo krupniju sliku :)
Ne vredi, smanji se slika kako god napravim, verobatno je bug na sajtu.

Parovi su:

LTC/USD
EOS/USD
REEF/USD
XLM/USD
YFI/USD
OMG/USD
MKR/USD
ZIL/USD
NANO/USD
CELO/USD

Probaj da zumiraš koliko može. Mrzi me sad da pravim ponovo za sve
 
Ada/eth moze li ispod 0.008?
Sa btc ispod 25.
Koji je dobar ulaz tu?
 
Naravno pored BNB o kom sam pisao neki dan i objavio targete za ulaz i izlaz, evo još nekoliko predloga za long altova.

I ne zaboravite Stop Loss da postavite ukoliko btc okrene nazad sa 50k.

Uzdravlje i srećno trejdovanje

UPDATE:

Slika je prebačena u pdf fajl, pa može da se vidi
 

Prilozi

  • Long.pdf
    2.5 MB · Pregleda: 163
Shillerima sa YT se moze verovati samo ako su im usta zatvorena na thumbu, znaci ni jednom.

Evo da dodam ja jedan shit, prelep chart, imam ga od 0.8 pre dipa i jos uzeh na 0.95-1.15 u dipu, sta ti kazes Simke, gde je sledeca stanica :)?
 
Shillerima sa YT se moze verovati samo ako su im usta zatvorena na thumbu, znaci ni jednom.

Evo da dodam ja jedan shit, prelep chart, imam ga od 0.8 pre dipa i jos uzeh na 0.95-1.15 u dipu, sta ti kazes Simke, gde je sledeca stanica :)?
Kroz btc odnos:
0.000037 - 000075 i onda ko zna dokle.

Kroz USD odnos sve zavisi gde će btc da okrene o5 na dole.

Ako ima dobar marketing tim, i otvore se šilerima na YT, nebo je granica :p

Ja npr kad uletim u neki tako šlb token, postavim odmah order na 2x i tu prodam pola da izvučem uloženo što pre, a ostalo sve zavisi od apetita :giggle:
Možeš i nastaviti tako isto da postavljašp sell ordere na svakih 2x i prodaješ po pola, i tako dokle god ide gore.

S obzirom da je već na binance, može lepo da se napumpa.
Srećno i oprezno sa njim :) i nadam se da nisi previše uložio.
 
Ljudi poštovanje svima na ovom forumu. Drago mi je da postoje ljudi koji su spremni da podele svoje misljenje i iskustva.Forum pratim već neko vreme i iskreno što se tiče tehnike trejdovanja nemam skoro nikakvog iskustva. Ako može savet oko postavljanja stop loss radi smanjenja gubitka, u slučaju eventualnog ponovnog pada, obzirom da sam all in u kriptu. Na koliko postaviti stop loss u odnosu na trenutnu cenu, da li postaviti za celokupan kripto odjednom ili kako već... Uglavnom sam u ltc, ali deo i u bnb i ada. Hvala...
 
Jeste pun youtube shilera i upravo zbog toga sam bio jako oprezan, ovaj mi je iskreno zvucao, medjutim djelovalo mi je da shiluje voyager i sve se sakama u glavu bijem sto ga nisam poslusao, ode x20 od ovog klipa😐😔
 
Sto mi ide na .... ovaj ETH.
Davi li davi, ne moze da prebaci 1600 dolara i da zadrzi poziciju tu, pa polako da gradi na gore...
Uvek se odbije od ~ 1550 dolara nadole.
 
Sto mi ide na .... ovaj ETH.
Davi li davi, ne moze da prebaci 1600 dolara i da zadrzi poziciju tu, pa polako da gradi na gore...
Uvek se odbije od ~ 1550 dolara nadole.
Ali zato kad klepi 3-5k do kraja bulla minimum ima perje da leti 📈📈📊📊🍻🍻(opet razmisljam malo glasnije) 🤤🤤🤤

Uzmimo za primer BTC 100K samo!
Prosli bull je bio u jednom trenutku odnos 0.13(neka bide samo 0.1),znaci da se sad to desi, ETH = 10k
OK,reci ce mnogi nece dobaciti do tog odnosa, ok... nek dobaci ponovo 0.05,ETH = 5k.E sad... zamisli da BTC ode na vece grane, na 150-200k 👀
Odnos svakako nece da se topi, nije bear i ja ga yebem ako ne bude 0.07-0.1 odnos.
Eto 😎
Cisto na osnovu licnog ubedjenja, osecaja a i prethodnog odnosa.

"It's just matter of time"
 
Poslednja izmena:
Voleo bih bas sa tobom da se posavetujem. Tvoje misljenje bas cenim. Cini mi se da je momenat da jedan btc pretvorim u eth. Kapiram da ce opet za koji mesec otici bar na 0.04, a stoji po stoji. Da li mislis da je to ok potez?
Ja cu ti preneti njegovo misljenje.
All In na LTC, to covek prica jos od 2013. da smo ga svi slusali obogatili bi se na najvecen shitu koji postoji. 😁
 
Ja cu ti preneti njegovo misljenje.
All In na LTC, to covek prica jos od 2013. da smo ga svi slusali obogatili bi se na najvecen shitu koji postoji. 😁
Ali realno si upravu ... Da smo kupovali onda kad je [SAJ] rekao da treba ici "All in" i nista ne dirali stvarno bi nam bili puni dzepovi para ... ( LTC bi kupovao za 2$ a sad je mnogo vise ) :)

I LTC je stvarno bio dobar u proslom ciklusu u ovom se nije pokazao..

BTC se odbija od 20 day moving average, koja je trenutno 49k ( tu se odbio danas ) vidim da pokusava da ju probije ponovo .

Ako uspe onda ocekujem/verujem u ozbiljan alt seasson... ako ne uspe nadam se da nece mnogo dole :)

P.S. Takodje mi deluje da je ETH dovoljno krvario i da bi mogao u martu da ode gore u odnosu na BTC.. Nalazi se na dnu tog "kanala" u kojem se krece manje vise od pocetka godine.

Ja danas nisam nista dirao osim sto sam prebacio sav DOT u ETH ..
 
Kroz btc odnos:
0.000037 - 000075 i onda ko zna dokle.

Kroz USD odnos sve zavisi gde će btc da okrene o5 na dole.

Ako ima dobar marketing tim, i otvore se šilerima na YT, nebo je granica :p

Ja npr kad uletim u neki tako šlb token, postavim odmah order na 2x i tu prodam pola da izvučem uloženo što pre, a ostalo sve zavisi od apetita :giggle:
Možeš i nastaviti tako isto da postavljašp sell ordere na svakih 2x i prodaješ po pola, i tako dokle god ide gore.

S obzirom da je već na binance, može lepo da se napumpa.
Srećno i oprezno sa njim :) i nadam se da nisi previše uložio.

I ja manje vise isto, vratim ulozeno, secure profit i ostavim malo, nekad pokusam da swingujem izadjem skroz pa ako padne kupim, ako ne, nadjem nesto drugo. Ali kad tiho ide i ne prestaje onda se pravim lud i ne diram dok ne krenu neke turbulencije. Zavisi od svega...

Chart mi je izgledao lepo, i krenuo je bas danas, pogledaj ga sad, ustopovali ga kitovi, ali nastavlja.

Sto se nadas da nisam previse ulozio kada sam u plusu 60% pritom je na Binance mogu da izadjem kad god :). Inace nema sta da brines, bas mali deo para od Fantoma, a taj Fantom je bio kupljen Theta parama pre toga, ako se razumemo :LOL:.
 
U ovom se ciklusu LTC jos nije ni zaleteo. Zaleteo se pre 4 godine kad je krenuo segwit. Mimble wimble je bukvalno pred vratima, za 2 nedelje izlazi code. U sledecim mesecima tek ocekujem da eksplodira. Lepo je krenuo i to je to za sada ali bitno je da prati BTC koliko toliko, ima vremena za zalet.

ETH kilavi, sada i ne vidim neki preterani razlog da opali ali ici ce gore svaki put kad i BTC. Cekamo neki alt season opet ;)
 
Kasni LTC trebalo je vec na 190$ da predje, ako gledamo gdje je bio prije 20 dana kad je BTC probio 40k eura
 
Slazem se. Sada kasni, posle ovog pada. Dogurao je do 240$, dogurace opet. Sutra vec moze da bude blizu 200. Bukvalno samo cekam da krene ;)
BTC je vec na pragu 50K opet. Krenuce i altovi da nadoknadjuju izgubljeno sasvim sigurno.
Edit: LTC je vec na 178, to je samo 12$ razlike, nista prakticno.
 
čini mi se da je Prestiž pominjao da ga ne bi iznenadilo da skoči i do ~$5 i više. Ako je u pravu onda je ovo sjajna kupovina za dugo hodlovanje. Ali ja lično ne volim da trgujem s njim pa mi je uvek poslednja rupa na svirali

što se trenutne situacije sa altovima tiče, +30% od poslednjeg posta. I dalje obrćem na svoj omiljeni TRAC Token (OriginTrail), hidden gem u kome će tek da se priča, samo da srede likvidnost i biće puckica
 
Ali zato kad klepi 3-5k do kraja bulla minimum ima perje da leti 📈📈📊📊🍻🍻(opet razmisljam malo glasnije) 🤤🤤🤤

Uzmimo za primer BTC 100K samo!
Prosli bull je bio u jednom trenutku odnos 0.13(neka bide samo 0.1),znaci da se sad to desi, ETH = 10k
OK,reci ce mnogi nece dobaciti do tog odnosa, ok... nek dobaci ponovo 0.05,ETH = 5k.E sad... zamisli da BTC ode na vece grane, na 150-200k 👀
Odnos svakako nece da se topi, nije bear i ja ga yebem ako ne bude 0.07-0.1 odnos.
Eto 😎
Cisto na osnovu licnog ubedjenja, osecaja a i prethodnog odnosa.

"It's just matter of time"
0.05 je sigurno kroz odnos sa btc, mozda cak i 0.07 tad cu biti vec 90% u btc.
Sumnjam u 0.1 jer dugorocno sve i jedan alt je gubitku prema btc.
Zato ja uzimam samo nove altove, pokupim inicijalni pump u odnosu na eth ili btc.
Trenutno je uni upravo u probijanju u odnosu na eth, yld app ce isto ovih dana da opali😉
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno