Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupiš od nekog ovde btc. Ti njemu lovu na račun ili uživo on tebi btc na wallet ili deposit adresu.
 
Vise me zanima ako odlucim da se upustim u trgovinu preko btc-e ili slicnog sajta, da li ima negde ukratko objasnjeno kako se krece, kako moze da se uradi depozit, povuce novac i slicno :)
 
Depozit i povlacenje sa btc-e ti se ne isplati. To sve radis s drugim korisnicima. Ti njima lovu, oni tebi btc pa ti posle trgujes. Za povlacenje isto. Najbrze ti je tako.

sent from P9 lite
 
Zasto se ne isplati, prevelike provizije ili nesto drugo? Ok je i taj nacin koji je navede, da kupim direktno od nekoga, ali mi se ne svidja sto kasnije ako prodajem takodje zavisim od nekog..
 
Bolje Payoneer. Sacekati koju nedelju da posalju karticu iz amerike , ali bar si mirniji nego sa nasim karticama i racunima.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Kako ne radi kad su vece sume u pitanju? Koje sume?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Mesecno :p

Ma.trolujem, otkud znam, malo malo pa se javi neki.novi sa istim pitanjima

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Opak crveni dildo za BTC i LTC...
 
Za mene je najbolji cex.io,povezes visa ili mastercard(preporuka za telenor mc),sa kartice povuces novac na cex.io i kupis BTC uz minimalnu proviziju.
ZBOG OVAKVIH postova ne radi, nije radilo i nece raditi ali ne vredi ljudima pricati!

Ljudi malo malo pa upozore ali ne vredi... evo ispod ljudi lepo napisali!!!

I posle će bude kuknjava blokirano ovo, blokirano ono...:lupko:

Problemi nastaju kad se ne drzi jezik za zubima.

sent from P9 lite

cex vise ne radi kad su vece sume u pitanju


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
U prevodu kina banuje btc po hiljaditi put. Cim malo krene gore oni pocnu da prave probleme.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Realno, sada razumem to. Pada im valuta i sve vise kineza kupuje bezi u btc zbog inflacije a to izaziva jos vecu inflaciju. Njihova banka je toga vise nego svesna i sprecava to koliko moze. Tj. ne sprecavaju potpuno vec samo otezavaju.

sent from P9 lite
 
pozz svima,
u ovoj kategoriji sam nov (znaci zelen do koske). Nego treba mi par saveta i verujem da se na ovom forumu nalaze ljudi kojima je trgovina BTC-om maciji kasalj. Imam neku kolicinu btc pa me zanima kako da ja to zamenim za evro/dinare. Prosle godine sam isao preko ecd.rs ali mislim da bi moglo preko nekih svetskih berzi pa da uvezem sa deviznim racunom? ima li ko kakva iskustva i dobronamerne savete?
uzgred srecni vam praznici
 
Nadam se da je sada i onom znalcu jasno zašto BTC (i LTC za sitne trgovine :) ) ne može da ugrozi $ na poziciji svjetske valute.

Ovakva situacija bi izazvala 4 rata u jednom danu.
 
pozz svima,
u ovoj kategoriji sam nov (znaci zelen do koske). Nego treba mi par saveta i verujem da se na ovom forumu nalaze ljudi kojima je trgovina BTC-om maciji kasalj. Imam neku kolicinu btc pa me zanima kako da ja to zamenim za evro/dinare. Prosle godine sam isao preko ecd.rs ali mislim da bi moglo preko nekih svetskih berzi pa da uvezem sa deviznim racunom? ima li ko kakva iskustva i dobronamerne savete?
uzgred srecni vam praznici
Obrati se korisniku ZmajNS

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
pa vidim da je neka interna sala posto su prisutni smajli koji se smeju meni verovatno. Moje pitanje ne vredja nikog, nadam se?
Ma kakvi, dok imaš BTC za trgovinu niko se neće uvrijediti :)
 
Isto sam potpuno nov što se tiče kriptovaluta.
Vidim oglase za SMS kupovine bitcoin-a po netu.
Interesuje me da li je to legalno, pošto vidim da Pay pal ne podržava SMS billing za refill valet-a za područje Srbije(makar su mi tako indikretno odgovorili)...

Hvala unapred

PS. ako pitam nešto ilegalno molim moderatora da ne zameri i samo obriše post, apsolutno mi je nejasan zakonik po ovim pitanjima...
 
Ma sve je legalno jbte ne pitas kako uzet drogu, nije bitcoin nista kriminalno, imas razni nacina kupovine bitkoina preko razni servisa, najeftiniji i najbrzi nacin je kupovina od clanova foruma. Za sve ostale nacine treba ti vise vremena koje kakve registracije kartice itd itd.
 
@fizičar
to ti je isto ko kad pitaš matorce da ti razmene 50e i oni ti daju dinare haha :d
Zašto ti je i palo na pamet da je to ilegalno :type:
Ljudi kupuju kuće,kola,primaju platu u BTC sajtovi primaju btc za igre,stvari itd....
Oni koji se bune da je nelegalno npr. neki političari ili neke vlade njima smeta jel nemogu da prate lepo sve kako mrda njihov mrav u njihovoj državi pa otud takvih objava ponekad. :S:...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno