Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Registrovao se sad na bittrex i imam sta i da vidim

Ima 9 strana novcica, odmah izasao....
 
Listao sam temu zadnjih 100 strana ali nisam nigde nasao odgovor sto me zamina pa ako neko zna da mi kaze.
Jel moze da se sa bitstampa povlaci novac u eurima u intezu jer vidim ima na stampu euri ..ja sam dugo podizao u dolarima dok jednom nisam imao problem sa intesom i vratili mi dolare na stamp minus provizije plus i to tek posle mesec dana potezanja sa njima.
Ako moze direktno u eurima da probam tako jer npr na isti racun mi od googlea stizu euri bez ikakvih problema i to za jedan radni dan i bukvalno koliko posalju toliko mi stigne ali ipak da ne probam dok mi neko ne kaze da moze.
 
Kako d probas kad nemas "izlaznu" valutu euro, ako si povlacio video si upadajucem meniju dolar, svajcarac, jen i cinimi se australijski dolar...imas trgovinu u eur i usd, kad i kakav si problem imao sa intezom?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
@dzoni
Euro je samo za EU BANK TRANSFER (SEPA)...ostali su INTERNATIONAL WIRE TRANSFER..i povlače valute koje je @zhex naveo....
 
Kako d probas kad nemas "izlaznu" valutu euro, ako si povlacio video si upadajucem meniju dolar, svajcarac, jen i cinimi se australijski dolar...imas trgovinu u eur i usd, kad i kakav si problem imao sa intezom?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Sad i ja vidim da nema euro u meniju za povlacenje vec te druge valute..bezveze ..ko da ta slovenija na kraj sveta pa 100 zavrzlama a bili smo ista drzava
 
Sad i ja vidim da nema euro u meniju za povlacenje vec te druge valute..bezveze ..ko da ta slovenija na kraj sveta pa 100 zavrzlama a bili smo ista drzava
Jeste slovenac ali berza registrovana u londonu tako da kes stize iz engleske, nisi napisao sta su te zezali u banci
...moze i pm

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Crveni dildoi na sve strane :D od 100 coina na polo jedino pinkcoin u zelenom. Cuvajte privatnu imovinu :)
 
Poslednja izmena:
Ali se zato BTC zeleni [emoji4]

Pocinje rasprodaja [emoji1]. Ko ima hrabrosti ovo ce iskoristi za uletanje. Evo recimo LTC 0.0102.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pucaju sve kriptovalute osim Bitcoin-a nikada nisam video da za 24 sata bitcoin dobije 180 dolara na vrednosti neverovatan skok Bitcoin-a.....

A bas sam prekljce napisao u temi Ltc da ide ogroman pad uskoro...

Sutra se gasi 17 novcica na Poloniex-u sta mislite da li ce i taj kapital da se prelije u Btc?Pa ce Btc vredeti jos vise?
 
Poslednja izmena:
Krvarenje altova ce trajati dok se BTC ne zaustavi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da slazem se,mislim da ce ga dobro napumpati i onda kao i sto obicno biva pustice jednu losu vest o Btc-u sa kojom ce naravno Kinezi imati veze i pasce Bitcoin samo tako ali kad ce biti ta vest nemam pojma....Bice jos dosta uspona i padova ove godine iako sada ne izgleda tako.

Takodje mislim da ce Bitcoin vredeti u 2018 najmanje 2000 dolara jer ce Rusija priznati bitkoin,tako je bilo i sa Japanom cim su ga priznali vrednost je odmah skocila.
 
Pucaju sve kriptovalute osim Bitcoin-a nikada nisam video da za 24 sata bitcoin dobije 180 dolara na vrednosti neverovatan skok Bitcoin-a.....

A bas sam prekljce napisao u temi Ltc da ide ogroman pad uskoro...

Sutra se gasi 17 novcica na Poloniex-u sta mislite da li ce i taj kapital da se prelije u Btc?Pa ce Btc vredeti jos vise?

nemoj da budes smesan ako si dumpovao ko jos neki na 0.01 posle se cesaj :)
LTC barem za sad ima pozitivnih vesti na cekanju tako da samo se istresajte :d
 
ima na vremena naucice, ko neki strucnjaci koji prate berzu VEC mesec dana :)
 
nemoj da budes smesan ako si dumpovao ko jos neki na 0.01 posle se cesaj :)
LTC barem za sad ima pozitivnih vesti na cekanju tako da samo se istresajte :d

Za Ltc se slazem moze jos gore a za ostale valute prema USDT bas im ne predvidjam vise nikakav veliki rast ocigledno im je ovo maksimum.

Inace nisam ulozio u Ltc tj. jesam ali kad je bio 8 dolara pa sam prodao za 11 dolara posle toga vise nisam.
 
Ko bi cuda da se dese :)

Jaka cijena za ulazak...

Ili je to isto kao i na 1300$ jaka cijena za ulazak?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste slovenac ali berza registrovana u londonu tako da kes stize iz engleske, nisi napisao sta su te zezali u banci
...moze i pm

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Ma ko i sve u ovoj drzavi..na veliko moze sve a male zezaj i ne daj im da zive..3 godine mi stizalo bez problema sa bitstampa u intezu..ja imam malo kartica i podizao sam na 3 meseca..a onda kad jednom poslao da podignem zovu me iz banke da dodjem...kao kontrola pranja para,daju mi 100 papira da potpisem ..ej za smesne pare...i posle nekog vremena nisu ni legle pare vec mi vraceno na bitstamp minus 30$ ..posle par meseci probao opet i opet se vratile minus provizije ...a na isti racun mi leze od googlea neke male pare bez problema.

Nego sta mislite za ovaj USDT ocel da normalizuje ili da bude jos gore..ja sam prodavao na poloniexy za tu valutu..nisam ni razmisljao da to nije pravi dolar ...i sad mi 90% u USDT
 
Za sada za usdt postoji kurs i kao takav uvek mozes da ga zavalis za nesto drugo. Bolje ne verujem da ce biti, moze samo gore. Verovatno ce ostati ovako ali oslobadjaj se tog krsa i uzmi nesto drugo, prebaci negde drugde ako treba da povlacis. Meni je suludo uopste postojanje tako necega ali ajd, da ne davim.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa eto nije mi ni padalo napamet da to u stvari nije pravi $..tek kad pocela razlika u ceni..i sad kad odes na balances na poloniex imas velikim slovima Estimated value of holdings i pise u USD tj pravim dolarima ...ali i dalje racuna da je 1USD=1USDT
 
Ovaj mail mi je stigao nicim izazvan :)

btce.JPG

Sakrio sam samo username, da li je neko dobio nesto ovako?
Pretpostavljam da je neka navlakusa i da obrisem mail?
 
Poslednja izmena:
Pretpostavio sam da je tako nesto, nisam nista otvarao, hteo sam samo da potvrdim da nisam jedini. :d

SHIFT + DELETE :smoke:
 
Samo da ti kazem ko otvori taj word, zeznuo se za sve pare. Sve doc, docx, pdf, jpeg, xls itd fajlove enkriptuje. Uklanjanje enkripcije je skoro nemoguce i proslog leta su trazili 3 btca da ti dekriptuju fajlove. To se sve desilo jednom liku na poslu.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Meni stigao isti mail, obrisao čim sam video attachment


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
da li bi neko iz novog sada da proda btc za euro keš? pm
 
Poslednja izmena:
meni je stigao jpeg ali je bio cist... bila lotto scam unutra.... verujem da je BTC-e propustio nase email adrese u javnost :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno