Šta je novo?

BlLUEBERRY BC-V11 520 - Misljenja ??

MiskoMaxfix

Slavan
Učlanjen(a)
20.08.2008
Poruke
49
Poena
309
Dakle, sta mislite o ovom kucistu s obzirom na pare koje traze za njega ??? Ja bih licno voleo da je bar malo duze, ako vec nije vislje, ali s obzirom da su danasnje ploce u proseku reda microatx, to i ne bi tr5ebao da bude veci problem..

Misljenja ???...
 
Ne volim kucista koja nemaju vent napred. Sta bi da stavis u njega, jel trazis kuciste sa napajanjem i do koliko para bi isao?
 
Pa, ja sam trazio neko srednje resenje (do 3000 max) u koje bi isla ploca GA-A75M-DS2 sa A6 3650 i 8gb RAM)a. Ako sam dobro procitao, postojece napajanje ima 14A na +12v sto bi mislim trebalo da bude dovoljno za ovu plocu i proc - narvno 1 hdd i 1 dvd drajv. Spakovao bih ja to i u cifteka i li kuler mastera ali avaj lova...Kada sam video neka frontier kucista tada sam shvatio koliko su stvari na tom polju postale lose. U principu cini mi se da je ovo kuciste malo manje djubre od ostalih iz te cenovne klase. Kod Jakova su 2390, samo sto tu cenu malo ubi skupa dostava (gde bre nadjose najskuplje). Ja sam malo starija garda pa pamtim kad su prosecna kucista - jeftinija kao NEO bila pune duzine visine i sirine i od lima solidne debljine sa providnim stranama bez posebne doplate itd. Ovo danas nije nu blizu - kao sto rekoh Frontier :shock:
 
Sta znam, mislim da je pametnije da se isprsis jos ~1000 dinara i uzmes neki LC sa njegovim 420W napajanjem (npr. 649B). Napajanje u tom Blueberry-u, a i samo kuciste nisu bas za preporuku.
 
Nazad
Vrh Dno