»RSS Benchmark sajt

Strana 6 od 1431 PrvaPrva ... 234567891016561065061006 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 76 do 90 od ukupno 21457

Tema: Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Member Avatar korisnika ProMaster
        Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.992
      2. Moja mašina
        • LAP: Lenovo Thinkpad X230T
        • INET: DSL
        • Ostalo: iPhone 6S 64GB
      3. Pa tom liku nije frka, obrnuo je on finu lovu.. Sto rece neko gore, ukoliko taj alcatel koji stigne bude do 300e ja ne vidim potrebu da neko rizikujesa svim ovim..

A tu je i jos jedna stavka, kad se pojavio Huawei G300 uzeo sam ga za devojku, jer njoj ne treba tel nzm kakav, ali eto da ima i ona cime da ubija vreme, hw galaxy S-a za smesnu cenu, bio sam u fazonu, ``zasto da ne``, medjutim vrlo brzo vidis zasto da ne, touch ocajan... Imajte to na umu kad porucujete ove uredjaje, jednostavno moralo se negde pristedeti, a ponajmanje vam treba da ta usteda bude tmo gde vam je najpotrebnije da bude sve tip top..

Member
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        173
        meni se dopada cela avantura, vise cu voleti telefon

Member Avatar korisnika Dzekson
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        1.339
        ja cu da probam jos samo 50ak eura da dodam na karticu, pa za 2-3 dana narucujem pa cu da izvestavam o procesu. Carinili ga ili ne, javljam razvoj situacije i napravicu i review. Odlucio sam se za ZP950+ definitivno. jeste glomazan al ima dobre specs i izgleda ok, jos je i ekstra popularan na XDA.

Member Avatar korisnika Quattro
        Na forumu od
        Jun 2012
        Poruka
        346
      7. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7-2600, 3,4 GHz
        • MoBo: GIGABYTE P67-DS3-B3
        • RAM: KINGSTON 16GB 1600MHz DDR3 HyperX
        • VGA: Sapphire r9 280x vapor-x
        • MON: DELL 2412m
        • HDD: samsung evo 840
        • OPT: PIONEER DVD-RW DVR-216D
        • Case: COOLER MASTER 690 II
        • SND: Default
        • LAP: HP elitebook 8570p
        • TV: Bambi plazma
        • INET: Kablovska
      8. Svaka cast na odlucnosti. Nadam se da ce te dobro sluzitii da se nece kvariti

Member
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        173
        i ja isto,i hteo sma ujutru da ga narucim,al ce to biti u cetvrtak verovatno.

Member Avatar korisnika mtomas
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        337
      11. Moja mašina
        • LAP: lenovo G580
        • TV: Toshiba 40RL838G
      12. Dzekson samo napred! Ja sam uvek bio za brendirane stvari, zbog kvaliteta i sigurnosti, al sam odlucio da probam i kineske brendove. Uzeo sam kineski tablet i evo vec cetiri meseca šljaka bez nekih većih problema. Jedino sto sam ga kupio ovde i ima dvogodisnju garanciju naše radnje al je isto narucen iz kine. Čak i na zvaničnom kineskom sajtu izbacuju update firmware-a, drugi po redu za 4 meseca. Ima ozbiljnih brendova i u kini, može da kaže ko šta hoće, ali ima. Imao sam mnogo više problema sa lg2x,koji je u svetskom vrhu po pitanju tehnike uopšte, te mi ne radi GPS, te ovo te ono.

Member Avatar korisnika mitar1982
        Na forumu od
        Mar 2004
        Poruka
        3.269
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-4460 + Noctua NH-U9B SE2
        • MoBo: Asus Z97-P
        • RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3 1600Mhz CL9
        • VGA: MSI GeForce GTX 960 Gaming 2G
        • MON: Samsung S24D390HL
        • HDD: SSD Toshiba TR200 240GB + HDD WD Blue 4 GB + WD Green 2TB
        • OPT: Lite-On iHAS324
        • Case: Cooler Master Silencio 452 + Corsair CX600M
        • SND: Asus Xonar DX + Edifier R1600 TIII + Meizu HD50 + Philips SBC HP830 + Uiisii Hi-820
        • LAP: Acer Aspire E5-575G-55F8; Dell Precision M6800; Acer Aspire 5741G-434G50Mnkk
        • TV: Samsung UE46F6505
        • Ostalo: Logitech K520 Rapoo MT750 Logitech C920 Mobilni: Oneplus 6T Klime: Panasonic NZ9SKE; NE12LKE
      15. ZOPO C2 smart phone, with 1980 x 1080 pixels FHD screen, is quite amazing and impressive. LTPS screen, 178° wide angle, up to 441PPI, together with a 5 inch screen size, and ultra-narrow betel, this ZOPO C2 is perfect in the screen. MTK6589, Cortex A7 quad core, 1G RAM + 4G ROM, promise nice performance. 3G, GPS, WiFi, WiFi direct, hotspot, etc all available to make this C2 the most valuable choice.

http://www.pandawill.com/catalog/pro...camera-p73784/

I ovaj deluje sjajno..

Member Avatar korisnika Dzekson
        Na forumu od
        Apr 2013
        Poruka
        1.339
        jeste, al to je neki cudan android ako NEKO pokusa da iskoristi identicne drajvere i prepise ovo cudo sto je fabricki na C2 al da bude Cyanogenmod ja ga uzimam odma a cak sam i razmisljao. Ima uputsvo da se Aliyn OS prebaci na Android JB, ali je neki kritican port u pitanju. za sad. C2 je zapravo najbolji Kung Fu Android trenutno koji moze da se kupi ali ZOPO izgleda bas bas eksperimentise.

Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.992
      18. Moja mašina
      19. Citat Citiram korisnika: Dzekson Pogledaj poruku
        jeste, al to je neki cudan android ako NEKO pokusa da iskoristi identicne drajvere i prepise ovo cudo sto je fabricki na C2 al da bude Cyanogenmod ja ga uzimam odma a cak sam i razmisljao. Ima uputsvo da se Aliyn OS prebaci na Android JB, ali je neki kritican port u pitanju. za sad. C2 je zapravo najbolji Kung Fu Android trenutno koji moze da se kupi ali ZOPO izgleda bas bas eksperimentise.
        Cekaj kakav je taj aliyn OS??? O cemu se desava tu?

Menjao ProMaster : 23.04.2013. u 23:43

Member Avatar korisnika CamBieL
        Na forumu od
        Apr 2005
        Poruka
        865
      21. Moja mašina
        • CPU: /
        • MoBo: /
        • RAM: /
        • VGA: Sapphire 5770
        • MON: Viewsonic VA2216w 22"
        • HDD: Seagate 1,5 Tb, Seagate 250Gb
        • OPT: Samsung SH-S222A
        • Case: CM Centurion, LC POWER LC 6600 Super Silent 600W
        • SND: Asus Xonar DS, Technics SU-V3 poj., 2x40WRMS.
        • TV: Crypton 32701-1 32"
        • Ostalo: Logitech MX Revolution, Logitech Media Keyboard 600, 5.1 Surround USB Headset, bb8520, Smarttab10.1
      22. Citat Citiram korisnika: ProMaster Pogledaj poruku
        Pa tom liku nije frka, obrnuo je on finu lovu.. Sto rece neko gore, ukoliko taj alcatel koji stigne bude do 300e ja ne vidim potrebu da neko rizikujesa svim ovim..

A tu je i jos jedna stavka, kad se pojavio Huawei G300 uzeo sam ga za devojku, jer njoj ne treba tel nzm kakav, ali eto da ima i ona cime da ubija vreme, hw galaxy S-a za smesnu cenu, bio sam u fazonu, ``zasto da ne``, medjutim vrlo brzo vidis zasto da ne, touch ocajan... Imajte to na umu kad porucujete ove uredjaje, jednostavno moralo se negde pristedeti, a ponajmanje vam treba da ta usteda bude tmo gde vam je najpotrebnije da bude sve tip top..
        O kako se ne slažem sa tobom. Koristim g300 svaki dan i ovo kucam sa njega upravo bez pogreške. Jedina mana je 512 rama, samim tim teze gura chrome. Sve ali apdolutno sve radi bez problema. Radim ufirmi gde ljudi imaju i mnogo bolje telefone i nas desetak znam da ga je uzelo. Od nas 10 znam da je samo jefnom crkla ploca koju su zamenili. Bio u toš 10 telefona 2012 upravo zbog odnosa cena kvalitet. Koristim zvanican ics, rutovan. Huawei je firmetina... Prosle ili pretprošle godine su hteli ceo londonski metro da opskrbe bezicnim internetom dzabe. Br 1 proizvođač mrežne opreme u Kini.
        The Brazilian legend, Pele, once remarked that George Best was "the best player in the world."

Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.992
      24. Moja mašina
      25. Citat Citiram korisnika: CamBieL Pogledaj poruku
        O kako se ne slažem sa tobom. Koristim g300 svaki dan i ovo kucam sa njega upravo bez pogreške. Jedina mana je 512 rama, samim tim teze gura chrome. Sve ali apdolutno sve radi bez problema. Radim ufirmi gde ljudi imaju i mnogo bolje telefone i nas desetak znam da ga je uzelo. Od nas 10 znam da je samo jefnom crkla ploca koju su zamenili. Bio u toš 10 telefona 2012 upravo zbog odnosa cena kvalitet. Koristim zvanican ics, rutovan. Huawei je firmetina... Prosle ili pretprošle godine su hteli ceo londonski metro da opskrbe bezicnim internetom dzabe. Br 1 proizvođač mrežne opreme u Kini.
        Pazi nzm sta si imao pre G300, ali pre nego krenemo u pricu da razjasnimo neke stvar HUAWEI jeste firmetina, tu price nema.. Ali g300 nije neki reper njihove moci, cak i kao neki uredjaj nize srednje klase.. Imao sam stvarno puno telefona, HTC ( sensation, evo 3D, HD2, HD7..) Samsung (S1, S2, Omnia7, galaxy tab 7 , 7+ . . ) i svi oni imaju ``ono`` sto ih izdvaja iz mase i pokazuje zasto su brendirani, npr na svakom od tih telefona touch koji je NAJVAZNIJI deo svakog novijeg telefona pored samog ekrana, radi fenomenalno, dok na G300 i ne bas. Evo sad se trenutno igram sa Huawei G600 i mogu ti reci da je ovo telefon koji vredi 200e koliko ga ima po oglasima kod nas, ALI stvarno vredi.. Znaci ne postoji ni najmanje krckanje, kao sto je slucaj sa G300, touch koji najvise zameram G300, kod G600 je super, ekran IPS 4.5`` . . Znaci ne radi se ovde da Huawei ne zna, vec da su pokusali da stede na necemu zarad cene i samo sam rekao ljudima da kad kupuju obrate paznju na to.. Daleko od toga da je G300 neupotrebljiv, ali da je mogao da bude bolji, mogao je i to za te iste pare..
        Menjao ProMaster : 24.04.2013. u 01:39

Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        337
      27. Moja mašina
      28. Sto se tice aliyun OS,on je osmisljen za korisnike u kini i sadrzi samo engleski i kineski jezik i takav i izlazi iz fabrike. Na pandawill-u pise da ce za potrebe korisnika van kine biti instaliran android 4.1 (ili 4.2) usluzno,besplatno, koji se koristi za zopo 980. Jedino ako im se naglasi da zelite aliyun OS,onda nece nista flashovati.
        A sto se tice G300,uzeo sam ga pre godinu dana po isteku ugovora,za prodaju,za dinar,i malo ga cackao nedelju dana dok nije otisao. Jedino nisam probao razgovor i poruke zato sto je bio namenjen za prodaju,nije lepo da ga koristim a da ga prodajem kao nov. U svakom slucaju sam bio prijatno
        iznenadjen,solidan kvalitet,solidan dizajn,solidan touch,ali daleko bolji touch je na mom lg2x-u. Za tadasnjih 130 € je moram priznati dobar telefon,i nije bas realno da se uporedjuje sa telefonima od 200€ . zato i postoje klase,G300 je niza srednja,i za te pare je bio dobra kupovina.

Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        337
      30. Moja mašina
      31. Da se nadovezem na predhodni post, zopo c2 i zopo 980 su u stvari dva ista telefona,hardverski potpuno identicni osim memorije c2 ima 4gb interne a 980 ima 16gb. Isti su potpuno i po dimenzijama i izgledu. zopo 980 je internacionalna verzija, a c2 je namenjena za kinesko trziste. Firma Aniyun subvencionise c2 sa 33$ pa je zato jeftiniji.

Na forumu od
        Feb 2011
        Poruka
        3.992
      33. Moja mašina
      34. Vidim ja da se ne razumemo..

Govorim o sledecem..
        Kupujem ovaj neki Zopo telefon i sad moja ocekivanja bi bila ovkava.. Zasto da dam 300e za npr Desire X, kad za 200e imam taj Zopo koji je po spec bolji i to je ok.. Ali postavlja se pitanje, da li on RADI, napominjem RADI posao kao i brend uredjaji.. Ne kazem da ne, samo budite obazrivi i pre nabavke, trazite neke testove i gledajte da kupite onaj koji korsti vise ljudi.. Eto Dzekson npr uzima taj neki koji je popularan na XDA, sto je pametno, jer imas utisak velikog broja ljudi.. Ne zelim nikog da vredjam ili umanjujem necije znanje i sve, samo je cinjenica da ono sto je za nekog ``dobro`` i ``prihvatljivo`` za vecinu nije.. Npr meni taj touch na G300, opet se vracam na njega jer pokusavam da napravim poredjenje, uzasno smeta, kao i hiljadama ljudi koji su to naveli i jos uvek navode kao nedostatak tog telefona, kao i nedostatak samog Huaweia-a, to je cinjenica, samo sto nekome to ne predstavlja problem, nekome da.. Nisam neka seka Persa da mi smeta to sto moram za 10% da stisnem jace, samo je u pitanju navika, kao i brzina kojom cu da koristim telefon..

Member Avatar korisnika gorgilije
        Na forumu od
        Mar 2009
        Poruka
        3.435
      36. Moja mašina
        • CPU: AMD FX-8370E 4.0 Ghz
        • MoBo: Asus M5A97 R2.0
        • RAM: 16 GB DDR3 1600 Mhz Patriot
        • VGA: ASUS AMD Radeon R9 370 4GB
        • MON: Benq 20 inch
        • HDD: SSD Patriot Blaze 120 GB
        • OPT: SAMSUNG SH-222BB
        • Case: MS Industrial Giant RaidMax 700W
        • LAP: Asus X550DP
      37. Ignore troll lista:2SaiNt4U,zuloom.

Strana 6 od 1431 PrvaPrva ... 234567891016561065061006 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •