»RSS Benchmark sajt

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112
      Prikazani rezultati od 166 do 170 od ukupno 170

Tema: Tim 011

Member
        Na forumu od
        Oct 2003
        Poruka
        1.335
        Ipak je grafika (po svemu sudeći) jedini originalni deo hardvera TIM-a...
        Once Upon a Byte C64:
        1 a=rnd(-52028):fori=1to8:a=rnd(1):next:fori=1to5:?chr$( rnd(1)*26+65);:next

Member
        Na forumu od
        Oct 2003
        Poruka
        1.335
        Sa jednog drugog mesta, čak i ko se ne razume u elektroniku, lako će videti sličnosti

Click image for larger version. 

Name:	SB180-TIM.jpg 
Views:	36 
Size:	557,4 KB 
ID:	265677
        Once Upon a Byte C64:
        1 a=rnd(-52028):fori=1to8:a=rnd(1):next:fori=1to5:?chr$( rnd(1)*26+65);:next

Moderated
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        3
        Pozdrav, Timdžije!

Nekada sam prilično mnogo programirao Timove, i ovaj računar mi je u baš prijatnoj uspomeni.

Vidim kroz ovu diskusiju da imam odgovore na neka vaša pitanja, pa ću vam drage volje svoje "ogromno" znanje

Citat Citiram korisnika: zzarko Pogledaj poruku
        Koliko mi je poznato, svašta se koristilo na TIM-u, mislijm da je neko napravio i tetris za njega,
        Tetris je delo Ivana Gerenčira. Ovaj autor napravio je i logičku igricu Gomoku. Obe igrice nisu bile na "sistemskoj disketi", ali sam ih na neki volešbni način nabavio i isprobao. I dalje se sećam da, kada posle više sati Tetrisa legnem da spavam, i u polusnu još "ređam kockice"

Moderated
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        3
        Citat Citiram korisnika: zzarko Pogledaj poruku
        Koliko mi je poznato, svašta se koristilo na TIM-u, mislijm da je neko napravio i tetris za njega, ali sve što je sačuvano je ta jedna disketa
        Postojao je Tetris i logička igra Gomoku. Obe aplikacije napisao je Ivan Gerenčir.

Moderated
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        3
        Da li postoji neki razlog za to što mi otkucane poruke nestanu? Iskusan sam ja forumdžija da bih samo tako pravio probleme koji bi zahtevali brisanje.

Dva puta sam pisao o autoru Tetrisa za TIM-a, a porukama ni traga.

Inače, imam prilično mnogo programerskog iskustva sa ovim računarom, i rado bih ga podelio sa vama.

Strana 12 od 12 PrvaPrva ... 289101112

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •