Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

511c se dešava i kada je loš ekstender.
 
Svugde prijavljuju los ekstender i sjeban osmopinac i sl.. kod mene je sve to zdravo. Al napajanje neku losu struju daje izgleda..
 
Kako da dodjem do informacija sa Google Authenticator-a? Ako se slucajno desi da menjam telefon, zeznem nesto kako bi mogao sve. ponovo da vratim na sadasnje stanje? Ima li negde opcija za to? Nesto kao backuo iki tako nesto nesto.
 
Prebacis sve na Authy
 
I google authenticator radi savršeno i jednostavan je, ali pošto igra veoma bitnu ulogu u pristupu i može se sebi napraviti priličan problem treba savladati korišćenje i bekap još na samom početku a ne tek kad se zabrlja.
 
I google authenticator radi savršeno i jednostavan je, ali pošto igra veoma bitnu ulogu u pristupu i može se sebi napraviti priličan problem treba savladati korišćenje i bekap još na samom početku a ne tek kad se zabrlja.

Pa ko kaze da sam zabrljao?? Ja pitam da li sad postoji sansa za neku vrstu backupa, nista nije syebano i izgubljeno. Moze ili ne, vec samo na samom pocetku. Hvala :)
 
Sad sam morao da se vraćam da prelistam nazad jer znam da imam vrlo dobro pamćenje ne verujem da sam izlapeo... Eno ga tvoj post na strani 200 da si obrisao authenticator a nemaš backup
 
Sad sam morao da se vraćam da prelistam nazad jer znam da imam vrlo dobro pamćenje ne verujem da sam izlapeo... Eno ga tvoj post na strani 200 da si obrisao authenticator a nemaš backup

Tejket izi frend :) obrisao da, ali sam imao Backup na laptopu od 9.0(ako se ne varam) Pie... nakon prelaska sa Oreo 8.2 na Pie 9.0 jelo mi je bateriju pa sam uradio tad backup celog telefona i vratio se na Oreo 8.2...sve aplikacije su. radile sem Banke Intesa, Telenor... i neke igre. Authenticator nisam imao posle radjenja restore-a. Skinuo sam ga sa play prodavnice i instalirao ali dzabe, mislio sam da je vezan za Gmail ali nista nije sinhronizovano i imao sam prazan program. Pitao sam ovde. sta da radim i na kraju otisao iz ocaja i posle 1h pacenja uspeo da se povezem preko Hisuit na telefon, usao na Restore i oznacio SAMO tu aplikaciju, google authenticator... cudom, nasla se. na ekranu, otvorio je i ona je radila kao i ranije. Eto, jel sad jasnije?
Ja pitam, ima li prositiji nacin od ovoga?Nesto tipa nekog bar koda, nekih reci, sifre....?
Nisam imao backup od njega samog vec. od celog telefona ali nisam ni pomisljao da ce. na taj nacin raditi, srecom proradio je...
 
Poslednja izmena:
Ja pitam, ima li prositiji nacin od ovoga?Nesto tipa nekog bar koda, nekih reci, sifre....?

Ako sad radi, uloguj se na menjačnicu, obriši 2FA, pa ponovo aktiviraj i zapiši niz slova i brojeva koji imaš uz QR kod. Možeš i njega da slikaš, pa odštampaš, naravno.
Sledeći put ako nešto rikne, samo upišeš kod ili skeniraš QR i rešen problem.
 
Koja je najbolja BESPLATNA alternativa za teamviewer?
 
Baš ću da probam i taj Anydesk. Chrome remote desktop meni završava posao dosta dobro, puno ga koristim, na dosta rigova i PC-a. Ali nije da nema sitnih nedostataka i stvari koje nerviraju
 
Na chrome fali jedino sto sto bar ja ne uspevam da saljem fajlove izmedju racunara...
 
Ja za to koristim Google Drive na svakom rigu. Mali zajednički deljeni folder na desktopu, gde su drajveri, ddu, atiflash, biosi, bios editori, majneri, OC tools, pixel patcher, compute switch bat fajl, hwinfo i neki portabilni i razni programčići. Sve ukupno manje od gigabajt. Kad nešto trebam da prebacim samo prevučem u drive folder i pojavi se na svakom rigu za koju sekundu. Na svom kompu odakle najčešće pristupam takođe imam aktivan i ulogovan taj drive, za druge računare naravno služim se teamviewer-om.
 
da proverim stanje sada...sa TW 13 ne moze vise na TW 12..pa ko koristi TW jel sve idete na 14 ili sve na 13? sta je bolje ako je bitno uopste?
 
da proverim stanje sada...sa TW 13 ne moze vise na TW 12..pa ko koristi TW jel sve idete na 14 ili sve na 13? sta je bolje ako je bitno uopste?

Ma nije dobro nista vise ni 13 ni 14....Puste te po minut ili par minuta da imas konekciju i prekidaju....
Osim ako si u internoj kucnoj mrezi pa recimo proveravas sa laptopa neki rig u drugoj sobi,onda retko zatvaraju konekcije,mada se desi i tada...
Bolje trazi alternativu AnyDesk,Chrome remote desktop.....
 
Препорука за AnyDesk, мени одлично ради на свим риговима.
 
Takodje preporuka za anydesk, radi podjednako dobro kao team viewer.
 
Moze li neko da mi kaze zasto nakon restarta. riga nece da se upali miner? Folder mi je na desktopu sa minerom, iz tog foldera sam copy. bat u shell:startup pored teamwievera, on se pali uredno nakon restarta i tako komuniciram sa rigom ali. bat fajl nece, ne pokrece se. miner. Zna li neko u cemu je problem i kako da ga resim, ranije je sve radilo ali sad nece?
 
Stavi u tom .bat fileu ma kraju svih podesavanja opciju "pause"
Resetuj komp i sedi na TW i videces sta ce da izbaci miner kao gresku...
 
Nemoj kopirati u startup, nego uradi shortcut.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jer ne verujem da se ne pokrece...nego se pokrene i ugasi sam zbog neke greske koju izbaci...
Jedino je moguce ako si bas kopirao iz miner foldera .bat u startup.....izvrsni file......a ne njegov shortcut
otvoris miner i startup direktorijume i napravis precicu izvrsnog .bat-a u startup....ali to ne verujem da si zeznuo,to je bas neozbiljno.. :whip:
 
Garant je uradio copy-paste u startup folder!
I zato mu nece da pokrene majner.
Uradi kako je gore napisano i ima da radi.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Splinter, Nik1606, batat hvala... upravo sam to i uradio, kopirao samo.bat dile a ne shortcut, dugo nisam nisam to radio pa se. zaboravilo. Sad radi normalno i nakon reseta. se. sam pali. Hvala svima :)
 
Da li je imao neko situaciju da mu kartice prepolove hash na Claymores mineru i ni makac gore. Sve 4 kartice, od roga dve 470 i dve 480ke. Driver reinstalirao deset puta. Pokretao miner i bez AfterBurnera i sa Afteburnerom. Cisto da vidim da mi AB ne brljavi nesto. Patch je 1.4.6 , Driver onaj DAG Avgust koji korisrim na svim masinama a koji je i na ovoj radio do skoro. Jedina situacija koja je bila u medjuvremenu je da sam bateriju morao vaditi iz ploce i restart CMoS zbog neke blokate. U pitanju je Asrock H81 R2.0



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je imao neko situaciju da mu kartice prepolove hash na Claymores mineru i ni makac gore. Sve 4 kartice, od roga dve 470 i dve 480ke. Driver reinstalirao deset puta. Pokretao miner i bez AfterBurnera i sa Afteburnerom. Cisto da vidim da mi AB ne brljavi nesto. Patch je 1.4.6 , Driver onaj DAG Avgust koji korisrim na svim masinama a koji je i na ovoj radio do skoro. Jedina situacija koja je bila u medjuvremenu je da sam bateriju morao vaditi iz ploce i restart CMoS zbog neke blokate. U pitanju je Asrock H81 R2.0



Sent from my iPhone using Tapatalk

Proveri extendere. Jel to win7?
 
Desi se da prepolovi ako nema mesta na hardu ili je swap mali.
 
Nazad
Vrh Dno