Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

Jel 7ima radi sa 6gpu ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zamenio sam napokon Claymore 10.6 sa najnovijim 11.4 - daje ukupno na svim kartama oko 1,1 MH/s više, a stale shares ćemo videti u narednom periodu.

I vidim da automatski podešava -dcri vrednost, iako u start.bat imam -dcri 6 on je namestio sve karte na -drci 7.
 
Ja sam prešao sa 10.4 na 11.4 i dobio 0.2 mh/s više po karti što je smešno ali sam na starim blockchain drajverima 23 avgust, da li bih dobio više sa novim adrenalin drajverima?
 
Win 8.1 perfektno radi sa svim algoritmima blokchain drajveri nv+amd sve tip top.

Sent from my D2403 using Tapatalk
 
6 probao radi dalje nisam isao licno sam pristalica i pravim rigove sa 4 karte. A sve preko 4 kartice linux previse je to gimnastike za win.

Win 10 stalno nesto apdejtuje pali defender, ..be ale.

Sent from my D2403 using Tapatalk
 
Sa win 10 zavrsavam definitivno, imam dosta masina sa 8 , i upravo to-radi sve normalno i samo od jednom puca driver, miner na startu blokira...a pre toga sve radilo perfekt...luda kuca sa 8 kartica.
I posle svih reinstalacija drivera-ista prica se nastavi. Haos....



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6 probao radi dalje nisam isao licno sam pristalica i pravim rigove sa 4 karte. A sve preko 4 kartice linux previse je to gimnastike za win.

Win 10 stalno nesto apdejtuje pali defender, ..be ale.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Već napisah... U registry se podesi da vam ethernet ili WiFi vidi kao mobilnu 3G mrežu i na update zaboravite. Defender se u gpedit-u isključi za 30 sekundi.
Ako treba sutra okačim i uputstvo.

Win 10 radi kao sat.
 
Već napisah... U registry se podesi da vam ethernet ili WiFi vidi kao mobilnu 3G mrežu i na update zaboravite. Defender se u gpedit-u isključi za 30 sekundi.
Ako treba sutra okačim i uputstvo.

Win 10 radi kao sat.

Napisi zivotati :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Napisi danas [emoji23]

Sent from my HUAWEI P8 using Tapatalk
 
Kako su cijene krenule ovo bi sutra moglo biti gotovo, pa da ne zakasnim...

01. pritisnuti WIN+R
02. kucati regedit i pritisnuti ENTER
03. otvorili ste Registry Editor
04. otiđite do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\NetworkList\DefaultMediaCost
05. u desnoj strani vidite 5 DWORD vrijednosti: 3G, 4G, Default, Ethernet i WiFi
06. potrebno je da vrijednosti za Ethernet i/ili WiFi podesite na 0x00000002(2)
07. da bi to uradili neophodno je da prvo preuzmete vlasništvo nad ključem DefaultMediaCost
08. D klik na ključ DefaultMediaCost
09. L klik na Permissions...
Capture1.PNG
10. L klik na Advanced
11. Trenutni vlasnik ključa je TrustedInstaller
12. L klik na Change
13. U polje "Enter the object name to select" unesete naziv User-a pod kojim radite. U mom slučaju je to HomePC
Capture5.PNG
14. L klik na Check Names
15. L klik na OK
16. L klik na OK
17. Selektujte Administrators
Capture8.PNG
18. Dajte im Full Control prava
19. L klik na OK
20. Dvoklik na Ethernet DWORD u desnom dijelu Registry Editora
21. Unesite vrijednost 2
Capture11.PNG
22. L klik na OK
23. Dvoklik na WiFi
24. Unesite vrijednost 2
25. L klik na OK
26. Trebalo bi da imate vrijednosti kao na sledećoj slici
Capture12.PNG
27. Zatvorite Registry Editor
28. Oprostite se od daljih Windosw Update-ova
29. Restartujte računar
30. Nastavite sa rudarenjem, ako vam to i dalje pokriva račun za struju...
 
Defender sutra
 
Al ga opisa ;) nema sta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma pali se i posle svih ovih stvari


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je povukao juce update, a iskljucen je bio i rucno u services i sa onim programom WUB.
 
Imali li načina da se ugase za stalno Windows 10 update?
Neverovatno šta se dešava.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
da linux ugasis zauvek.
 
Opet, ako Windows vašu mrežu vidi kao 3G... Neće povući update
 
A kako to namestiti?

Haha salim se!
 
Kako bilo. Važno je samo na kraju setovati dword WiFi ili Ethernet na 2
 
Kako videti stale shares na Coinotronu?
 
I sada od svih predlogaa kako da se ugasi update na Win, jel neko dalo resenje ? Il da prelazimo na linux !!
 
I sada od svih predlogaa kako da se ugasi update na Win, jel neko dalo resenje ? Il da prelazimo na linux !!
Jel si probao neki od uopste ili pitas tek tako? Pisano vise puta kako resiti to.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ja sam na tri riga uradio komplet update za win 10 1709,onaj creators,posle toga se apdejtovali jos par onih definitions update, sve je proslo na tri komada jos pre 10 dana,i sve radi najnormalnije. Koji vas apdejt zeza korektno? Meni nisu ugaseni apdejti,s vremena na vreme kliknem jos i dal ima neki novi...

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
I sada od svih predlogaa kako da se ugasi update na Win, jel neko dalo resenje ? Il da prelazimo na linux !!
Probaj smos-linux neces se pokajati imaces vise slobodnog vremena.

Sent from my D2403 using Tapatalk
 
Ja sam na tri riga uradio komplet update za win 10 1709,onaj creators,posle toga se apdejtovali jos par onih definitions update, sve je proslo na tri komada jos pre 10 dana,i sve radi najnormalnije. Koji vas apdejt zeza korektno? Meni nisu ugaseni apdejti,s vremena na vreme kliknem jos i dal ima neki novi...

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

Zaza nas bas 1709 zato sto poj*be drajvere za grafiku, pa treba na svakoj masini ponovo uninstall/pa install/pa patch... pa tako na svakoj masini... k'o rudar da si u rudniku.... s*rem im se na update!
 
Nazad
Vrh Dno