Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

da li neko koristi trixx mesto afterburnera? I da li moze da zavrsi obaranje napona kao AB? Moram da pogasim LED na kartama, a to moze samo preko trix

u trixx ranije nije moglo da se sacuva podesavanje za sve karte vec se steluje svaka karta posebno i to se mislim izgubi kada se rig resetuje pa moraju da se prave profili za svaku kartu. ne znam kakva je sada situacija.
 
Ista.
 
setih se sada te nikad neprepravljene boljke trixa
 
Koji je miner za kopanje lyra2z za amd na win ?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ako zelim da promenim verziju minera, tj da apdejtujem, mogu li samo par kljucnih fajlova unutar majner foldera da promenim? Znaci tipa u folder clay 10.0 ubacim samo exe ili sta jos treba od 11.9 i da to bude to?
 
A sto ne skines novi miner ceo i samo start.bat sa starog ubacis u 11.9? Najlakse

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Veruj mi da nije. To radim sada ubacim stari bat u novi majner. Ovako bi dva fajla samo sibnuo preko TV u stari majner i nista ne bi dirao drugo, ovako treba promeniti startap jer nije ista adresa, treba ga dodati na defender itd..
 
Sto ne iskljucis defender jednostavno? Meni lakse onako i tako sam ja menjao. A i ocas posla se startup promeni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Kad imaš dosta mašina onda nije očas posla promena na svakoj pojedinačno preko tw. Zato sam ja prestao da pišem verziju u ime foldera, nego se samo zove Claymore ETH i ako hoću da menjam verziju samo obrišem sve osim bat fajla i raspakujem novi miner unutra
 
Da li cu morati da predjem na 11.9 ili ce mi jos raditi 11.6?
 
Radi jos, ne moras da menjas ako ne zelis.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Može mala pomoć?Claymore mi je odjednom prestao raditi na win 10,nije se apdejtovao,nisu drajveri,a na linuxu sve ok.U pitanju je jedan rig sa rx 480 4gb.Čak šta više ni drugi mineri neće da rade.Nisam reinstalirao win to mi je zadnja solucija.Ako je neko imao sličan problem,kako ga je riješio?
 
Driver cleaner program, pa ponovo drajver za koji znaš da je stabilno radio.

A ako ne znaš tačan uzrok ništa ti neće sprečiti da kada potrošiš vreme na win10 reinstal opet imaš isti problem.
 
Probaj najnoviji claymore ako kopas na erhermine
 
f8216dec13890be282e9401eaf4506c7.jpg


Da li neko ima slican problem ? Ovo ni se pojavilo najednom mineru (rx580 3 kom,win10,Clay 11.9)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
claymor mi vidi nvidiu koja je graficka u kompu a prikacene amd nevidi,drajveri su uredu afterburner ih vidi i reaguju na podesavanja pa mi cudno,i ako neko zna sta bi moglo biti bio bih zahvalan na odgovoru.
 
Zna li neko nesto o Proxy miningu?
Pustio bi 10 masina da ide na proxy mining pa mi treba malo pomoci oko setovanja.... ili ako postoji neka tema ili kanal?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel mislimo mi na isti PROXY ? Stratum-proxy mining vidim jedino DwArf ima mogucnosti preko svog Proxy poola. Jedna (socket) masina koja se kaci na pool i daje zadatak ostalim minerima u mrezi. Pise da ubrzava rad na istim masinama sa istim kapacitetima za 20ak %.
Rece mi jedan kolega da su mu sve masine zakacena na jedan Raspberry Pi3 kit koji sluzi kao socket i koji daje ostalim rigovima zadatak, oni vrate obradjeni zadatak nazad na Socket i socket salje informaciju nazad Poolu. Ne idu sve masine na gomili paralelno preko jedne internet veze na pool.
Vidim da sa istim masinama “vadi” vise koina mesecno. Pa reko, da pitam da li ima neko iskustva sa Stratum-proxy Pool miningom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nemoj da slusas takve gluposti pogotovo od takvih "strucnjaka" ubrzanje se dobija do max 3%
 
Pise i na autobusu lasta pa ne leti, ne vjerujem u tu pricu 20%

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Lepa argumentacija
Pitao sam gore, da li neko zna nesto o tome, i a li je iskustva imao. Phoenix mi odgovorio za 3%, pa pitam samo da pi je probao taj nacin kopanja, zanima me necije iskustvo sa tim Proxyjem, a ne da li svako veruje u to....A te narodne “pise na autobusu lasta, i na tarabi “pi-ka, pa nije” su samo zatrpavanje topic-a.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
druze tako se kopalo pre 4 god , tako da slusaj ako ti se kaze , a ako nam ne verujes onda slusaj te strucnjake i spojite bar 3x proxy pa da imate bar 50% vise :)
 
Ja nemam pojma da li pisem kineski ili tebe mrzi da procitas? Pitao sam lepo da li neko zna o cemu se radi, i ako zna i imao iskustvo- da napise. Napisao si, hvala svakako na odgovoru, znaci mi iskustvo tvoje da se ne bi cimao da sve to montiram.
A ovom kolegi gore sam napisao da mi ne pise sta misli on o procentima , treba mi iskustvo a ne da li pisu laste na autobusima i tako neke narodne umotvorine. Ja razumem da se nista ne desava u temi ali ne mora se bas ni pisati bilo sta samo sa bi se napisalo.
Tebi Phoneix hvala na odgovoru svakako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno