Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

Ovako je naj bezbednije (i meni najlakše).
U Search kucaj Control Panel i kada ti se pojavi ikonica desni klik na nju pa joj dodeli shortcut na Desktop ili Tray ili Start meni (trebaće ti svakako) ;)
 
ETHOS, da li ima nekoga ko kopa sa time i dobro se razume u u instaliranje istog?
 
i mene ovo isto interesuje...
nasao sam preko torenta ethOS, ali ne znam koliko je pametno ga instalirati posto se placa njegovo koriscenje...

citat sa njihovog sajta....malo zvuci i jezivo, a malo i smesno :)

You should buy one ethOS from gpuShack.com per each rig on which you intend to run ethOS. If you don't, a small goat with red eyes will visit you while you sleep.
 
49$ lifetime ili mesecno godisnje? Jel ga koristis?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ako se ne varam moze komotno da se kopira i ne smatra se ni piraterijom, jer oni ustvari primaju taj novac u vidu donacija a ne prodaju bukvalno licence jer ne mogu.

Nek me ispravi neko ako gresim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Claymore's Dual Ethereum + Decred/Siacoin/Lbry/Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner.
=========================

Latest version is v10.0:

- added assembler kernels for ETH+LBC mining mode (AMD cards only), major speedup for LBC.
- about 1% ETH speedup for Vega cards.
- fixed issues with voltage/clocks management for latest AMD blockchain drivers (not completely).
- new GPU sorting method for NVIDIA cards. Now GPUs are sorted by physical bus index (it matches AfterBurner list of GPUs).
- for ETH+LBC mining mode maximal "dcri" value is 1000 now.
- added "-platform" option.
- added "ESTALE" option support in failover file epools.txt (see "-estale" option for details).
- several minor bug fixes and improvements.
 
dali moze da mi pomogne neko
osto mi jedan rig koji nemogu da modujem u pitanju je 4x sapphire nitro r9 fury tri x oc dali neko od vas ima iskustva sa ovim kartama?
 
Moze li ko na pm da preporuci koju verziju win 10 da nabavim za mining? Posto sam do sad imao samo win7.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Moze li ko na pm da preporuci koju verziju win 10 da nabavim za mining? Posto sam do sad imao samo win7.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Win 10 by SasNet, skini poslednju verziju.
 
Jel mora Win 10, ili moze I Win 7? U pitanju je rig sa 3 karte. Pozdrav

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ok, hvala. [emoji5]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Moze mnogo toga ali da bi izbegao probleme najbolji je Win 10
 
jel i dalje ubija karte ako ga startuješ dok radi miner :D
meni su se nove verzije tako ponašale, koristim i dalje starije tipa 1.20
 
Zna se i meni nekad desit, ali sad sam ga pokreno preko minera ocitalo je sve normalno.
 
Pa lepo, izgore [emoji16]
Ma zakuca rig dok očitava podatke kada ga startuješ. Ili kad menjaš kartice u dropdownu. To sam primetio na nekim 2+ verzijama, na starijim, do 1.20, toga nema.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Au jbt jel realno to? Glupavi gpuz program. Nije mi ubio nijednu kartu na LN2 sesijama, sada ce u rigu da ubije ne daj boze. :D

Sent from my S6 Edge
 
ma bre šalio sam se, ne izgore stvarno :D nego zapuca
 
Koristio sam 2.2.0 sa ovim novim drajverima i nije mi se to do sada desilo. Aj ima vremena, mozda hoce. :)
 
Imam rig sa asrock fm2a88x+ btc maticnom, i win 7 instaliran na rigu, kada odradim 6 gpu mod, vidim i petu grafiku i kada se prikacim preko teamviewer-a i pokrenem majner kopaju sve pet grafike RX 480 , ali mi win 7 ne baca sliku na monitor , a kada sve deinstaliram, pa opet instaliram drajvere za dag fix, imam sliku na monitoru ali majner vidi samo 4 grafike, da li je neko imamo slican problem i kako je to resio?
 
Molim za pomoć, dobijam grešku, zna li neko kako da je rešim ili gde grešim :

Komandna linija CC miner: Unsupported extranonce size of 17 (12 maxi)

ccminer-x64-2.2.1>ccminer-x64 -a equihash -o stratum+tcp://equihash.eu.nicehash.com:3357 -u 3LbourMHXVmgvynJFkJiYvXpnCuHzwdYHX -p x
 
ccminer-x64-2.2.1>ccminer-x64
ti je naziv exe fajla ?

a da ostavis samo ccminer-x64?

pa da ispadne ovako
ccminer-x64 -a equihash -o stratum+tcp://equihash.eu.nicehash.com:3357 -u 3LbourMHXVmgvynJFkJiYvXpnCuHzwdYHX -p x
 
Pozdrav ljudi! Potrebna mi je pomoc ako je neko imao isto iskustvo ili mozda zna o cemu se radi.. Podigao sam Windows 10 I instalirao novi driver "Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23" medjutim kada instaliram MSI Afterburner Beta 16 izbaci mi ovo "Some of MSI Afterburner components are expired,missing or corrupted!"... bio bih zahvalan kad bi neko mogao da mi kaze u cemu je problem..

Untitled.png
 
kako namestiti ewbf da pise logove?

EDIT: nasao, komanda --log 2
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno