Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

U pravu je covek sa pitanjem nije TW vec TV
 
Trebalo bi i ja neku foru da smislim za tvoje pisanje ch, sh... [emoji39] Kada već ispravljaš.
 
Ja kada napišem negde TV, svi me pitaju šta je to, dok sa TW nemam problema :D
 
Treba mi pomoc, sagorio jedan extender i kada sa ga promijenio vratile mi se sve grafike na 950mv, ne mogu da spustim ni preko AB ni drivera, grafike toplije za skoro 10 stepeni, imate li neki predlog?
 
DDU drajvera pa novi install istih, a i AB ne bi bilo lose pa probaj. To je bar standardna procedura kod takvih desavanja.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
A mozes i bat file-u da napises koliko hoces da ti bude,tipa ovako "-cvddc 925 -mvddc 925"
 
Svašta sam probao i na kraju se zadržao na OverdriveNTool-u, sa njim mi je najjednostavnije da rešim voltaže i klokove.
 
kako vam radi -cvddc opcija u phoenix mineru? Meni za nitro+ 580 4gb samsung ne radi
 
overdrive...
 
overdriveNtool? znam za to pitao sam za majner. Jer u majneru ne moze da se ponisti vrednosti kad pukne drajver..
 
Pozdrav, juče sam nešto probao da apdejtujem Claymore, sa 11.4 na poslednji 12.0 ali sad dobijam ovaj failover 1, šta to znači zna li neko? Google mi baš i ne pomaže.
Inače, promenio sam i adresu na koju šaljem (ethermine), da nije zbog toga? ali ethermine uredno sve prijavljuje, ništa sumnjivo


rigfailover1.jpg
 
"A failover is when the miner loses its connection to the primary pool specified and switches to a backup pool. A failover is good to have when a particular pool goes under network strain or something happens on your end. If you check the epools.txt file, you will see a list of pools designated to switch to in the case of a connection failure. I would suggest commenting these out by adding a # or ; to the start of each line and add a second stratum connection to the same pool you are already mining to. For example, if you mine on Ethermine US1, add US2 as a failover so your mining efforts go to the same wallet."

Probaj ovako :)
 
Mislim da sam u malom problemu.... uradio sam backup i restore na telefonu i vratio se na Oreo 8.2.Vratilo mi je uglavnom sve aplikacije sem najbitnijih... Google Authenticator. Sta mi je ciniti obzirom da sam na. svim menjacnicama koristio njega i sad mi trazi taj kod? :(
Instalirao sam ga rucno ali nemam oociju kao za druge stvari da povezem sa google nalogom od ranije.
 
Mislim da sam u malom problemu.... uradio sam backup i restore na telefonu i vratio se na Oreo 8.2.Vratilo mi je uglavnom sve aplikacije sem najbitnijih... Google Authenticator. Sta mi je ciniti obzirom da sam na. svim menjacnicama koristio njega i sad mi trazi taj kod? :(
Instalirao sam ga rucno ali nemam oociju kao za druge stvari da povezem sa google nalogom od ranije.
Za njega nema bekap i restore. Moras imat onaj qr da skeniras ili onaj kod da ukucas. U suprotnom samo da kontaktiras menjacnice... barem je tako moje iskustvo.

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
jel ima neki nacin da se iz majnerskog loga (klejmor) izvuku samo greske? Znaci kad otvorim log da nadjem recimo "Got incorrect temperature 511, ignore", "GPU hangs in OpenCL call", znam da mogu search da koristim ali do juce recimo nisam znao za ovaj 511 temp pa nisam ni mogao da ga trazim
 
Joj mene je to na jednom rigu ubilo u pojam, u dva slota karte nisu htele da rade, samo sa 4 gpu. Taj error je bio. Karte ispravne testirane u drugoj mašini, ekstenderi ispravni ali i menjani, slotovi ispostavilo se kasnije ispravni. Ne znam kako sam bio rešio. Znam da sam ceo win reinstalirao.

Za to što hoćeš ja znam jednu foru, mislim od prilike, nisam davno to radio pa ne znam tačno ali može skoro sigurno. Uz pomoć notepad++ treba da mogu da se markiraju redovi koji sadrže željeni pojam i onda da se zadrže samo te linije ostalo delete.
 
da ali za to opet moram da znam spisak svih mogucih gresaka
 
HIVE os to sve lepo izbaci. Mora i za win da postoji neka fora
 
jel ima neki nacin da se iz majnerskog loga (klejmor) izvuku samo greske? Znaci kad otvorim log da nadjem recimo "Got incorrect temperature 511, ignore", "GPU hangs in OpenCL call", znam da mogu search da koristim ali do juce recimo nisam znao za ovaj 511 temp pa nisam ni mogao da ga trazim
A šta je ta greška,non stop mi se pojavljuje na jednoj mašini,sto kaže kolega sve ispravno i novi win uradjen i opet se isto desava

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam, meni zbog toga frizuje rig, odmah par sekundi nakon greske. Nisam skontao do cega je
 
Update: zamena napajanja je resila problem. Iako staro nije imalo nikakvih istopljenih konektora niti bilo kakvih na oko vidljivih fizickih ostecenja. Izgleda da mu je jedina mana sto je bilo kinesko (cougar) ali gold. Novo je FSP hyper 700w (bez sertifikata efikasnosti) koje sam placao po 50e i koje se bruatlno pokazalo za godinu ipo dana koliko ga koristim na ostalim rigovima
 
Update: zamena napajanja je resila problem. Iako staro nije imalo nikakvih istopljenih konektora niti bilo kakvih na oko vidljivih fizickih ostecenja. Izgleda da mu je jedina mana sto je bilo kinesko (cougar) ali gold. Novo je FSP hyper 700w (bez sertifikata efikasnosti) koje sam placao po 50e i koje se bruatlno pokazalo za godinu ipo dana koliko ga koristim na ostalim rigovima

Znaci to je recenje za onu ludu temperaturu koja je izlazila 511C
 
Nazad
Vrh Dno