Šta je novo?

Softver za kopanje (cgminer, afterburner, teamviewer...)

Mozda je vec bilo.
Nasao sam odlicn aplikaciju za android.
"TabTrader"
Ima widget, obavestenje tj alarm (testirao), sve menjacnice, pa i neke alate tehnicke analize (koga to zanima)
 
Mozda je vec bilo.
Nasao sam odlicn aplikaciju za android.
"TabTrader"
Ima widget, obavestenje tj alarm (testirao), sve menjacnice, pa i neke alate tehnicke analize (koga to zanima)
Zanima me da li su alarmi u realnom vremenu odnosno notifikacije same iskaču I alarmiraju, ili se alarm oglasi samo kada ručno refrešuješ tabove?
 
Rekao bih u realnom vremenu. stigao mi je alarm a na wigetu je bila stara cena. kada udjem u app vidi se nova..
malo sam imao problema sa wigetom. refresh bio zabagovao ali sada radi..
 
Pozdrav ljudi, imam probkem sa MSI AB beta 16, kartice su modovane i sve je radilo sa originalnim drajverom i MSI AB 4.3.0... Promenio sam drajver( dag fix) i stavio AB beta 16 medjutim nece da promeni core clock??? Pise mi default-na vrednost 1236mhz, sve ostalo mogu da menjam. Nekada cak i promeni na onom srednjem delu gde se podesava ali sa leve strane na monitoru i dalje stoji default- na vrednost!??? U pitanju su sapphir 480 4gb... Ponavljam, sa originalnim da
drajverom i AB 4.4.0 je bilo sve ok, vrednost je stajala na 1100 ili 1120mhz ovde sada ne mogu da je mrdnem
 
ne znam.. ovaj tabtrader je dobar, ali im wiget ne radi.. ******!!
 
da li je poznat konacan broj maksmilanih GPU-ova na win10?

ovaj veli da moze 12
 
Poslednja izmena:
ovom gore win vidi 12 al klejmor mu puca kad pusti 12 odjednom, u dva klejmora po 6 sljaka
 
Nigde jos, osim tu, nisam procitao da win vidi vise od 8

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Ako se ne varam 8 istog proizvodjaca, 12 mesano.. [emoji4]


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
 
da 12 moze izmjesano 6 nvidija i 6 AMD ili 8 AMD i 4 nvidije itd itd, ali ne moze recimo 12 x AMD mora mix.
 
Nece da pokrene ETH miner sa 6 AMD ako su instalirane nVidie. ZCAsh hoce u dva minera po 6 kartica. EtH samo u tri minera po 4 kartice. Mada, nije ni to neki problem, gde je dva tu je i treci [emoji4] jedan klik vise i fercera.
Nego, citao sam i da je mrcvarenje pokrenuti tu biostar pro BTC+ maticnu da vidi svih 12 kartica. Mislim da je bas @goldi imao akcije dok nije digao to na noge.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Pozdrav ljudi! Potrebna mi je pomoc ako je neko imao isto iskustvo ili mozda zna o cemu se radi.. Podigao sam Windows 10 I instalirao novi driver "Win10-64Bit-Crimson-ReLive-Beta-Blockchain-Workloads-Aug23" medjutim kada instaliram MSI Afterburner Beta 16 izbaci mi ovo "Some of MSI Afterburner components are expired,missing or corrupted!"... bio bih zahvalan kad bi neko mogao da mi kaze u cemu je problem..

Pogledajte prilog 236198

Jesi li uspeo da resis problem?I kod mene se isto desava!
 
Nece da pokrene ETH miner sa 6 AMD ako su instalirane nVidie. ZCAsh hoce u dva minera po 6 kartica. EtH samo u tri minera po 4 kartice. Mada, nije ni to neki problem, gde je dva tu je i treci [emoji4] jedan klik vise i fercera.
Nego, citao sam i da je mrcvarenje pokrenuti tu biostar pro BTC+ maticnu da vidi svih 12 kartica. Mislim da je bas @goldi imao akcije dok nije digao to na noge.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

goldi je pokretao btc+ sa 8 kartica bez m2 adaptera, koliko je i kapacitet ploce
 
Ja volem trixx vise nego AB, ali me jako nervira da jos uvek nisu sredili automatsko ucitavanje svih profila pri pokretanju aplikacije kada se dize windows nego moram rucno odaberem karticu, pa klik na profil pa load pa apply i tako za sve kartice.
Odradi sam samo za prvu karticu.
 
Ne znam jel radi undervolt na Vegi, sad ce vega na 45mhs uz 150w :)

da nervira auto profil to je sitnica a nikako da srede :(
 
To i mene odbija od Trixxa, inace bih samo to koristio.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
jel postoji neki program sa aplikacijom da ocitava stanje riga (temp, fanspeed, hashrate) i da ima sve to u aplikaciji na telefonu sa opcijom ukoliko rig ode offline na posalje notf kroz aplikaciju na telefon. Po mogucstvu da je free :) ili da ne kosta nesto papreno. Nasao sam vise programa, najjeftiniji sto sam nasao u toj varijanti kosta oko 15$ po rigu godisnje
 
I sta je 15$ godisnje ti bi dzabe, e pa ni kod babe nema dzabe
 
Koja je to aplikacija za 15$?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
@markosvaba

Claymore's Dual miner monitor

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Master.yoda nemam android da bi je testirao za dzabe ako si probao jel mozes da mi kazes jel ima neku vrstu notifikacije ako je rig offline? ili ne kopa
 
Ima claymor monitor koji dolazi uz miner. On moze da se podesi ukoliko miner stane, da posalje mail. Al gledaj da program stavis na komp koji ne moze da zakuca tj ne kopa...

@master.yoda

Taj app super radi al mu fali notifikacija. To mu je jedina zamerka.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tako je, nema notifikacija. Ali preko maila namestis da ti javi miner ako ode off i eto ti resenja besplatnog [emoji6]


Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno